Ucuz yazıcı kartuşları edinmenin en mantıklı yolu

Sen de çok yazıcı mürekkep harcıyorsun inanıyorsanız, yalnız değilsin. “Tam olarak nerede ben ucuz yazıcı kartuşları alabilir miyim?” sahipleri sürekli kendilerine sormak en önemli soru mürekkep püskürtmeli yazıcı olduğunu

Bu özellikle yüksek sokakta satın gitme Eğer üretici tarafından oluşturulan yedek kartuşlar maliyetlerinin bakarsanız anlaşılabilir. Büyük haber jet kartuşları mürekkep iyi tasarruf almak için bir yol olduğunu.

Dikkate almak için ilk teklif Yedek kartuşlar türlü şeydir.

Muhtemelen yazıcınızın üreticisi tarafından üretilen kartuşları satın almak zorunda, ama bu durum böyle değil inanmıyor olabilirsiniz. Bu çeşitleri OEM (orijinal dişli üreticisi) veya orijinal yazıcı kartuşları olarak kabul edilmektedir. Onlar en yüksek yüksek kalite ve güvenilirlik ancak eşleşecek bir fiyat etiketi ile gelen.

OEM’ler almak aslında en iyi yüksek kaliteli Kartuş mürekkep isterseniz ve gitmek yoludur. Bu eğer senin küçük yapmak isteyebilirsiniz iş bağlıdır üzerinde büyük baskı iyi kalite, örneğin. Ama bunlar hiçbir şekilde düşük maliyetli yazıcı kartuşları.

Bir renk ve siyah-beyaz kartuş satın alma aslında set muhtemelen güzel seni geri yazıcı için ödenen fazla bırakabilseydim. Örneğin, özgün x4650 mürekkep kartuşları yatırım iyi Lexmark x4650all bir tek yazıcı, kişisel Lexmark tarafından üretilen Eğer 50 £ bir çifti için üzerinden mal olacak.

Sonraki yedek kartuşu sen-ebilmek almak uyumlu türüdür. Ama orijinal üreticinin lisans altında bir diğer firma tarafından oluşturulan yeni kartuşları bunlar. OEM’ler çok daha az pahalı bunlar. Örneğin, photo jetprinter için orijinal Lexmark p4350 mürekkep kartuşları satın alma sana 50 pound tek tek veya çift paketi için yaklaşık 40 £ satın aldıysanız gider. Ama uyumlu ürünler elde etmek sadece sen çok az 10 £ her biri gider.

Büyük sorgu, tabii ki, ne yüksek kaliteli gibi bir şey mi?

İnanılmaz derecede üstün bir cevaptır. Bu ürünler orijinal üreticinin lisansıyla oluşturulur aslında sıkı iyi kalite denetimlerin konumda olduğunu belirtir. Kesinlikle, düzenli gerçekten bu orijinal kartuşları kadar değil ama her gün için kullanın, beraber verilen iyi bir seçenektir.

Senin sonraki yedek kartuşları için çözümdür ucuz – yeniden üretilmiş jet kartuşları mürekkep. Bunlar temizlemiş, yenilenmiş ve doldurulmuş eski şeyler. Eylem faydaları hangi işlevsel, ekonomik ve muhtemelen standart günlük baskı işleri için yeterli faydalar verecektir bir çözümde geri dönüşüm iyi bundan. Elbette güvenilirlik normalde bir zorluk olacaktır. Bu yüzden sürekli iyi en kaliteli baskı gerekecekse, bunlar engellemek isteyebilirsiniz. Eğer bazı metin ya da grafik ve size iş yazdırmak sahip olduğunuz bu baskı almak dayanmaz söyledikten sonra onlar hile yapmak gerekir.

Bir daha fazla seçenek – var bu kendini senin kartuşları dolum. Bu en ucuz ve en azından güvenilir bir tekniktir. Ayrıca dağınık olabilir ama bazı insanlar için tercih edilen bir programdır.

Başlarken ürünler hazır formlar kabul, düşük maliyetli yazıcı kartuşları sahip sonraki sorun onları satın. Gerçek sen-ebilmek almak çok büyük tasarruf ideal konumda satın alma.

Web yazıcı kartuşları satın alabilirsiniz yol dönüştürdü iyi haberdir. Belirli bir şey için bir dizi Bayiler arasındaki oranları kontrol edin ve ideal pazarlık olsun izin verir. Ayrıca kalitesiz mal hawking herhangi bir satıcı kuruluş dışında oldukça hızlı bir şekilde gitmek gibi mükemmel ürünler sahip belirli konum.

İlave nedir, bunlar satır satıcıları üzerinde yüksek fiyatlı mağaza satış çalışanların alayları ile çalışması gerekiyor. Yani bu tasarruf üstünde-e doğru senin inatçı bir zekâya maliyeti türü geçirebilirsiniz. Bu büyük cirolarının ekleyin ve düşük maliyetli yazıcı kartuşları en iyi pazarlık bulmak emin olabilirsiniz. Ayrıca standart yüksek sokak aksine işyeri dükkan, bunlar satır satıcıları anlaşma yalnızca yazıcı kartuşları ve mürekkep üzerinde sağlar. Onlara rehberlik sunmak ve herhangi bir sorun ile etkili bir şekilde başa çıkmak elde edilen deneyim sağlar.

1 mükemmel ipucu toplu olarak elde etmektir. 5 ya da 10 paket içinde yeni kartuşları satın alma çok fazla mürekkep aracılığıyla alırsanız, daha fazla indirim alırsınız.

Ne olursa olsun seçimi, ucuz mürekkep kartuşları için satırda arama gerektiğini en büyük tasarruf için yaptığınız. Ayrıca hızlı, ücretsiz teslimat, genellikle anakara UK adresleri için ertesi gün olsun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın