Şu anda dünyanın en iyi 5 aracı

İçinde yaşadığımız mevcut dünya, çağdaş araçlar ve araçlarla dolu. Gezegenle ilgili bugün insanlar, bilimin şu anki fantezilerini sergilerler ve günlük yaşamda kullanırlar. Günümüze kadar hiç kullanışlı olmayan makinelere sahip olmaktan çok uzak bir yere geldik, bu yüzden çok fazla gadget’a güveniyoruz ki, bir gün geçirmeden gerçekten zorlaşıyorlar. Şu anda bu araçlar olmadan hayat esas olarak mümkün görünmüyor, çünkü insanlara inanılmaz derecede daha az karmaşık ve daha hızlı ürün üretiyordu. Burada, bu kısa makalede, dünyada çok sayıda uygulayıcı ve sevilen ve dünyanın en güvenilirlerinden biri olan, dünyanın en etkili 5 aracını derledik.
Dünyada 1.Best Smartphone – Samsung Galaxy S8: Şüphesiz, dünyadaki en iyi akıllı telefon şu anda mükemmel özellikleri, hızlı işlevselliği, harika ekranı ve kristal netliğinde ses çıkışı ile Samsung Galaxy S8. Smartphone,% 84 tenör oranına sahip bir Infinity ekrana sahiptir ve kenarları keser. Samsung Galaxy S8, en güncel Android sürümünde çalışır ve onun işlevselliğini geliştirmek için Snapdragon 835 Chipset, Octa-core işlemci ve 64 GB dahili belleğin yanı sıra 256 GB’a kadar genişletilebilen dört GB RAM ile desteklenir.
iki – gezegendeki en iyi Tablet – iPad Pro 10.5: Apple, özelliği olarak isimlendirilebilen üretkenliğe sahip markadır. iPad Pro 10.5, 2224 & times1668 değerinde olağanüstü bir çözünürlüğe sahip on inçlik bir Ekranı çalıştıran bayrağı altında açılan bir güzelliktir. Apple, iPad’in bu versiyonunun özelliklerini ekran, CPU genel performansı ve 4K video çekimi açısından kesinlikle denedi ve geliştirdi. Bu tartışmasız bir şekilde, kullanıcıların oynayabileceği yüksek performans ve daha büyük ekran ile dünyanın en iyi iPad’i.
Dünyanın en iyi kulaklık seti Sony MDR-1000X: Sony, müşterilerinin deneyimini zenginleştiren daha yüksek kaliteli ürünler üretiyor. ,4 27,480 civarında fiyatlandırılan MDR-100X, en konforlu tasarıma, ANC teknolojisine, Bluetooth bağlantısına ve kristal netliğinde ses kalitesine sahip şık bir kulaklık parçasıdır. Bu kulaklık, sadece rahat değil aynı zamanda karakterinizin serinliğini de arttıran, ağır yetenekleri ve büyüleyici stili sayesinde en üst sınıf kulaklık listesine bir kesim yapar.
Four.Ideal Smartwatch- Apple Watch serisi 2: Apple’ın evinden bir başka en iyi ürün, bu seri iki adet Smartwatch, dahili GPS, su geçirmezlik ve 3 saatli işletim sistemi. Saat, ₹ 31.000 civarında fiyatlandırılıyor ve internette mevcut. Zorlayıcı özellikteki paketler, kılavuzlama için su ve GPS teknolojisinde 50 metreye kadar direnç ile seri düzeltmeler, iyileştirme ve seri 1 ve kademeli olarak yükselen dizilerden oluşmaktadır.
en iyi Laptop-HP Spectre 13: Gezegen & rsquos ideal Laptop, tek bir modelde birleştirilen özelliklerin bolluğu nedeniyle HP Spectre 13 olarak kabul edilir. Dokunsal bir klavye ve son derece şık bir tasarım ve stil ile dizüstü bilgisayar tamamen lüks gibi gözüküyor. Intel çekirdek serisi İşlemci tarafından desteklenen, MacBook ve diğer en iyi dizüstü bilgisayarlar ile Appears, tasarım ve stil ve Computing kapasitesi açısından rekabeti kazanıyor. Kalabalığın öne çıkmasını sağlayan üç adet USB-C portu bulunuyor ve gelecek gelecek için Laptop olarak adlandırılabilir. Güvenebileceğiniz, güvenebileceğiniz bir tanesidir.