Umutsuz Senaryoda Umudunuzu Sürdürmek İçin Aklınızda Tutmanız Gereken Dört Şey

Evet, noktalar kasvetli görünüyor. Ciddi korkutucu. Ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ve önce ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bu zor. Yaralıyor. Siz ve bazı önemli isabetler aldınız. Anladım.
İyileştirilecek konuların olmasını istiyorsun. Siz bir istekli değilsiniz, ancak bunun ötesinde nasıl ilerleyeceğinizi biliyorsunuz. İstenmeyen haberlerin sonuncusu bile olmayabilir ama siz oturmaya ve durmaya hazırsınız. Savaşmaya bile değdiğini merak etmeye başlıyorsunuz. Savaşmak için irade kaybedecek bir savaşçısınız. Umudunu umutsuz bir şekilde yerine getirebilmek için aklınızda bulundurmanız gereken bu dört şey hakkında sizi hissetmenizi tavsiye etmek istiyorum.
1. senin içinde bir şey var
İçindeki bir şey pes etmene izin vermeyecek. İçinde bir şey oturmana izin vermeyecek. İçinde bir şey, yeniden gruplaşıp hareket etmesini korumak için fısıldıyor. Bir şey tut. Bırak seni yere bıraksın. Olsa bile, seni şu an sabit tut. Sadece senin için var. Onunla iletişime geçiyorum. Onunla iletişime geçiyorum Takdir. Ne dediğin önemli değil. Onu biliyorsun ve orada. Birbirinizle birlikte olduğunuzda, onu gerçekten hissedin ve ona yaslanın. Eğer şu anda müteşekkir olmak için bir neden bulabilirseniz, bu kuvvet için minnettar olmak için bir dakikanızı ayırın, bu sizi şu anda ideal kılan bir şey. Bunun için minnettar olmaya konsantre olun. Sahip olduğun her şey olabilir ve şu an gereken her şeye ihtiyacın var.
2. Gücünüz Zayıf Yönünüzde
Eğer bunu nasıl hissediyorsan onu çok iyi bir ağla. Kim olduğun umrumda değil, herkesin her seferinde bir kez daha çok ağlamasına ihtiyacı var. Çok uzun süredir sağlamsınız. Kendini insan olmak için bir anı etkinleştir. Nerede olduğunuzu ve neler olup bittiğini onaylayın. Neyse ne. Yorgun olmanıza ve sorunların daha büyük hale gelmeden önce daha da kötüye gidebilir gibi görünse bile, sizi yoldan çıkaracak bir şeyiniz olur. Bu çelişkili görünüyor ama sınırlamalarınızı kabul etmede güçlü bir şey var. Güçlü duygular yaklaşık 7-on dakika sürer. Kendinize, hissettiğiniz korkunç şeyleri gerçekten hissetmek için bir an verin ve bu ezici hislerin geçmeye başlaması için nasıl bir alan yarattığını görün.
3. Yalnız Değilsiniz
Yalnız değilsin. Senin yanında bireylerin var. Muhtemelen istediğin veya orada olmasını beklediğiniz kişiler olmayabilir. Yukarı Bak. Zaman zaman desteğiniz en olası konumlardan gelir. Don & rsquot, geleceğini düşündüğünüz destekte onu özlüyor. İhtiyacın olan ihtiyaç burada. Hayır, sizi kurtaramayabilir, hatta düzeltemezler. Kaydetmene gerek yok. Size iyi olacağını söyleyen bir bireye ihtiyacınız var. Hey, her şey düzelecek.
4. Sizin Predicament Hiçbir şekilde Hiç Umutsuz
Durumunuz zayıf. İyi de olabilir. Çok acı verici olabilir. Umutsuz değil. Artık sabit olduğunuza göre, şimdi gerçekten nasıl hissettiğinizi kabul ettiniz, şimdi köşede bir yer olduğunu biliyorsunuz, bu senaryoda yeni gözlerle bakmaya başlıyorsunuz. Önümüzdeki birkaç ay içinde tam olarak nerede olmak istediğinize inanın. Tam olarak nerede olmak istediğinizi tam olarak görünün. Şimdi nerede olduğun değil. Olduğunuz yerde akılda tutun, birkaç ayda geriye bakmak ve bu noktadan neler yapabileceğinizi söylemek isterdiniz. Buraya nasıl geldiğinin göstergesi değil. Bu, onu yeniden gruplama ve hareket ettirme zamanıdır. İyileştirme, hareket etme, düzeltme, değişime başlayabileceğinizi ümit eden faktörleri keşfedin. Ne ile gittiğinizi anlamını ortaya çıkarın. İleriye doğru gel. Cevapların var. İçerideki bu sabit kuvvetle doğrulayın. Şu anda parçaları toplamaya başlamak için ne yapmanız mantıklı? İleriye doğru sadece bir adım olabilir. Bu tamam mı? Sadece bu ilk adımda yeterli var. Bu şartın içinde yer alan kutsamaları sayın. İleriye hareket edeceğinizi beyan edin. Bunu yapabilirsiniz. Bunu yaşayabilirsin. Hayatta kaldınız ve bunun hikayenizin sonu olmadığını umuyorsunuz.