Yararlı pazarlama ve reklamcılık Pinterest araçları

Reklam ve pazarlama analistler daha yüksek fırsatları Pinterest adı verilen yeni sosyal internet sitesinde gördüm. Çok daha fazlası 10.4 milyon müşterilerle 88,3 saat ve 2-3 kez ek diğer internet sitelere göre ilgi çekici harcama Pinterest kesinlikle bir ortaya çıkan etkili sosyal medya dakikadır.

Fotoğraf ve video paylaşma dışında Pinterest Ayrıca bir şirket ya da marka hikayesi bilgilendirmek ve etkileşim ve repinning yoluyla çok daha fazla bilgi paylaşabilirsiniz. Bunu söyledikten sonra için tamamen Pinterest, herhangi bir hesabı yönetme reklam ve pazarlama avantajları karşılaşırsanız veya sayfa günlük olarak gerçekleştirilmesi gerekir.

Salonumuzda sahibi gözlemci ve özellikle küçük iş hakkında ne zaman alıcı içerik malzeme ile nasıl etkileşim çözümlemek. İyi şey orada birçok araçlardır Pinterest bir iş Pinterest hesap etkili, verimli ve düzenli olarak güncelleştirilmiş olacaktır emin olmak hazır. Altında birkaç değerli araçlardır.

Pinerly

Pinerly pozlama geliştirmek için en kolay yoludur. Her ne kadar şu anda içinde bir beta test sahne ve yalnızca davetliler erişilebilir, çok sayıda stratejileri yararlıdır. İğneleyiciler elde etmek ve onları olarak eşdeğer ilgi alanlarına sahip İğneleyiciler sadık bir kullanıcı yardımcı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca bir grup İğneleyiciler unfollow.

Buna ek olarak, kullanıcıların tercih edilen pins göster ve bu pin tarafından ilham alın yardımcı olur. Bu da ilgi ve düzenli olarak güncellenen takipçileri Bakımı Mesajını zamanlama zamanlama pin yardımcı olabilir. Son olarak, bir kullanıcı biliyorum ve ne kadar güçlü gerçekleştirmek yardım ve Web sitesi etkili olabilir.

PinPuff

Büyük Pinterest araçları belirli bir PinPuff var. Doğru şekilde etkisini ölçmek ve belirli bir Pinterest hesap ulaşmak için geliştirilen yeni bir web sitesi bu. Ayrıca kullanıcılara sabitleme faaliyetleri kez izlemek ve Pinterest en büyük bir avantaj elde etmek için stratejiler önermek yardımcı olur. Ayrıca, bu şirketler analiz, üreten ve reklam ve pazarlama ilişkili etkinlikleri yönetmek yardımcı olur. Son olarak, PinPuff tamamen ücretsizdir.

PinReach

PinReach, eski adıyla PinClout etkisi ve sabitleme etkinliğini ölçen bir taze yeni analitik aracıdır. Bu sözde PinReach kullanır puanı veya sayısal gösterimi etkisi ve etkisi bir Pinterest hesabı.

Url2pin

Url2pin AIDS Pinterest çok sayıda internet sitelerinde paylaşmak tamamen ücretsiz bir araçtır. Pinterest hesabınıza fotoğraf bir Web sitesinin ekran görüntüsü paylaşabilirsiniz.

Tarayıcı uzantıları

Çok kolay bir Pinterest hesabına güncelleştirmeye, Google Chrome Pint bu bilinen bir uzantısı olan! sabitleme Mesajını kısayol kullanarak sağlar. Henüz başka bir FireFox uzantısıdır. Bir yüzden adlı hızlı kolay sabitleme için uygulanan Pinterest vardır. Buna ek olarak, bir uygulama için daha hızlı bir yolu olduğunu Pinterest için Easypinner bilinen pin.

Apple App

Üstünde belgili tanımlık gitmek, ancak sosyal ağ web-siteleri güncelleştirme talepleri ile bir Pinterest uygulaması iPhone ve iPad üzerinde sunulur. O tarihlerde müşteriler, yeniden PIN ve PIN fotoğraf veya video herhangi bir yere bırakmak.

Yukarıdaki Pinterest sadece birkaç belirli bir etkili bir Pinterest hesap edinmek için kullanabileceğiniz faktörlerin araçlardır. Yine de, düşünce gereken diğer gerekli bileşen vardır. Araçlar dışında kullanıcılar Ayrıca alışveriş, takipçileri ve rasgele kullanıcıların ilgi mükemmel içerik göndermek lazım. -Ebilmek almak o çok daha etkili bir web sitesi alır ilave etkileşim unutma.

Langdon Trask arama, sosyal medya, teknoloji ve arama motoru optimizasyonu Los Angeles için reklam ve pazarlama trendleri hakkında yazıyor. İnternet sitenize veya Web günlüğü için Langdon bir isteği daha fazla benzersiz makaleler için spot istiyorsanız, yazı burada alabilirsiniz.

Langdon Trask arama, sosyal medya, teknoloji ve arama motoru optimizasyonu Los Angeles için reklam ve pazarlama trendleri hakkında yazıyor. Web sayfası veya blog için Langdon bir isteği daha fazla özel makaleler için spot istiyorsanız, yazı burada alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın