Senin iş Parlatıcı Flickr olun

Senin iş Parlatıcı Flickr olun

1 e-posta pazarlama ve zaten varlığı, reklam mahkemelerinin ilginç ancak belki olabilir bilinmeyen bir sürü için beklenmedik bir yoldan geliyor: fotoğrafçılık. Daha yüksek yüksek nitelik fotoğraf her zaman tam ölçekli reklam kampanyaları, reklam panoları, posterler, gazete ve dergilerde geleneksel olarak bulunan ile bağlantılı olmuştur. Ama internette pazarlama etkili bir araç olarak yükselişi ile Flickr gibi bile fotoğraf Web siteleri var geliştirmek reklam ve pazarlama kampanyaları e-posta için bir oyun alanı içine.

Fotoğrafları Flickr ile pazarlama

Flickr Internet siteleri hosting en iyi bilinen fotoğraf teklisidir. O fotoğraf uzmanları ve hobi ile normalde eş anlamlı olmakla birlikte, bu da pazarlamacılar ve potansiyel müşterileri iç içedir bir semttir. Flickr demografisi değil, sadece millet fotoğrafçılık ilgi alanlarına sahip sınırlı kaldığı geniş bir bölgenin kapsar. Bu da tam Internet kendisi, tam olarak nerede millet tüm yaşam yürür ve farklı ilgi alanlarına sahip, yükleme anlık olaylar, ev işleri ve şirket öğeleri ve çözümleri yakalanan bir evren var.

Bir resim bin kelime konuşuyor ve bir milyon ürünler satabilirsiniz. Flickr müşteriler potansiyel alıcılar bir değerli-eklendi olarak iyi Flickr fotoğraf ile e-posta reklam aracılığıyla erişilebilir olabilir. Vurgu üzerinde çok iyi en kaliteli fotoğraflar, ile hangi herhangi bir e-posta reklam ve pazarlama kampanyası çabaya değer değil. Neden? Açıklandığı gibi orada sevdiklerinize bir sürü fotoğraf ve Flickr bas-çek fotoğraf arşivler. Sıradan yükselmeye ve tam mahalle tarafından fark edilebilir üstün görüntü gerektirir.

Flickr pazara yönergeleri

Flickr üzerinde parlamaya hazır mısın? Nasıl bu konuda gitmek bazı fikirler vardır:

1. bir portföy mükemmel görüntüleri geliştirin. Çoğu Flickr kullanıcı bir göz ve yüksek kalite için tat var. Onları çok sayıda e-posta pazarlama çabalarının öncelikle zavallı görüntülerde tabanlı şüphesiz göz ardı eder. Bir fotoğrafçısı, en iyi kamera satın almak veya esir alma pitoresk büyüleyici fikirler tarafından desteklenmektedir. Ne olursa olsun anlamına gelir tarafından mümkün, meydan okuma pazarlama e-posta yarısı çözülmüş olacak görüntüleri olduğunda.

iki. Aranabilirliğini için etiketi. Flickr, hemen hemen tüm on-line topluluk web sayfaları gibi itimat ağır sonuçları kullanıcılara getirmek için arama Etiketler. En uygun anahtar kelime öbekleri açıklayıcı etiketler hedef kitleye getirmek için istihdam gerekir. Bu daha fazla anahtar kelime analizi gerektiğini gerçekleştirilebilmesi için uygun şekilde, kullanıcıların arama şablonları uygun Etiketler değiştirmek için.

3. Fotoğrafları etkili topluluklar, öncelikle temalı gruplandırmalar gerçek içeriğinin açıklayıcı dayalı fotoğraf galerileri tıklayabilirsiniz kullanıcıları tarafından erişim kolaylığı için organize etmek.

dört. Küçük resimleri çekici ile dikkatini çekmeye. Fotoğraf koleksiyonundan ideal görüntüleri gerçekten küçük resim olarak, koleksiyonu dinlenme incelemek için kullanıcıların cazibesine bu küçük görsel teaserlar seçilmelidir.

5. sık fotoğraf güncellemeleri. Bloglar ve internet web siteleri olduğu gibi düzenli olarak içerik yenileme taze Fotoğraflar, güvenilir ve sürekli kaynak ekstra ziyaret imkanı ile almak için itibar inşa normal veya diğer bloglar ve siteler tarafından bağlı.

6. sosyal medya Bahçesi Flickr tedavi. Yani ilgili gruplara katılma ve öneri, haber ve resimler toplumla paylaşma. Bu ilişkiler ve itibar oluşturur ve e-posta pazarlama ve kapsamı ek reklam genişler.

E-posta yapmak kadar özetleme Flickr çalışmalarında teşvik, iyi kaliteli fotoğraflar, düzenli olarak taze içerik, güncelleştirme devam arzusunu gerektirir ve e-posta teşvik senin biçmek için gerçekten Flickr mahalle ile sosyalleşme Kampanya.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın