Umutsuz bir Durumda Umudunuzu Sürdürmeyi Unutmayacağınız Dört Öğe

Evet, sorunlar kasvetli görünüyor. Kesinlikle korkutucu. Ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bu zor. Yaralıyor. Siz ve bazı ciddi isabetler aldınız. Anladım.
Sadece öğelerin iyileşmesini istiyorsun. Siz bir istekli değilsiniz, ancak bunun ötesinde nasıl ilerleyeceğinizi biliyorsunuz. Kötü haberlerin sonuncusu bile olmayabilir ama siz oturmaya ve işi bırakmaya hazırsınız. Savaşmaya bile değdiğini merak etmeye başlıyorsunuz. Savaşmak için irade kaybedecek bir savaşçısınız. Umudunuzu ümitsiz bir durumda tutmak için hatırlamanız gereken bu 4 şey hakkında sizi inandırmaya teşvik etmek istiyorum.
1. Senin içinde bir şey var
İçinde bir şey pes etmene izin vermeyecek. İçinde herhangi bir şey oturmana izin vermeyecek. İçinizde bir şey, yeniden gruplaşmanız ve onu hareket ettirmeniz için fısıldayan. Bunun bir kısmını tut. Bırak seni yere bıraksın. Olsa bile, seni şu an sabit tut. Sadece senin için var. Ben buna Tanrı diyorum. Ben buna hoşlandım. Onunla ne temas kurduğunu anlamıyor. Onu biliyorsun ve orada. Kendini kollektif olarak alsa da, onu hissedin ve ona yaslanın. Şimdilik şükretmek için bir açıklamaya rastlarsanız, bu kuvvet için minnettar olmak için bir dakikanızı ayırın, bu şu anda sizi ayakta tutan bir şey. Bunun için minnettar olmaya odaklanın. Sahip olduğun her şey olabilirdi, ama şu anda gereken her şeye ihtiyacın var.
iki. Gücünüz Zayıf Yönünüzde
Eğer gerçekten nasıl hissettiriyorsa onu iyi bir ağla. Kim olduğunuzu umursamıyorum, herkes şu anda ve her zaman büyük bir ağlama talep ediyor. Çok uzun zamandır güçlüsün. Kendine insan olmak için bir an ver. Tam olarak nerede olduğunuzu ve neler olup bittiğini kabul edin. Neyse ne. Yorgun olsanız ve puanlar geliştirilmeden önce daha da kötüye gidebilir gibi görünse bile, sizi taşıyacak bir şey var demektir. Bu çelişkili görünüyor ama sınırlamalarınızı kabul etmede güçlü bir şey var. Sağlam duygular yaklaşık 7-on dakika. Kendinize, hissettiğiniz korkunç noktaları gerçekten hissetmek için bir an verin ve bu ezici duyguların geçmeye başlaması için alanı nasıl etkinleştirdiğini görün.
üç. Yalnız değilsin
Yalnız değilsin. Bugün senin yanında insanlar var. Belki de sizin istediğiniz ya da orada olmasını beklediğiniz kişiler olmayabilir. Görünmek. Zaman zaman desteğiniz en olası olmayan bölgelerden gelir. Geleceğine inandığınız fırsatta onu özlüyorum. İhtiyacın olan yardım burada. Hayır, seni kurtaracak veya tamir edebilecek durumda olamazlardı. Tasarruf istemiyorsunuz. Bireyin size iyi olacağını bildirmesini istersiniz. Hey, her şey düzelecek.
dört. Senaryonuz hiç bir şekilde umutsuzca
Senaryonuz kötü. Korkunç olabilir. İnanılmaz derecede acı verici olabilir. Umutsuz değil. Artık sabit olduğunuza göre, şimdi gerçekten nasıl hissettiğinizi kabul ettiniz, şimdi köşede bir yer olduğunu biliyorsunuz, bu durumu yeni gözlerle araştırmaya başlıyorsunuz. Önümüzdeki birkaç ay içinde tam olarak nerede olmak istediğinizi düşünün. Kesinlikle olmasını istediğin yere bak. Tam olarak ideal olduğun yerde değil. Tam olarak nerede olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın, birkaç ay içinde neler görünmek istersiniz ve bu noktadan yapacak bir pozisyonda olduğunuzu söyleyin. Buraya nasıl geldiğinin göstergesi değil. Bu, onu yeniden gruplama ve hareket ettirme zamanıdır. İyileştirmeye, hareket etmeye, düzeltmeye, değişmeye başlayabileceğinizi umuyoruz. Ne yaptığınızı anlamlandırın. Yolu öne çıkar. Cevapların var. İçerideki bu sabit gücü kontrol edin. Bu andaki parçaları seçmeye başlamak için ne yapmanız mantıklı? İleriye doğru sadece bir adım olabilir. Bu tamam mı? Sadece bu ilk adımda yeterli var. Bu durumda oturan kutsamaları sayın. İleriye hareket edeceğinizi beyan edin. Bunu yapabilirsiniz. Bunu yaşayabilirsin. Hayatta kaldınız ve bunun hikayenizin sonu olmadığını umuyorsunuz.