Samsung Galaxy Tab ten.1

Samsung Galaxy Tab ten.1

Yeni Galaxy Tab 10.1, 10.1v, büyük Galaxy Tab ile karıştırılmamalıdır olağanüstü bir tablet var. Önceki ve yeni eski tıknaz tarzı ve önemli ölçüde daha az etkili belirtimi olma arasında belirgin değişim.

Yeni Galaxy Tab ten.1 doğru düzgün yuvarlak arka plaka ve ince tasarımı ve tarzı el sayesinde harika bir duygu. Yine de olma tiner (sadece 8,6 mm) ve tartı sadece 565 grams(1.25lb) ne olursa olsun, bu tablet aydınlatma hızlı 1 Ghz çift çekirdekli NVIDIA Tagra iki Soc işlemci, 1 GB RAM ile birlikte bir üç eksenli MPU-3050 jiroskop, işleyen androidler bir yumruk paketleri Petek three.1 işletim sistemi. Hangi a 2MP ön-dış yüzey dijital fotoğraf makinesi artı bir 3MP dijital kamera 4 G connectivity ve ikili kablosuz a/b/g/n antenler ile birlikte arka, bu güçlü bir paket anlaşma yapmak vardır.

Galaxy Tab ten.1 için aksesuarlar şimdi daha önce büyük 10.1v için değil elde edilebilecek bir klavye rıhtım dahil. Yeni Galaxy Tab 10.1 değişiklikler Ayrıca sadece güç, ses yukarı ve aşağı Volume bırakarak en Android petek birimleri gibi önemli ölçüde daha az fiziksel düğmeler dahil.

Ten.1 inç ekran işleme 1280 x 800 piksel, 1 megapiksel, 149 ppi, muli-dokunmatik ekran kullanılarak Samsungâ €™ s süper PLS gösterisini, yüzde yüz touting üstün bir ekran açısı ve on % geliştirme parlaklık ile ilgilenen içinde geliştirme.

Galaxy Tab 10.1 ya 16, 32 veya 64 GB sürümleri hazır olduğunu. Bir Android sürümü 3.2 güncelleme kısaca yine de tablet’ın Wi-Fi verimliliği etkileyen bir sorun raporları nedeniyle hatırladı piyasaya sürüldü. Buna rağmen yeni gözden geçirilmiş firmware güncelleştirmek kısa bir süre bu Wi-Fi ikilemi çözülmüş öngörülmektedir.

Büyük bir ameliyat tekniği, etkili donanım özellikleri yanı sıra Samsung büyük en kaliteli karışımı yapmak bu bile Galaxy Tab 10.1 daha ince ve daha hafif ve ne yapacağını nedeni Apple gergin üreten bir özellikle arzu Tablet Ne kadar bir Ipad iki olabilir, Ayrıca içinde eşleşen her iki gider bunlar. Muhtemelen bu yüzden Apple patent dava bir sürü gönderme geç!

Rakiplerine göre Galaxy Tab 10.1 Motorola Xoom plus Acer Iconia A500 gibi değil elinde mükemmel hissettiriyor. Amazon Kindle 3 yapımcı etkili tamamen seçme on inçlik tablet bütün yumruk ile ilgili bir e kitap olarak bir bütün faydalanmak çok daha kolay duygu yuvarlak kazanan.

Samsungâ €™ s gerçek rakip tabii şu anda olma millet bu iki Başbakan hakkında ne söyleyeceklerini duyunca iki enteresan Ipad tablet’s bitirmek. Galaxy Tab 10.1 Ipad iki, kullanıcı karşılaştırma bazı başvuru için Galaxy Tab ten.1 üzerinde flaş uygulamak kapasite oluşturma için sevme bir dizi içinde muntazam bir taşınabilir paket yine de karşılaşmak bu bir bilgisayar. Galaxy Tab ten.1 Ipad 2 de de olumlu sonuçlar plaguing tüm mevcut pil yaşam sorunları ile.

Sonuç olarak Galaxy Tab 10.1 aslında olumlu kazanıyor artı son maliyet savaşları bu sayıyı Tablet pazarında tek bir rakip tablet yapmak.

MyMobileTechnology

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın