*** Yanıtlama Makinesinde veya Sesli Mesajında ​​Kendini Duyduğunuzda Şaka Yapıyor musunuz?

Kendimi bir kayıtta ilk kez duyduğumda, üniversitedeyken yıllar önce oldu. Daha küçük taşınabilir bir Sony kaset kaydedicim vardı ve kendimizi kaydettiğimizde arkadaşlarımla birlikteydim. Kişisel konuşma sesimi duyduğumda dehşete kapılmıştım.
Bu uzmanlık hakkında büyüleyici olan şey, yakın arkadaşlarımın hepsinin kayıtta olduğu gibi kayıtta tam olarak aynı şekilde ses çıkarması olsa da, sesimin bir hata olduğu konusunda olumluydım. Sony’yi duyduğum şey için bile suçluyordum, sesimin kalitesini düşük fiyatlı ekipmana atıyordum.
Kayıt ekipmanı üzerindeki sesin sesi, herkesin sizi tanıdığı gerçek ve ses olsa da, üstün haber, o sesle sıkışıp kalmamanızdır. Daha iyi, daha sıcak, daha derin, daha olgun bir sesin var, bu sadece tanımlanmasını bekliyor. Ben sizin & lsquoreal & rsquo veya sesinizi düzeltin.
George Clooney, Diane Sawyer, Julia Ormond, Kate Beckinsale, James Earl Jones, Peter Coyote, Phylicia Rashad ve Kathleen Turner gibi sesleri ile çalışıyor. Bu sesler sadece sıcak bir kaliteye sahip olmakla kalmayıp, ideal tonu sunarken, oldukça çekici ve çekici olabilirler.
Göğüs boşluğunuz ile güçlendirilen, & lsquoreal & rsquo sesiniz yukarıda listelenen aktörlerin sesinden daha iyi veya daha iyi olabilir. Ses yerleşimini ayarladığınıza kadar, hiçbir şekilde & lsquoreal & rsquo sesinizin ne kadar üstün olduğunu asla bilmeyeceksiniz.
Daha iyi ses çıkarmanın yanı sıra, bağırarak ihtiyaç duymadan, sesinizi iyileştirme potansiyeline de sahip olacaksınız, böylece bir dahaki sefere sizin tercih ettiğiniz takım için kökleşecek, sesinizi kesecek ya da boğaz veya ses kısıklığıyla kalacaksınız.
Yumuşak konuşulursa, göğüs boşluğunuzu birincil sondaj tahtasız olarak kullandığınız anda sesiniz otomatik olarak artar. Fantastik haber, diğer bireylerin artık kendinizi, zamanınızı ve zamanınızı tekrarlamanızı istemeyecek olmasıdır.
Aksanla konuşursanız, diksiyonunuz daha net olacaktır. Aksanınızı kaybetmezsiniz, ancak geliştirilmiş eklemlemeniz nedeniyle çok daha iyi anlaşılacaksınız.
Sesli koçluğun olumlu yönleri, bir makalede listelenemeyecek kadar çok şeydir, ancak, geliştirilecek gibi görüneceğinizden kuşkunuz yoktur. Büyüleyici olan, neredeyse kesinlikle daha büyük görüneceğiniz ve en tartışmasız kendiniz hakkında üstün hissedeceğinizdir. Daha zengin, daha sıcak, rezonanslı sesinizi keşfetmeyi düşünün. Şimdi bu heyecanlanmak için bir şey.