Senin ev tarih kitabı yazma

Derleme ve tarih kitabı gerçekleştir çok sürebilir, ama çok ödüllendirici bir deneyim ve harika bir aile yazma gelecek nesiller için mevcut. Tam burada seni başladı almak bazı yöntemler vardır.

Malzeme toplamak:
Oturup olabilir, ancak iken sevdiklerinize en uzun tenured (en eski) üyeleri röportaj yapmak isteyeceksiniz ilk noktasıdır. Standart sorguları onların yaşamı ve onlar büyüdüğü yeri hakkında bir çift ile başlamak ve bunları daha önce gelen nesiller hakkında her şeyi hatırlamak isteyin. Bu tür görüşmeleri anahtarıdır onları kaydetmek için. Millet konuşurken, çok daha fazla ve ekstra teğet malzeme-ecek gelmek yukarıya ve nokta bu tür diğer tür analiz veya sadece kendi başına yapıyorlar ne zaman altın olup çıkmak. Senin neslin en eski kalan ise, kardeşleri ve kuzenleri herhangi bir bilgi ve muhtemelen unutmuş olabilir gerçekleri olup olmadığını anlamak için ile temas, eski fotoğraf albümleri, aile üyeleri kayıtları, Günlükler veya dergiler ve -ebilmek var olmak başka bir şey yapmak size kullanımı. Sen-ebilmek almak çok daha fazla malzeme, değil onların tavan etrafında kazmak için istemenizi hakkında utangaç, ya da bazı kendini kazma yapmana izin oluşturmak için bir konumda olacaktır çok daha iyi, çok daha hassas bir hikaye , onlar da proje hakkında enthused gibi görünüyorsa.

Sizin Atalarınız yaşamış kasaba bir göz atın ve isimlerini ve onları dahil herhangi bir haber hikayelerini yakın arama. Orada her gün hayat onlar için içinde yaşadıkları bölgede gibiydi bir resmi boyamak için yaşadıkları döneme ait malzemeleri de kullanabilirsiniz. Bu tür bilgileri kendi başına heyecan verici kanıtlayabilirim ve yardım içeriği ve aile öykünüzü arka plan koyacaktır.

Bu yazı:
Başında başlar ve sonunda bitirmek zorunda değilsin düşünceler tutun. Bazı ideal anlatıların ortasında başlamak ve dışa ve içe doğru oradan işe. Yazma bileşeni endişelenmemesini anahtarıdır. Bir anahat ile başlayın ve oradan hikayeni doldurun. İlk çabaları çok sert yargıç yok. Sadece yürekten oluşturmak, web sayfasında, kelime ve düzenlemek ve oradan düzenlemek.

Belirli noktalarda yaptıklarında ne senin ataların kafasında olduğunu bilemeyiz yana yapabilirsiniz tarihi gerçekleri ve benzeri ile ideal olarak boşlukları doldurmak zorunda. Muhtemelen yaşlı amca Zeke onun kararlı banker hayat yaptı ve esas olarak müthiş teşvikler nedeniyle, veya sadece altına hücum katılmak için hükümet tarafından sağlanan batıya yöneldi. Tarihsel bilgi birbirleri ile bu parçaları koymak için paha biçilmez olacak.

Tabii ki, bir sürü fotoğraf kullanmak isteyeceksiniz. Ne zaman görüşmeler, taşıma dürtmek flaşının anılar yardım olacaktır gibi bunlar da son derece değerli olabilir.

Ne yaparsan yap lütfen yap genellikle belgenizi kaydedin ve harici sürücü veya yükleme Servisi bir tipik olarak yedeklemek olumlu. Eğer işlev kaybetmekten daha kırıcı kesinlikle hiçbir şey ilave vardır.

Bağlama:
Bu proje için termal (ciltli) bağlama makine satın alma hakkında düşünmek gerekir. Onlar kullanmak için inanılmaz derecede basit ve ucuz. Gelir bir yazdırma hizmeti üzerinden kaydeder ve isteğe bağlı olarak kitap oluşturabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın