Synthia 6 değerlendirme: BSN Synthia 6 inceleme

Synthia 6 değerlendirme: BSN Synthia 6 inceleme

Tüm kesinlikle herkes duyar “Aman Synthia altı tamamen bunu denemek gerekir olağanüstü tadı!” Etkili, o gerçekten o tadı inanılmaz sallamak protein olması kesinlikle iyidir ama somethings satın alma öncesinde bilmeniz gerekir vardır. Bu konuda daha sonra konuşmak gerekir. Yeni başlayanlar için bu oldukça çok iyi geliyor, vanilya ve muz benim favorites ve eylem hazırlık kursu hakkında iyi olanı hiç değil yapıştırmak toz mu – bu uygun su veya süt absorbe. (Süt kullandığınızda daha belirli bir o ile büyük tadı) benim diğer favori peynir altı suyu protein içeceği ile yaptığı gibi süt ve Synthia-6 birbirleri ile karışmasını zevk alıyorum. Ve buz, buz asla göz ardı.? Yani seni koruyacak bir şey de 200 kalori içeren tam bir saat için ya da sadece bu – gerçekten dışarı işleyen bir saat için yarım saat içinde yemek harika bir şey çünkü bu harika değil aldıktan sonra.

Gerçekten dışarı şişmiş ve ne yazık ki, Synthia altı sahip insanlar davul gibi şişmiş ve gazlı kralı olduğunda gerçekleştirmek Hayır eğlenceli olduğunu. Yüzden ben peynir altı suyu proteini dostlarımla gösterdi kullanımı, onlar şişmiş alma durdu. Mide Synthia altı yönetmek ve bir şey başka – muhtemelen kullandığım peynir altı suyu protein içeceği çalışırsanız şişirilmiş hissi kurtulmak.? Ben kuşkusuz oldukça mükemmel bu ek çekerken süpürdü, fiber (Kepçe başına 5 gram) tam beni geçti!? Synthia-6 aslında organik olmadığı için uzmanlık önemli mide gece ve egzersiz programı boyunca kramp orta gitmek oldu.

Kendine güvenen, gerçekten müthiş bir peynir altı suyu protein kaynağıdır ama onlar da Mısır şuruplar bir ton suya topladım ve beni düşün, bunların hiçbirini istemiyorum. Kendine güvenen, fiber bunu sizin vücut yoluyla hareket yardımcı olur ama daha da kötü maddeler hiç yardım etme ve onların mide pull-up kramp yok 1 istiyor egzersiz performansı etkileyebilir. I kullanma peynir altı suyu protein içeceği all-organik ve herhangi bir kötü şeyler yok.

Kesinlikle, peynir altı suyu proteini (Bu önemli ölçüde işte aynen çalışabilirsin) ve büyük bir fanatiğiyim ve peynir altı suyu proteini izole etmek hem de her biri gerçekten kas inşa yaklaşımda faydalı konsantre ol, Synthia altı vardır. Ama benim internet sitesinde hakkında arama yapıyorsanız, neden çok önemli ölçüde peynir altı suyu protein takviyeleri gibi ve nasıl onlar senin kas dokuları büyük alabilirsiniz fantastik bir yazma-up ortaya çıkarmak için gidiyorsun.

Nasıl Synthia-6 enerji yakında benim workouts sonra özel olarak sabah olanlar verdi çok çok keyif aldım. Onun değil bir gergin geliştirmek yerine bir temel P90X gibi yoğun bir çalışma özellikle hemen sonra oldukça yararlıdır hissediyorum gücü yetiştirme ama. Hemen onu aldıktan sonra 10 saat süren onun açıklaması amino asitler ile ne çok şey vardır. Diğer kötü şeyler dışarı vücudunuzun mümkün olduğunca (fiber ile karışımları özel bir bileşik vardır) sindirim sorunu da güzeldir. Synthia-6 sen kesinlikle temizler ama sonra yağ uygun geri senin vücut koyar. Ve onun amino asitler yardımcı kas dokuları başka bir egzersiz rutin için hazırlamak iyi bir iş yapmak.

Gidiyorsun şişirilmiş almak için gidiyoruz eğer orta egzersiz atmayı gibi camlarını sürücüyle ve sizin için belki de hissedebilirsiniz. Ve bir kez daha, gerçekten bazı üstün peynir altı suyu proteini var. ama bu ciddi bir şekilde suya Paketli Mısır şuruplar tarafından etkisiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın