şimdi dünyadaki en iyi beş araç

İçinde bulunduğumuz mevcut dünya, günümüzün modern araçları ve araçlarıyla dolu. Gezegenin tüm insanları, bilimin şu anki fantezilerini sergiler ve günlük yaşamda kullanırlar. Bu günlerde gadget’lara tamamen güvenmek için kullanışlı bir makineye sahip olmamanın uzun bir yolunu bulduk. Bu nedenle, bir güne ihtiyaç duymadan harcama yapmak gerçekten zorlu. Bu aletlerle birlikte olmayan bu günlerde hayat esas olarak mümkün görünmüyor çünkü insanlık için sorunları daha az karmaşık ve daha hızlı hale getiriyor. Burada, bu yazıda, gezegende kullanılan ve çok sevilen ve gezegen hakkında en güvenilir olan en iyi beş adet en iyi gadget’ı derledik.
1. Dünyadaki En İyi Akıllı Telefon – Samsung Galaxy S8: Şüphesiz dünyanın en etkili akıllı telefonu, parlak özellikleri, hızlı işlevselliği, inanılmaz ekranı ve kristal netliğinde ses çıkışı ile Samsung Galaxy S8. Akıllı telefon, fiziğin% 84’lük bir en-boy oranına sahip bir Infinity ekrana sahiptir ve kesme kenarlarını açığa çıkarır. Samsung Galaxy S8 en son Android sürümüyle çalışır ve etkinliğini artırmak için Snapdragon 835 Chipset, Octa-core işlemci ve 4 GB RAM ile birlikte 64 GB dahili belleğin yanı sıra 256 GB’a kadar genişletilebilir.
2. Dünyanın en etkili tableti – iPad Pro 10.five: Apple, özelliği olarak isimlendirilebilen gösterilebilir performansa sahip markadır. iPad Pro ten.five, 2224 & times1668 değerinde olağanüstü bir çözünürlüğe sahip 10.5 inçlik bir ekrana sahip olan başlığı altında piyasaya sürülen bir güzelliğidir. Apple, iPad’in bu versiyonunun özelliklerini ekran, CPU verimliliği ve 4K video çekimi açısından kesinlikle denedi ve geliştirdi. Tartışmasız bir şekilde, gezegenin şu anda en yüksek performansı olan iPad, kullanıcılara yüksek performans ve daha büyük bir ekran sunuyor.
3.Dünyanın en iyi kulaklık seti Sony MDR-1000X: Sony, müşterilerinin pratik deneyimini zenginleştiren yüksek kaliteli çözümler üretmekle tanınıyor. ,4 27,480 hakkında fiyatlandırılan MDR-100X, en rahat tasarıma, ANC teknolojilerine, Bluetooth bağlantısına ve kristal netliğinde ses kalitesine sahip şık bir kulaklık parçasıdır. Bu kulaklık, ağır yetenekleri ve büyüleyici stili sayesinde, sadece rahat değil, aynı zamanda karakterinizin serinliğini de arttıran büyük bir kulaklık listesine sahiptir.
four.Ideal SmartWatch- Apple Watch serisinin iki: Apple’ın bir diğer ürün serisi, bu seri 2 dahili Smartwatch’lı Smartwatch, su geçirmezlik ve saat 3 işletim sistemi. Saat, 31.000 civarında fiyatlandırıldı ve internette çıktı. Zorlayıcı özellikler paketi, kılavuzluk için su ve GPS teknolojilerinde 50 metreye kadar direnç ile seri düzeltmeler, seri 1 ve seri 2 saatlerin iyileştirilmesi ve yükseltilmesini içerir.
5. En büyük Dizüstü Bilgisayar – HP Spectre 13: Dünyanın en büyük dizüstü bilgisayarı, sadece belirli bir modelde bir araya getirilen işlevlerin bolluğu nedeniyle HP Specter 13 olarak kabul edilir. Dokunsal bir klavye ve son derece şık bir tarza sahip olan dizüstü bilgisayar, bir lüks gibi gözüküyor. Intel çekirdek serisi İşlemci tarafından desteklenen, MacBook ve diğer üst dizüstü bilgisayarlar ile rakiplerini Appears, stil ve Computing kapasitesi açısından kazanıyor. Kalabalığın öne çıkmasını sağlayan üç adet USB-C portuyla geliyor ve gelecek dönemden itibaren Laptop olarak adlandırılabiliyor. Güvenebileceğiniz, güvenebileceğiniz bir tanesidir.