*** Yanıtlama Makinenizde veya Sesli Mesajınızda Kendinizi Duyduğunuzda Şüphe Ediyor musunuz?

Bir kayıtta kendimi ilk defa duyduğumda, üniversitede olduğum zamanlar birkaç yıl önceydi. Küçük bir taşınabilir Sony kaset kaydedicim vardı ve kendimizi kaydettiğimizde yakın arkadaşlarımdaydım. Kendi sesimi duyduğumda dehşete kapılmıştım.
Bu uzmanlık hakkında büyüleyici olan şey, tüm arkadaşlarımın kayıtta olduğu gibi kayıtta tam olarak aynı ses çıktığı zaman, sesimin bir hata olduğundan emindim. Hatta duyduğum şey için Sony’yi suçluyordum, sesimin kalitesini ucuz ekipmana atıyordum.
Ses kayıt cihazlarındaki sesin sesi her insanın sizi tanıdığı gerçek ve ses olsa da, iyi haber o sesle takılmamanızdır. Keşfedilmeyi bekleyen daha zengin, daha sıcak, daha derin, çok daha olgun bir sese sahipsiniz. Ben buna & lsquoreal & rsquo veya doğru ses denir.
George Clooney, Diane Sawyer, Julia Ormond, Kate Beckinsale, James Earl Jones, Peter Coyote, Phylicia Rashad ve Kathleen Turner gibi seslerini ve seslerini kullananlar. Bu sesler sadece mükemmel bir sıcaklığa sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda doğru tonu sağlayarak inanılmaz derecede çekici olabilirler.
Göğüs boşluğunuzun önerileriyle desteklenen, & lsquoreal & rsquo sesiniz, yukarıda listelenen aktörlerin sesinden belki de daha üstün veya daha iyi olabilir. Ancak, ses yerleşiminizi değiştirene kadar, hiçbir koşulda & lsquoreal & rsquo sesinizin ne kadar iyi olduğunu asla bilmeyeceksiniz.
Daha fazla ses çıkarmanın yanı sıra, daha fazla tercih ettiğiniz grup için köklendiğinizde, sesinizi kesmeniz veya boğazınız veya ses kısıklığından kurtulabilmeniz için, ses düzeyinizi artırmanız yeterli olacaktır.
Eğer yumuşak konuşursanız, sandık boşluğunuzla çalışırken anahtar sesiniz otomatik olarak artar. Fantastik haber, diğer insanlar artık kendinizi, zamanınızı ve zamanınızı bir kez daha tekrarlamanızı istemeyecek.
Aksanla konuşursanız, diksiyonunuz daha net olacaktır. Aksanınızı kaybetmeyeceksiniz, ancak geliştirilmiş ekleminizin sebebi için daha iyi anlaşılacaksınız.
Sesli koçluğun avantajları da bir gönderide listelenmek için çok fazladır, ancak daha iyi olacağından kuşkunuz yoktur. İlginç olan, neredeyse kesinlikle daha iyi görüneceğiniz ve kesinlikle kendiniz hakkında üstün hissedeceğinizdir. Daha zengin, daha sıcak, rezonanslı sesinizi keşfetmenin yanı sıra, kendini daha iyi hissetmek kadar etkili bir şekilde kendini gösterir. Şimdi bu heyecanlanmak için bir şey.