Samsung Galaxy S9 Kapak ve Aksesuarları

Sızdırılmış kaplamalardan ve şematiklerden Samsung Galaxy S9 serisinin Galaxy S8 serisine metal dolgulu kavisli cam sandviç olarak oldukça eş değer görüneceğini biliyoruz. Samsung Galaxy S serisi kadar üstün olan insanlar, onu üretmeye değer bir yatırım olarak görmüyorlar. Bu patent, en azından Samsung’un 2018 amiral gemisi gemi ile bir ekran parmak izi tarayıcı göreceksiniz şansını artırır rağmen. İlginç bir şekilde Samsung Galaxy A8 (2018) akıllı telefonlarını piyasaya sürdü ve her biri modülün altında parmak izi tarayıcısına sahip tek bir arka kameraya sahip oldu, bu nedenle firma bu farklı stili uyguluyor gibi görünüyor. Galaxy S8’in kamera mükemmel, ancak rakipler gölgesinde kaldı ve er ya da geç Galaxy Note 8. Samsung, Galaxy S9 için ne yapacak? Not: Samsung, önümüzdeki Galaxy S8’de mini projektörü dahil etmeye çalışıyor, ancak bunun çok uzun bir aşamalı olduğunu düşünüyoruz. Aynı zamanda S9 Mini’nin dedikodular yapıldığına dair söylentiler de vardı, ancak bu noktada sorunlar açık değil. Başka bildirimlerin olup olmadığınızı görebilmeniz açısından ve Android 7 Nougat iniş sistemi ile gerçekten üstün olmanız gereken ek alternatifler var.

Halihazırda bluetooth uyumlu olmayan bir favori veya yüksek bitirme kulaklığa sahipseniz, üzüleceğinize gerek yoktur. Galaxy S9 bunlarla bitmiyor. Resmi fiyatlamayı bir süre bilmiyoruz, ancak Samsung Galaxy S9 Kılıf oldukça pahalı olacağını söylemek doğru. Ekranın altında Qualcomm Snapdragon 845 veya Samsung’un beklenen Exynos 9810 işlemci oturacak ve her ikisi de günümüzün mevcut CPU seçeneklerine göre hem etkinlik hem de pil ömrü artışı öngörüyor. Ekran panelleri genellikle diğer elemanlardan daha ileri gidebilir. Mesajlarımın çoğunu WhatsApp ve Facebook Messenger üzerinden yapıyorum ve ekrandakiler için bildirim almıyorum biraz sinir bozucu oldu. Konumu rahatça elde etmek için ve kamera yakınında bulunmak için daha iyi bir konumdaydı, ancak ekran üstü gezinme düğmeleriyle tüm ekrana sahip bir öne sahipti. Ancak bu, tek başına Samsung ile sınırlı bir meydan okuma değil – Apple bile iPhone X’in piyasaya çıkması ile yeterince uygulanmayacağını fark ettiğinde parmak izi sensörünü tamamen boşaltmaya karar verdi.

Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi cihazıyla ilgili yeni bir bilginin günlük bazda ve bazen de bundan çok daha sık ortaya çıktığının yılın o dönemi. Şu anda, daha bir çok ayrıntıya sahibiz. Güney Kore’nin ET News, Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy S9’u hakkında bazı ek ayrıntılar öğrendi ve ‘Y-OCTA’ ekran teknolojisini kullanmanın ilk akıllı telefon olacağını açıkladı. İki güncel sunumun yer aldığı bir yerde oturan bir gösteri içeren bir model için umut tutuyoruz, ancak bu pek mümkün görünmüyor. Seri ipucu Evan Blass Twitter’da işaret ettiği gibi, bu Galaxy S için “tock” bir yıl, yani fiziksel değişiklikler yerine işlevsellik geliştirmeleri üzerinde yoğunlaşacak. Samsung’un, Galaxy S9 için “Kamera Yeniden Tasarlanmış” etiketleme ve pazarlama başlıklarına karar verdikleri bildirildi ve bu da işin önemli bir şey ayarlayabileceğini ima etti. Ama sonunda, arka kamera ayarı, f / 1.7 diyafram, Faz Tespit Otomatik Odak (PDAF) teknolojisi, OIS ve LED Flaş ile birlikte 12 megapiksel sensörlü bir tek lensli kurulumla geldi. Diyafram genişliği – Bir kameranın diyafram açıklığı, ışığın kamera sensörüne ulaşmadan hemen önce yol almasıdır. Arka kameraların altında oturan fiziksel bir parmak izi algılayıcısı da var.

Ekstra merak uyandırıcı seçenek, diğer taraftan ekran üstü bir parmak izi tarayıcısı kullanmak olabilir, o da korkunçtu. Bu stereo kulaklıklar ile, rahatsız edici ruh halindeyseniz, sizi çok daha mutlu eden ve yüzünüzde gülümseme getiren olağanüstü müzik sesleri keşfedeceksiniz. Samsung, yeni amiral gemisi el cihazlarının hala sarıl altına tutulduğu için pek çok aksesuar için fotoğraf vermedi. Bunlar Barselona’da düzenlenen MWC 2018 öncesinde açıklanacak. Telefonlar, öncekilerden çok daha büyük güncellemeler değildi, kuşkusuz tasarım açısından da vardı. Umarım, S9 benzer zorluklarla yüzleşmeyecektir. Galaxy S9’un piyasaya sürülmesi, yine de S8’in yaptığı gibi aynı zaman dilimine girerse, en az yedi ay uzaklıktadır. Galaxy S9 tarafından 6GB’ya bir sıçrama görmek güzel olur, ancak bu gerçekleşemedi. 10nm Snapdragon 845 (veya bazı bölgelerdeki 10nm Exynos 9810) ile bir performans gelişimi göreceğiz. Galaxy S8 ile gördüğümüz şeye ilişkin bir fiyat görmeye başlarım.

Galaxy S9 çentik fikrini seviyor musun? Bu da bizi Galaxy sadakatçilerin en büyük korkusuna götürür: bir iPhone X benzeri çentik. Samsung Galaxy S9’unuzu Olixar’ın bu sert ve şık bronz deri cüzdan kılıfıyla koruyun. Samsung Galaxy S9, Ocak başında CES’de görünebilir. Evet, bugünlerde kesinlikle hiçbir şey ucuz değil, neden ucuz Samsung için gelecektir. S9’un uluslararası versiyonları, son zamanlarda çıkartılan Exynos 9810 sistem-on-a-chip ile birlikte verilecek. SM-G9650 model adıyla bir cihaz 1.78GHz dört çekirdekli Snapdragon 845 işlemci ve sadece 4GB RAM ile listelenmiştir. BTW, cihaz 4GB RAM ile eşleştirildi. Bluetooth aygıtıyla bağlanmanızı ve müzik kesme sesi problemi olmadan takdir etmenizi sağlarlar. Kenarlarda bir kutudan herhangi bir aşırı kuvvet, ekran koruyucunuza zarar verebilir. Ekranın arkasına gizlenen ve ekranı sola doğru itme konusunda ortaya çıkabilen dahili Yamaha hoparlörlerinden bu yana kilo artışı anlaşılabilir.