Trikes ve erkek ve kadın kim onları gibi

Büyük çocuklar için büyük oyuncaklar en yeni için arıyorlar eğer trikes bir göz atın. Trikes nedir? Onlar son derece özelleştirilmiş, üst satırı motosikletler iki alternatif olarak üç tekerlekli. Bazı motosiklet dönüştürülür, bazı Volkswagen motorları ve bazı düz-si olmak bir otomatik şanzıman ile daha düzgün V8.

Onları kim alır? İnsanlar bugün odak, lüks, ivme, enerji ve sadece ek hayatın tadını çıkarmak isteyen oldukça birkaç millet tadını çıkarın.

Bu motorlu 3 tekerlekli lüks otomobiller olumlu yönleri vardır:

Ne zaman son aşağı ayaklarını yere gerek yok, git ve onu ya da onu yolun dökmek korku dışarı ile bir yolcu alabilir. En önemli diğer bireyler bu işlev severim. Bazı kadınlar, aslında, bir trike gelmeleri kocaları ile binmek reddetti.

Çık ve git site ziyaretçilerinin yorgun değil, onlar güvenlik endişeleri alt. Pek eşlerin bu arabalar seviyorum ama hakkında iki tekerlekli binmek eşleri için de güvenli olmayan düşünüyorum. Trikes güvenli bir şekilde tam olarak motosiklet nereye gevşek çakıl üzerinde köşe.

Değeri taşıyan bir yatırım

Çok daha iyi trikes nedenlerle bir dizi için onların değer tutun. İlk, oldukça avuç satılmaya hazır. Ayrıca, onlar oldukça uzun bir süre son bu yüzden en etkili trikes alüminyum ve paslanmaz çelik ile inşa edilir. Onlar çok küçük amortisman ve iyi bile takdir olabilir.

İlgi ve kullanılabilirlik

Dürüst olalım, bu sürücü olarak alacağınız faiz bir büyük boy oyuncak gibi bir tekne, bir RV veya antika bir otomatik sahipliğini gurur bileşenidir. Hiç odağı ile en iyi çizgi trike almak gibisi yoktur. Olursa olsun eğer onları kasabaya, bu rahatlatıcı duygu ne zaman hemen binmek almak için uyması gereken sürücü konuşmaları başlatmak için veya sadece ilgi odağı olmak, faiz gibisi yoktur ve gurur bir top sürüş için teşekkür ederiz mülkiyet th dekor e satırı trike. Boyun görünüyor büküm bir sürü almak ve size sürücü olarak konuşmaları çok zevk, sen park ve her zaman sende varsın.

Eğer bir ölüm varsa, birkaç gün içinde zevk almak için ücretsizdir olmasını gerektirir ve ne sıklıkta meydana gelmez? Ne zaman ülkede bir sürücü için bir kaç dakika senin trike kullanacağız. Para için heyecan verici ek ‘ ve baskı, zevk ile kurtulur. Şu zor bir günün ardından en etkili tedavisidir. Bir belirli saat arabayla herhangi bir negatif gün siler. Senin trike genellikle çoğu çapraz ülke macera olup veya kısa bir rahatlatıcı binmek şehirde gitmeye hazır.

Büyük genel performans ve basit bakım

Trike ile gerçekten binmek zevk olabilir. Pek trike biniciler bir V8 daha düzgün enerji savunucusu. V8 trike ile paketi açabilir. Önemli ölçüde azına razı değil ve daha sonra “Wow ı olabilir var vardı bir V8” söylüyorlar.

V8 trikes ile bakım basittir. Bu trikes çoğu herhangi bir mükemmel mekanik aşina olduğu bir mütevazı blok Chevy motoru kullanın. Honda veya Harley Davidson satıcısı için gitmek gerek yoktur.

Dönüştürmek veya dönüştürmek için

En deneyimli trike sahipleri açılacaktır bilgilendirmek sen dönüşümler 1 fiyat Motosiklet almak ve bir ikinci çevirmek oranı trike. Dönüşüm dükkanlar sadece diğer şirketin bileşenleri bir araya getirin. Çoğu trike meraklıları Tasarımcısı ve üreticisi ile doğrudan ilgili tavsiye ederiz. Bir dönüşüm aynı ücretleri ancak çok çok daha iyi bir trike sunar.

Araba veya kamyon ve bisiklet meraklıları

Pek geri yüklenen kas otomobil sahipleri, motosiklet sahipleri, ATV sahipleri ve RV sahipleri bir dikkate alınıyor, sürme rakipsiz heyecanını keşfettim satır trike lider.

Bir marka ve satıcı malzeme çekme

Çoğu trike sahipleri hiçbir koşulda bir test sürüş alarak gerek kalmadan trike elde etmek gerektiğini tavsiye ederiz. Onlar binmek ve değerlendirmek test rides vermek emin olun. Onlar da bir organizasyon ile ilgili özel trikes tam olarak bunları özelleştirebilirsiniz ve satıcınıza böyle rewards ve seçtiğiniz trike inşası açıklayabilir oluşturur öneririz. Tasarımcı/Oluşturucusu ile ilgili ortada adam keser ve daha fazla değer sunar.

Bir Trike hak

İçin ortalama bir aracı, tam olarak aynı ödeme hakkında sen icat en büyük oyuncak heyecanını karşılaşabilirsiniz. Saçında Rüzgar hissediyorum, mahalle konuşma olabilir, sen içinde ülke macera, ulus sürmek ya da keyifli bir yolculuk şehir hakkında heyecan verici zevk olabilir. Lüks ve hak ettiğin heyecan seviyorum. Bir test sürüş için ara ve motor hayata kükrer atlamak kalp hissediyorum. Ne hayat hikaye bu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın