*** Yanıtlama Makinesinde veya Sesli Mesajında ​​Kendini Duyduğunuzda Şaka Yapıyor musunuz?

Başlangıçta bir kayıtta duyduğum süre, üniversitedeyken birkaç yıl önceydi. Mütevazi bir taşınabilir Sony kaydedicim vardı ve kendimizi kaydettiğimizde iyi arkadaşlarımla birlikteydim. Kendi sesimi duyduğumda dehşete kapılmıştım.
Bu pratik deneyim hakkında büyüleyici olan şey, tüm arkadaşlarımın kayıtta olduğu gibi kayıtta tam olarak aynı şekilde çıkmış olmasına rağmen, sesimin bir hata olduğundan emindim. Hatta duyduğum şey için Sony’yi suçluyordum, sesimin kalitesini düşük maliyetle donatıyordum.
Ses kayıt cihazındaki sesin sesi, her insanın sizi tanıdığı gerçek ve ses ise, o harika haber, o sesle sıkışıp kalmamanızdır. Keşfedilmeyi bekleyen daha zengin, daha sıcak, daha derin, ek olgun sesler var. Sizinle iletişime geçiyorum & lsquoreal & rsquo veya true voice.
George Clooney, Diane Sawyer, Julia Ormond, Kate Beckinsale, James Earl Jones, Peter Coyote, Phylicia Rashad ve Kathleen Turner gibi kendi seslerini ve lsquoreal & rsquo seslerini uygulayanlar. Bu sesler sadece sıcak bir kaliteye sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda doğru tonu da sunarken, gerçekten çok çekici olabilirler.
Göğüs boşluğunuzun ima ettiği, sizin & lsquoreal & rsquo sesiniz, yukarıda listelenen aktörlerin sesinden çok daha iyi veya daha iyi olabilir. Ses yerleşimini dönüştürene kadar, asla ve asla, ne kadar iyi bir ses olduğunu anlayamazsınız.
Çok daha iyi bir ses çıkarmanın yanı sıra, bağırarak hiç bir sesinizi artırma potansiyeline de sahip olacaksınız, böylece bir dahaki sefere en sevdiğiniz grup için kökleşecek, sesinizi kesecek veya boğaz veya ses kısıklığıyla kalacaksınız.
Eğer yumuşak konuşursanız, sandık boşluğunuzu ana seslendirme tahtasınız olarak kullandıktan sonra otomatik olarak artar. Mükemmel haber, diğer bireylerin artık kendini, zamanı ve zamanı bir kez daha tekrarlamanızı istemeyecek olmasıdır.
Aksanla konuşursanız, diksiyonunuz daha net hale gelecektir. Aksanınızı kaybetmezsiniz, ancak artmış eklemlemenizden dolayı daha iyi anlaşılacaksınız.
Ses eğitiminin ödülleri de bir makalede listelenmek için birkaç tane vardır, ancak daha fazla ses çıkaracağınız şüphesizdir. İlginç olan, muhtemelen üstün görüneceğiniz ve en tartışmasız kendiniz hakkında daha fazla hissedeceğinizdir. Daha zengin, daha sıcak, rezonanslı sesinizi keşfederken görselleştirin ve aynı zamanda kendini daha iyi hissetmek kadar etkili arama yapın. Şimdi bu heyecanlanmak için bir şey.