Seçimleri ve pazarlık Sehpalar

Seçimleri ve pazarlık Sehpalar

Gazete reklamları, reklam, veya satırına bakarak pek Teklifler ve Sehpalar seçimleri elde edebilirsiniz. Perakendeciler birçok hangi tercih son derece farklı seçimler var. Harika kahve tablolar IKEA, sandık ve varil veya Sears gibi satmak çok tanıdık bazı mağazalar vardır. Ekstra yerel olarak sahip çok daha karanlık mobilya Mağazalar da vardır. Sonra aynı zamanda da bu masalarda fırsatlar vermek daha az tanınan Web siteleri vardır. Bu makalenin geçerli sehpa genel bir bakış ile Satılık seçileceği çalışır.

Bunlar modern gün türü eşyalar gibi Modern 48 inçlik sehpa büyük bir cam ile 1 oldukça güzel sehpa var. 190 $ için teşvik olduğunu. Cam büyük, dikdörtgen şekli ve temperli. Bacak x şeklindeki ve ahşaptan üretilen. D yerleştirmek için ahşap, bir alt düzey bacaklar nden Uzantı tür olduğunu? kor bir bitki veya kitaplar gibi. Herhangi bir çağdaş yaşam alanında üstün bakın bir stil sahiptir.

Daha küçük ölçekli, çağdaş uzayda yakışır ancak sonraki daha küçük boyutlu tablo tablodur. Bu çağdaş 38 inçlik siyah kafes sehpa var. Bu bir oval cam kemerli metal ayaklı en iyi sahiptir. Cam 4 ayrı postalar desteklenir ve bir mütevazı, dikdörtgen ağ cam şehrindeki altında oturur. Küçük dergiler güzel dinlenme bu konumda eşleşir. Bu 97 $ için satıyor.

Çarpıcı, çok daha rafine bir kahve tablo elde edilebilecek bir oda daha büyük parça kumaş ile ya da deri koltuklar olduğunu elmas kakma sehpa giderdi. Tüm ahşap dikdörtgen şeklinde ve bacakları tarzı biraz ek vermek oyulmuştur. Elmas dişlerin yan ile büyük bir kaplama vardır. Bu 220 $ için satıyor.

İnanılmaz derecede güzel kahve sandık ve varil bulunan Dover sehpa ve gösteri sehpa tablolardır. Dover mango ahşaptan yapılmış bir standart tarzı vardır ve derin bir karanfil bitirmek. Şekli dikdörtgen. 499 $ olduğunu.

Gösteri mütevazı sehpa sandık ve varil bir küçücük bir 599 $, çok daha pahalı. Bu keepsakes depolamak için çekmece iç metin ile muhteşem bir ahşap masa var. Dördü?’ ile çıkarılabilir cam en beğenilen. Onun da mango yapılan ahşap ama lekeli ceviz ve çekmeceleri bronz topuzu tutamaçları vardır.

IKEA sehpa gibi oldukça makul fiyatlı bazı eşyalar var. 1 Nike Karlsson tarafından Lilleberg sehpa tablodur. Dikdörtgen hangi dışa fişekleri ve alt raf içerir. Huş ağacı ahşap açık cila ile oluşturulur. Bu tüccar çoğu adet 70 $ fiyat bu oldukça makul.

Bunlar bireysel bir satın alma için bakabilirsiniz sehpa kompakt bir örneği olmuştur. Bu birkaç stilleri çok daha çağdaş bir çok daha düzenli adet örnek gösterdi. Bir çeşitli satıcıları ile belirli bir en kaliteli rastlamak gibi en kaliteli çeşitli da sergilenmektedir. Söyledikten sonra birkaç kahve tablo Merkezi adet için Konuklar küçük bir çay partisi için barındırma küme bir yaşam alanı olarak iyi görünür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın