*** Yanıtlama Makinesinde veya Sesli Mesajında ​​Kendini Duyduğunuzda Şaka Yapıyor musunuz?

Başlangıçta bir kayıtta duyduğum süre, üniversitedeyken yıllar önce oldu. Son derece taşınabilir bir Sony kaset kaydedicim vardı ve kendimizi kaydettiğimizde arkadaşlarımla birlikteydim. Kendi sesimi duyduğumda dehşete kapılmıştım.
Bu deneyim hakkında büyüleyici olan şey, tüm arkadaşlarımın özellikle kayıtta olduğu gibi kayıtta aynı şekilde çıktığı zaman, sesimin bir hata olduğunu olumlu olarak ifade ettim. Hatta duyduğum şey için Sony’yi suçluyordum, sesimin mükemmelliğini düşük fiyatlı ekipmanlarla ilişkilendiriyordum.
Ses kayıt cihazlarındaki sesin sesi her insanın sizi tanıdığı gerçek ve ses olsa da, iyi haber o sesle takılmamanızdır. Daha zengin, daha sıcak, daha derin, çok daha olgun bir sese sahipsin, sadece bulunmayı bekliyor. Sizinle iletişime geçiyorum & lsquoreal & rsquo veya doğru ses.
George Clooney, Diane Sawyer, Julia Ormond, Kate Beckinsale, James Earl Jones, Peter Coyote, Phylicia Rashad ve Kathleen Turner gibi seslerini ve seslerini kullananlar. Bu sesler sadece sıcak bir kaliteye sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda uygun tonu sunarken, oldukça çekici ve çekici olabilirler.
Göğüs boşluğunuz aracılığıyla güçlendirilmiş, & lsquoreal & rsquo sesiniz yukarıda listelenen aktörlerin sesinden bile büyük veya hatta daha üstün olabilir. Öte yandan, ses yerleşiminizi değiştirinceye kadar, hiçbir şekilde & lsquoreal & rsquo sesinizin ne kadar harika olduğunu bilmeyeceksiniz.
Daha iyi bir ses çıkarmanın yanı sıra, bağırışınız olmadığında ses düzeyinizi yükseltme potansiyeline de sahip olacaksınız, böylece sevdiğiniz takımın kökünü kazandıktan sonra, sesinizi düşürecek ya da boğaz veya ses kısıklığıyla kalacaksınız.
Eğer yumuşak konuşursanız, sandık boşluğunuzu ana seslendirme tahtanız olarak kullandığınızda sesiniz otomatik olarak artar. Çok iyi bir haber, diğer insanların artık kendinizi tekrar etmenizi, zamanınızı ve zamanınızı bir kez daha tekrar etmeyecek olmasıdır.
Aksanla konuşursanız, diksiyonunuz daha net hale gelecektir. Aksanınızı düşürmeyeceksiniz, ancak geliştirilmiş eklemlemeniz nedeniyle daha iyi anlaşılacaksınız.
Ses eğitiminin avantajları, bir makalede listelenemeyecek kadar çok şeydir, ancak çok daha iyi ses çıkaracağınız şüphesizdir. İlgi çeken şey, muhtemelen daha büyük görüneceğiniz ve kesinlikle kendiniz hakkında çok daha iyi hissedeceğinizdir. Daha zengin, daha sıcak, rezonanslı sesinizi keşfederken görselleştirin ve aynı zamanda kendinizi daha iyi hissetmek kadar etkili görünün. Şimdi bu heyecanlanmak için bir şey.