Vergi uzmanları – nerede onları bulmak için

Vergi uzmanları – nerede onları bulmak için

Kesinlikle çoğumuzun şu anda teknoloji resourcefully çalıştırmak yetenekli, vergi dosyalama örneği gibi. Bir yıl önce birey, hareketin toplam vergi mükelleflerinin sadece % 30’u yaptım ve ne şimdi halk e-dosyalama (veya web üzerinde dosyalama) – tanınıyor dinlenme kullanılır ve bunu başarmak için en iyi yolu bir vergi uzmanı istihdam etmektir. Bu posta-ecek göstermek sen tam olarak nerede onları bulmak için.

Ama sözde vergi uzmanlar özellikle başlangıçta, kimsiniz? Ne sertifikalar tutuyorlar? Ve neden çok önemli?

Vergi uzmanları vergi hazırlık olağanüstü bilgi ile kadın ve erkek oluşur. Onlar normalde kayıtlı ajanları, Müşavirler, parasal planlamacıları sertifikalı, muhasebeciler, vergi hazırlayıcıları ve avukatlar vardır. Onlara bir miktar özel vergi hukuku sınav gitmek için gerekli ve sürekli eğitim sahip olmaları beklenmektedir. Onlar vergi mükellefleri bir ürün yelpazesine için geçerli bazı sonları gibi önemli vergi avantajları geniş uzmanlık var için sunulan vergi yasaları sürekli sürekli değişiyor, bu uzmanları önerilmektedir. Ve etik bir kod ve gereksinimleri koşullu kuralları tarafından yönetilir dikkate alarak, belgelerinizin güvenliğini önemli ölçüde bir endişe değil. Onlar yorucu bir süreç ciddi zahmetsiz ve yönetilebilir bahsetmeyeceğim, güvenli, çünkü onlar da önemli vardır.

Vergi uzmanları bulmak için yollar vardır. Adları ve bilgi ve gerçekler ile temasa satırda tüm, ayrıca gazetelerde veya telefon dizinlerde arama. Ama etkinliği basit yapmak için bir miktar vergi Hizmetleri Amerika Birleşik Devletleri her yerinde sunan sitelerin birbirleriyle yeri vardır. Aşağıda listelenen bazı şunlardır:

Vergi uzmanları – destek, eğitim ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çok fazla iki yıl için temel uzmanları vergi veren çalışma yardım sağlayan bir takım kişilerin Ulusal Birliği.

H ve R blok – Amerika Birleşik Devletleri, H ve R blok içinde en büyük vergi hazırlık firması 22 milyon potansiyel müşterilere sadece vergi hizmet vermektedir olarak anılacaktır ama aynı zamanda banka, özel finans ve iş kurumsal danışmanlık hizmetleri boyunca Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya ve Birleşik Krallık.

Jackson Hewitt vergi Servisi A.ş. – hazırlık Hizmetleri Birleşik Devletleri federal, devlet gibi vergi geniş bir dizi sağlar ve mahalle kişi kazanç vergisi, dalları ile Wal-Mart ve Kmart içinde yer alan dükkanlar için kolaylık ve rahatlık patronlarının.

Özgürlük vergi hizmetleri – en hızlı büyüyen olarak bilinen Uluslararası vergi hazırlama iş gezegenin 2010 itibariyle, bu iş odaklanır üzerinde vererek vergi Hizmetleri için erkekler ve kadınlar için küçük ölçekli şirketler öncelikle Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada merkezli olarak güzel.

IRS gönüllü kazanç vergisi yardım (VITA) ve vergi danışmanlığı için yaşlı (TCE) – yetenekli mahalle Gönüllüleri erkek ve kadınlar düşük orta gelirli ve yaşlılar için 60 yaşında üretmek ve üstü hiçbir maliyet vergisi beyannamesi hazırlama destek sağlayan bir ekibi .

Bile belgili tanımlık yöntem-ebilmek var olmak vergi profesyoneller ile güvenli olsa da, bu gerçekten sık belirli kişi sen atanır güvenilirliğini doğrulamak için tavsiye edilir. Bir vergi uzmanı doğru sorunları var ya da şikayet dilekçesi yapmak isteyen birini tanıyor halinde, IRS’ye tanıttığını önerilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın