Shelbra uzun

Shelbra uzun

Senin iş birleştirmek için 4 basit adımı
Shelbra uzun tarafından | 13 Haziran 2013

Kuruluşunuza dahil ve değil istiyor musunuz bunu nasıl biliyor?

Bu yüzden çok bireylerin kompakt bir işletme açmak, ama hiçbir pratik deneyime sahip istiyorum. Var bolluk, bir ücret karşılığında size yardımcı olacaktır şirketler. Tam olarak nasıl yapmak ve para bir ton tasarruf söylemek için buradayım.

Tüm yeni LLCs kuruluş makaleler onların Dışişleri Bakanı’nın office ile dosya lazım. Bu genellikle adları LLC ve üyeleri ve onların bilgi ve gerçekler ile temas için soran sadece kısa bir cinsi. Dosyalama ücreti 200 $ $30’dan farklı olabilir. Birleşik bir avuç da diğer kayıt gereksinimleri vardır. Kurallar ve ücretler dahil, Dışişleri Bakanı’nın ofisinde keşfedebilirsiniz.

Önlemler

1. rezerv küçük işletme adı
Şirketler Bölüm’de Dışişleri Bakanı ofisi ziyaret edin. Üzerinde bir satırı açmak istenebilir hesap adınızı, telefon miktar ve adres dolandırıcılık faaliyetleri nedeniyle istihdam. Bu formu temelde sahibinin adı ve adresi ve tescilli ajanın adı ve adresi için soruyor. O zaman bu adı rezervasyon ve organizasyon makaleler için başvuruda bulunuyorsanız, kayıtlı Ajan vardır. İpucu: Alıcılar zahmetsizce, iş kuruluşunuzda alabilmesi için kurumsal, sizin çeşitli göre bir ad seçmek akıllı telefon/Internet dizinleri. Gider normalde 50 $ için $25’tir.

iki. Çalışan kimlik numarası (EIN) veya vergi kimlik numarası
İrs.gov için gidin. EIN on-line başvuru için köprüyü tıklatın. Uygulamasını başlatın. Lütfen tüm bilgi çalışma. Bir LLC için dosyalıyorsanız, belirlenen kutusunu doğrulayın. Üye sayısını girin. Eyaletinizi seçin. Tıklayın yeni iş, Individual.Enter adınızı tıklatın ve adres başladı. Firma adı ve adresi girin. Kaydedin ve yazdırın.

3. organizasyon-makaleleri şirketler Bölüm’de Dışişleri Bakanı Office için. Kullanıcı adı ve öncesinde üretilen parola sorulmasını. Hatta bir şirket dosyaya gidin. Sınırlı sorumlu kuruluş (LLC) üzerinde karar verin. Bu doldurmak için nispeten basit bir türüdür. Genellikle bireysel makyaj giriyoruz gerçekleri ile kayıtlı Ajan ve sahipleri olarak güzel başvurun. Fazlalık gibi gözükecek yine de bu doğru bilgi vermek için uygun. Daha fazla bilgi ve kuruluşunuz hakkında bilgiler girmek için seçerseniz, o zaman bunu yapabilirsiniz. Yön Ayrıca on-line yayınlanır bu adım adım gerçekleri yazdırmak yararlı olabilir. Dikkat: orada muhtemelen 24 saat bekle dönemi adı rezervasyon onayı için. Adı rezervasyon onayında aldıktan sonra o zaman kuruluşunuzun makaleler için geçerlidir. Genellikle $30 $200’e maliyetidir.

4. şirket lisans
Muhtemelen bir şirket lisans şehir veya İlçe Hükümet iş yeri için geçerli olabilir, bu iş coğrafi yer üzerinde durulacaktır. Yerel yönetim ajansı kimlik, iş kurumsal bulunduğu, mülk sahibi bir mektup talep edecek ve ek. Bu özellik office ve aslında bir çok düzeyli pazarlama (çok düzeyli pazarlama) faaliyet gösteriyor veya sokak trafik olduğunu bildirmek için çok iyi bir düşünce o zaman ev öncelikle şirket neredeyse hiç ziyaretçileriyle dayalı sadece telefonları kullanın. Sokak Web sitenize trafik almak hiç şüphesiz sen, senin imar ve Yönetmelikler sizin mahallede kodlama nedeniyle reddetti alırsınız. Ücretleri senin gibi gösteren işçi miktarı tarafından belirlenir. Maliyet normalde 75 $ ve yukarı aralıkları.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın