Sen-ebilmek yapmak çok daha fazla ile Your IPhone daha sen iyice düşünüp taşınmak

Büyük olasılıkla zaten bilirsin iPhone diğerleri gibi değil. Ama senin yeni iPhone işlevselliği bu sırlardan düşündüm? Aşağıdaki yazma teknikleri için senin iPhone ve öneriler içerir.

En iyi iPhone daha büyük bir klavye almak. İPhone daha büyük bir klavye var. Sadece yatay çevirmek senin iPhone ve Safari adres çubuğuna dokunun.

Ekran parlaklığını düşürerek pil tasarrufu. Aydınlatma düzeyini değiştirmek için iPhone’da ayarları bölgesine gidin.

Ayrıca kulaklık kablosu düzgün olarak uygulanması yoluyla resim alabilirsiniz. Hazır olduğunuzda kulaklık kablosu basınız. Bu sistemi kullanan engeller sen sallayarak gelen görüntüleri net ve bulanık fotoğraf ile biten vardır.

Bu işlem daha hızlı istihdam mesaj. Ekrana dokunarak bir önerilen kelime fikirleri kovabilir. Önerilen kelime gösteren küçük X tuşuna basın zorunda değilsiniz.

Orada hiçbir Otomatik Düzelt’i her zaman çalışır Otomatik Düzelt tabi bir sözcüğü düzeltmek için X tuşuna basın için gerektirir. Sadece ekranda başka bir yere dokunun. Bu işlem otomatik düzeltme öneri kutusunu kapatır.

Aslında nedeniyle iyi bir resim kaybettim senin iPhone kamera uygulaması yapıldı de erişim söylemek yavaş olamaz? Bu basit kısayol girişimi. Ekran kilitli durumdayken özellik düğmesine dokunun. Yakında bunu yaptıktan sonra bir küçük kamera simgesi ekranınızın alt kısmında gibi görünür. Bu simgesine dokunarak, kamera otomatik olarak yüklenecektir.

Bu, hemen her tine, gelen kutunuza bir e-posta alacağınız bildirimlerin olanak sağlar. Farklı e posta hesapları veya yalnızca tek bir seçebilirsiniz.

Eğer sen göndermek senin haber veya bir not taslak istediğiniz ama düzeltilen kelimeler kullanmak istiyor musunuz, vurmak gerek yoktur “x” kutusunu almaya. Sadece ekranın herhangi bir yere dokunun ve kelimeleri ortadan kalkacaktır.

Firmware üzerinde firmware güncelleme pozitif olun. Bu senin iPhones kullanılabilirlik ve batarya ömrünü artırır. Sadece iTunes install üstünde senin bilgisayar ve o iPhone kanca. İCloud bir Apple pc telefon bağlanmak için de kullanabilirsiniz.

İyi bir belirli bir öneri senin iPhone için oldukça az insan bugün zaten Facebook faydaları onların iPhone uygulanırken yararlanmak Facebook Uygulama kullanmaktır, ancak bazı insanlar bugün onlar onların telefon üzerinde Facebook kullanabilirsiniz farkında değiller.

Hazır ayar ses aygıtınızdaki katlanmak gerek yok. İlk adım “Temel Ayarlar” ekranda Siri belirlemektir. Fransızca, Almanca veya Fransızca için Siri’nın dil seçeneği ayarlayabilirsiniz. Siri’nın İngilizce lehçesi ya İngiliz ya da Avustralya kullanım yansıtacak şekilde değiştirin. Bir erkek sesi olmak İngiliz Siri oluşur.

Hazır ayar ses aygıtınızdaki katlanmak gerek yok. “Genel Ayarlar” Siri bulmak için ilk adımdır ekran. Siri’nın dil seçimi, Fransızca, İngilizce ve Almanca için ayarlayabilirsiniz. Ayrıca aksan İngiliz veya Avustralya kullanım için değiştirebilirsiniz. İngiliz Siri bir erkek sesi olması umulur.

Senin batarya yönetimi yönetimine yönelik bir app satın almak isteyebilirsiniz. Onlar da zaman ayarlamak için geldi zaman pilin için bakmakta çok önemli bir yönü olan sizi uyarmak yeteneğine sahip olacaktır.

İPod denetimlerini ve Sık Kullanılanlar derhal erişim kolaydır. Ayarlar sekmesini, daha sonra genel ve sonunda belgili tanımlık ev düğme için gidin. Sonra çift tıklayarak ve karar verme yeteneğine sahiptirler özelleştirmek gerekir hangi seçimleri. Uygun önlemler bildiğinizde bu hızlı yöntemdir.

Senin iPhone ile yapmak için bir çok iyi puan Facebook kullanımı üretiyor. Bireylerin çok şu anda iPhone ile çalışıyor olsa bile Facebook senin yararına almak, ama orada bazı kim Facebook kullanmaya telefonun yeteneğini farkında değiller.

Şimdi senin iPhone kişiselleştirmek için neler yapabileceğini çok daha iyi bir fikir lazım. Bulmak, download ve uygulamalarınızı, telefonla kullanma yeteneğine sahip olacak. Sadece şimdi bildiklerini akılda tutulması ve uygulamalar hiçbir zaman çalışıyor olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın