Şimdi ve gelecek nesiller için aile ağacı ve kayıtları düzenlemek

Şimdi ve gelecek nesiller için aile ağacı ve kayıtları düzenlemek

Genellikle bir aile ağacı oluşturma hayal ettiniz mi? Ağaç aile kayıtlarınızı kolayca erişilebilir üreten senin nesil içinde yakınları için ve gelecek nesiller için mükemmel bir adımdır bir sevdiklerinize geliştirmek. Sevilen olanlar ağaç büyüleyici detayları geçmişten gelen her türlü eğitim rağmen Aile Soyağacı izlemenize olanak sağlar.

Son akrabalar (kadar geriye gitmek istediğiniz gibi), tüm adları izlemek sonra bir aile üyeleri çizilmiş ağacına ekleyebilirsiniz veya kullanım olanlar ağaç uygulama ekledi. Yazılımı basit Şecere bir veritabanı tüm gerçekleri kağıt üzerinde oluşturmak için sahip olmak gerek kalmadan yapmak için yapar. Yazılım için aile üyeleri kayıtlarınızı eklenir eklenmez kaydedilebilir ve daha sonra kullanmak üzere sırt yukarıya. Senin gerçekleri kağıda yazı yazarken senin mesai berbat edebilir kağıt gerçekleşen bir şey tehdidi çalışır.

Senin ataların hakkında bilgi ararken kendi doğum ve ölüm tarihleri kaydetmek emin olun. Ayrıca, her birey (yani bir özel hayat olay veya tek tek, Resimler, onların kariyer ve benzeri karakteristik.) hakkında benzersiz notlar ekleyin. Bu bir tarihi ekleyecektir gerçekten hissediyorum aile üyeleri kayıtlarınızı ve her kim bundan sonra aile üyeleri ağacını görüntülemek eğlendirecek. Ayrıca anne, büyükanne ve büyükbaba ve hatta iyi grands sevdiklerinize boşlukları doldurmak yardımcı olmak için ağaç sorun. Önceki akrabalarının soyadları bilmek gerek duyarız senin soruşturma yürütmeye yaşadıkları yanı sıra. Doğum ve ölüm kayıtları, mahalle Gazeteler, kütüphaneler ve hatta sosyal güvenlik bankalar gibi net kaynaklardaki kullanabilirsiniz. Orada sıkışmış almak ve herhangi bir daha fazla almak için bakamıyorum çalışma ile yardımcı olabilir Soyağacı çözümler Ayrıca ödenir.

Ev Şecere yazılım Ödülleri

Aile kayıt yazılımı düzenlemek, yazdırmak ve ev, ağaç kurtarmak epey kolaylaştırıyor. Bilgi alanları adları ve listelenen her akrabası hakkında diğer bilgiler için bir çok basit bilgi giriş tekniği ile çalışan tüm bilgilerinizi kaydedebilirsiniz. Bilgisayar yazılımı ev toplantıları düzenlemek, sevdiklerinize ilişkileri göstermek, adresleriyle (yazdırılabilir adres etiketleri) korumak, temel tarihleri ile ev bir takvim korumak, ev kayıtları temiz raporları yazdırmak, düzenlemenize olanak sağlar ev resimleri ve hatta ev grubu sayfaları oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak, tüm durumlarda ve bunları olanlar üyeler sevdiğim gibi onları istek Yazdır güncel aile üyeleri kayıtları koruyabilirsiniz. Genellikle aile üyeleri toplantıları katılmak, ev ağaç ve sevdiklerinize toplantıda dışarı geçmek diğer veri yazdırabilirsiniz. Ayrıca yazılım ve çocukları ve torunları ev hususlar geçebilir. Doğum günü kartları herkese göndermek istiyorsanız özellikle yararlıdır ev, doğumda kavramını korumak için yazılım programı kullanabilirsiniz. Tüm sevdiklerinize bilgi 1 spot için yardımcı olur. Adres etiketleri tatil kartları tüm ev üyelerine göndermek izin verir.

Aile üyeleri Şecere yazılım programı Internet üzerinde satın alınabilir ve listelenen ihtiyaçlarını karşılayan sürece kendi pc yöntemiyle istihdam. Yazılım programı ve tüm özellikleri ve satın almadan önce olumlu yönleri için uyumluluk özellikleri denetleyin. Bilgisayar yazılım hazırlamak ve aile ağacınızı ve diğer ev kayıtları kolaylıkla işlemek sahip olduğunuz tüm fonksiyonları vardır emin olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın