*** Yanıtlama Makinenizde veya Sesli Mesajınızda Kendini Ne Zaman Duyuyorsunuz?

Kendimi bir kayıtta ilk defa duyduğumda, üniversitedeyken birkaç yıl önceydi. Küçük taşınabilir bir Sony kaset kaydedicim vardı ve kendimizi kaydettiğimde arkadaşlarımla birlikteydim. Kendi sesimi duyduğumda dehşete kapılmıştım.
Bu uzmanlık hakkında büyüleyici olan şey, yakın arkadaşlarımın hepsinin özellikle kayıt sırasında olduğu gibi kayıtlarda aynı şekilde ses çıkarması olsa da, sesimin bir hata olduğunu olumlu olarak ifade ettim. Hatta duyduğum şey için Sony’yi suçluyordum, sesimin kalitesini düşük maliyetle donatıyordum.
Ses kayıt cihazlarındaki sesin, herkesin sizi tanıdığı gerçek ve ses olmasına rağmen, üstün haber bu sesle takılmamanızdır. Tanımlanmayı bekleyen daha zengin, daha sıcak, daha derin, ek olgun sesli bir sese sahipsiniz. Sizinle iletişime geçiyorum & lsquoreal & rsquo veya doğru ses.
George Clooney, Diane Sawyer, Julia Ormond, Kate Beckinsale, James Earl Jones, Peter Coyote, Phylicia Rashad ve Kathleen Turner gibi seslerini ve seslerini kullananlar. Bu sesler sadece sıcak bir kaliteye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda uygun ses tonuyla oldukça çekici olabilirler.
Göğüs boşluğunuz ile güçlendirilmiş, & lsquoreal & rsquo sesiniz yukarıda listelenen aktörlerin sesi kadar iyi veya hatta daha iyi olabilir. Ancak, ses yerleşimini değiştirene kadar, & lsquoreal & rsquo sesinizin ne kadar üstün olduğunu asla bilemezsiniz.
İyileştirmenin yanı sıra, sesinizi dışarı çıkma ile de artırma potansiyeline sahip olacaksınız, böylece bir dahaki sefere sizin favori grubunuz için kökleşecek, sesinizi bırakacak veya boğaz veya ses kısıklığıyla bırakılacaksınız.
Yumuşak bir şekilde konuşulduysanız, ses boşluğu panonuz olarak göğüs boşluğunuzu kullandıktan sonra sesiniz otomatik olarak artar. Büyük haber ise, artık kendinizi, zamanınızı ve zamanınızı bir kez daha tekrarlamanızı istemeyecek.
Aksanla konuşursanız, diksiyonunuz daha net ortaya çıkar. Aksanınızı kaybetmezsiniz, ancak artmış artikülasyonunuz nedeniyle daha iyi anlaşılacaktır.
Sesli koçluğun faydaları, kısa bir makalede listelenemeyecek kadar çok şeydir, ancak geliştirileceğine şüphe yoktur. İlgi çeken şey, muhtemelen daha iyi görüneceğiniz ve kesinlikle kendiniz hakkında daha fazla kendinizi hissettireceğinizdir. Daha zengin, daha sıcak, rezonanslı sesinizi keşfederken görselleştirin ve aynı zamanda kendini daha iyi hissetmek kadar etkili olmayı deneyin. Şimdi bu heyecanlanmak için bir şey.