Yoğunlaşma Windows ateşkes öneriler

Pencere yoğunlaşma ev windows temp farklarını bir oda içinde ve dışında getirdiği üzerine oluşturan su neden olur. Bir alan içindeki en düşük sıcaklık teklif nedenle neden evi windows üzerinde yoğunlaşma oluşur amacı içindir. Bunu söyledikten sonra diğer metalik kapı eşdeğer malzemeleri veya belki de metal Kasalar Ayrıca eşdeğer özellikleri paylaşıyorlar.

İki fenomen cam windows üzerinde tezahür tanımak akıllıca olur. Normalde çiğ enerji görüntüler dikkate alınarak mükemmel olarak bilinen yoğunlaşma dışında kişisel ev – yeterlilik kesinlikle hiçbir sızıntı penceresinde gösterir. Bu tamamen iç nem düzeyleri de yol yüksektir bildirir beri iç nem oluşturmak-up veya yoğunlaşma kesinlikle mücadeledir.

Herhangi bir zaman sıcak nemli hava yemek yiyecek, köpek ve insan teneffüs edilmesi aslında uygun hava akışı, gerek kalmadan bir alanda tutulur veya sistemleri Bacteria, yoğunlaşma en soğuk bileşenler gibi görünüyor. Bu insidans genişletilmiş kalıcı faydaları olduğunu gerçekten nem yamalar tavan, boya, paslı metal yapılar, çarpıtma kereste, mantar gibi her biri için bir mülk sahibi genellikle felaket küf çatlama üzerine.
En soğuk yüzey yüksek nem koşulları içinde çeşitleri listede oldukları gibi metal çerçeveli windows pencere camı yoğunlaşma için açıktır. Üstün haberse, plastikten inşa değiştirme windows yaygın olarak önemli ölçüde daha az oluşturmak pencere nem-up veya yoğunlaşma ile tutulmuş.

Bazı durumlarda, pencere camı nem birikmesi veya yoğunlaşma yerine ev windows olur ama o did değil gözükmek içinde önceki pencere camı. Sadece çünkü senin mevcut pencere camı Başlangıçta her ihtimalde cereyanlı oldu ve bu nedenle yapılan hava akımı ile birlikte kaçmak için nem için mümkün fark edilmeden. Aslında eski moda binalar seyrek nem makyaj ya da çeşitli ventilations ve tek sırlı cam pencere kullanımı sonucu olarak yoğunlaşma bağlantılı sorunları var.

Çağdaş özellikleri genellikle ek sonucu metal çerçeveli windows, çift ve üç kez de camlı ikamet windows güç verimliliği üst kısmında korumak farklı prosedürler arasında olduğu gibi hava geçirmez.

Metal çerçeveli windows hiçbir zaman, ne zaman belgili tanımlık cam de kesilmiş olabilir dışında ev Windows’un sürekli yerine gerektirir. Bile dayanıklılıkları ile güzel hava akışı stratejileri spot olarak olarak verimli Bacteria metal çerçeveli windows gerekir.

Windows nem makyaj veya yoğunlaşma uzak kalmak için temel eylemleri paylaşmak için izin verin:
Daha az pahalı bir seçenek olarak, açýk yukarýya pencere duş alırken ya da belki hemen bundan sonra dış ve iç ıslaklık değerleri dengelemek muktedir. Alternatif olarak ay bill etkileri rağmen banyo süre boyunca açık hayranları korumak devam edebilirsiniz. Bu hızlı önlemler çatlama boya ve kalıp duvar yüzeyleri tutun.

Mutfak yer cam windows genişletilmiş süreleri veya muhtemelen genellikle nem azaltmak için çalışan herhangi bir taraftar korumak için yemek yapma rağmen açık kalması lazım.

Gerek şehir kesinlikle güvenlidir, yatak odası windows gün boyunca yanı sıra zaman uyku akşam aç korumak. Uyurken onlar nefes alırken hepimiz su büyük miktarda ver.
Özellikle bölgede çeşitli bireyler varsa windows aç lounge korumak

Arka pencerelerden nem birikmesi veya yoğunlaşma azaltmak için sırlı en iyi yedek windows ikili ya da üçlü olmalıdır hatırlamaya çalış. Değerlendirilmesi gerektiğini düzgün çalışmayan windows-belki var yerine sağlamak için yürütülen tekrarlanan hemen optimum enerji etkinliğini korumak için keşfetti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın