Your araba kalp kapasite için korumak sen sıcak – ısıtıcı çekirdek de ve Tıkanmış arterlerin acı işleyen ateşkes ve.

Your araba kalp kapasite için korumak sen sıcak – ısıtıcı çekirdek de ve Tıkanmış arterlerin acı işleyen ateşkes ve.

İnsan kalbi gibi ısıtıcı çekirdek içine almak ve çıkarken büyük damarlar ve içinde küçük gemiler ile otomobil dolaşım sisteminin merkezidir. Senin araç soğutma Isıtma yöntemi yaşam kanı.

Otomobil panosunda yer alır, ısıtıcı çekirdek küçültülmüş bir radyatör kesinlikle. Isıtıcı çekirdek bir araç kabin Isıtma kullanılmaktadır. Aracın motoru sıcak soğutucu çekirdek, ısı eşanjörü soğutucu ve kabin hava arasında bir tür dolambaçlı bir tüp geçişi sağlanır. Çekirdek tüpler için ekli yüzgeçleri yanlarından, böylece yolcu kabini Isıtma bir hayranı tarafından zorlanır hava ısı transferi için yüzey geliştirmek için hizmet vermektedir.

Ne ısıtıcı çekirdek ile ters gidebilir?

Isıtıcı çekirdek virajlı bir yeri vardır daha küçük boru üretilmektedir. Tüp boyutu nedeniyle herhangi bir tortu soğutma yöntemi ile ısıtıcı çekirdek sarma ısıtıcı çekirdek tıkanma tamamlanır. Daha fazla zaman, kir ve diğer kirleri yukarıya içinde soğutucu gerçekleştirebilmesi veya asidik soğutma sistemi bileşenleri kendilerini paslanmaz içine gelişebilir. Boru tıkanma soğutma yöntemi değil aktarılmadan veya soğutucu düzenli olarak değiştirilirse oluşabilir.

Tıkanma olursa ısıtıcı çekirdek yeterli gerçekleştirmez. Vanalar yönetmek de yapışmasına neden veya takılıyorum. En kısa zamanda tıkanmış, sıcak soğutucu yok ısı kabin sonuçlanan ısıtıcı çekirdek geçmesine veya ön cam için defrost

Bir daha olası sorun ısıtıcı çekirdek bağlantılarından birinde bir sızıntı var. Elektroliz aşırı korozyon ısıtıcı çekirdek parçalanma için büyük tetikleyebilir. Soğutucu doğrudan duman, renkli beyaz ile önemli bir sürüş tehlike takip yolcu kabini içine sprey.

Self-Diagnosis:

Motor soğutma gerçekten kendine özgü bir tatlı/yağlı kokusu var. Otomatik içinde bu kokuyu fark ederseniz, nem yolcu yan kat/ayak hakkında denetleyin. Islaklık bulursanız, büyük olasılıkla bir sızıntı ısıtıcı çekirdek var. İlişkili bir semptom ısıtılmış kanalları dışarı geliyor ve ön cam yerleşme yapışkan bir filmdir. Bu küçük başlayan ve daha fazla zaman daha kötü olur 1 bu sorunların olduğunu, bu yüzden ne kadar çabuk tamir, üstün özellikle kış aylarında gerçekten ise alabilirsiniz.

Kalp ameliyatı ısıtıcı çekirdek yedek gerçekten uzmanları için bırakılmalıdır

Isıtıcı çekirdek sık araba içinde Pano altında yer alıyor ve bu genellikle ihtiyaçları Pano büyük bir bölümünü sökülmesi hizmet havalandırma sisteminin boruları içinde içine. Dash kaldırma herkese ayrılmak istiyorum bir iş değil. Onarım Pal 5-7 saat-in tecrübeli mekanik zaman 700 $550 $ ya da 5. hakkında ilgili olmak için bir ısıtıcı çekirdek değiştirmek için işgücü maliyet tahminleri. Bir dükkan bulmak ısıtıcı çekirdek yerine uzmanlaşmıştır. Örneğin bizim dükkan, Amerikan otomatik hava ısıtıcı çekirdek en az her geçen gün geçen kış sezon sırasında yerini aldı.

Ne bir “kalp krizi” önlemek için yapmalı?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın