Samsung BD-C6900 Blu-Ray oynatıcı eleştiri

Samsung BD-C6900 Blu-Ray oynatıcı eleştiri

3D teknolojisi hayal film izleyiciler tüm gezegen olarak yakalama gibi Samsung’un bize bu pratik deneyim bizim kişisel yaşam Oda konforunda girişimi için sunuyor. BD-C6900 Blu-ray oynatıcı bu 3D konut harikası getirmek için hedefine yönüdür. Bir özellikle de başlangıçta oyuncu Samsung ev film izleyiciler ile çok iyi bir izlenim yapacak yolundadır 3D Blu-ışın playback yeteneklilik ile.

Samsung bazı en olağanüstü Blu-ray Oyuncular Aradığınız oluşturmak için tanımlanır. BD-C6900 bir istisna değildir. Son derece şık ve parlak tasarım ve stil inanılmaz modern ve yüksek teknoloji görünür oyuncu yapmak eğilimindedir. Bu spin gibi görünür Blu-ray disk üreten şeffaf bir kapak vardır. Değmek duyarlı hakim olmak üstünde tepe-in oyuncu konumlandırılır. BD-oldukça şık görünür rahat herhangi bir odasında ya da herhangi bir ikamet eğlence tiyatro uyabilecek C6900 vererek.

Yüksek kaliteli film: BD-C6900 Blu-ray oynatıcı vardır Element ve Bileşik Video player arka yüzündeki çıkış verir. Bir USB bağlantı noktası ön tarafında keşfedilir. HDMI 1.4 sürümü video çıkışı vardır. Bu yeni sürümü, HDMI 3D oynatma destekler. Berrak, temiz görüntü kaliteli Blu-ray oynarken vardır. 1080p playback film görüntüleri herhangi kalmadan 24 fps up-dönüşüm için olmak zorunda üretir.

Ses kalitesi iyi: BD-C6900 koaksiyel dijital ses çıkış ama optik dijital Ç∂k∂µ vardır. 7.1 Kanal analog çıkış kümesi tam bir set var. Dolby TrueHD, Dolby Digital, DTS-HD ve Dolby Digital Plus gibi iç ses kod çözücüleri vardır. Görsel geliştirir nihai çok kanallı yüksek çözünürlüklü surround ses getiriyor.

Tüm Samsungs yeni Blu-ray oynatıcılar gibi o bir düşük güç tüketimi birleştirmek ve tüm katı güç Star dört karşılamaktadır. öneriler. İki profilidir. oyuncu ile 1 GB-in dahili bellek. BD-Live içeriğini ve Bonus View basit erişim için izin. Bazı önemli diğer özellikleri DLNA yardımıyla oluşur. BD-C6900 anlamı bir akışlı ortam alıcısı olarak kullanılabilir. Ev ağınızdaki bilgisayarlar varsa, oyuncu onlarla iletişim kurmak ve videolar, Fotoğraflar ve müzik yoluyla BD-C6900 oyuncu ve sen üzerine televizyon transfer.

Artıları: Samsung BD-C6900 iyi görüntü ve ses kaliteli Blu-ışın yuvarlak yüzey ile vardır. HD ses kod çözme dahili ses güzel yapılandırılmış-in Wi-Fi ve 1 GB bellek olarak biçimlendirir. Tek bir 3D Blu-ışın playback yeteneklilik ile ilk Blu-ışın oyuncu da sağlar.

EKSİLERİ: World-wide-web@Tv ve Samsung Apps yeni ve önemli ölçüde değil nasıl etkileşimde bulunacağını bilinir TV, dizüstü bilgisayarlar, gibi diğer aygıtlar olacak ve böyle devam eder. 3D görüş 3D televizyon ve 3D gözlük gibi farklı dişli talepleri. Ve şu anda kıt olan tabii 3D Blu-ray içerik.

SON söz: Samsung BD-C6900 oldukça şık arayan Blu-ray, bir sürü iyi öznitelikleri oyuncusu. Ve gerçeği 3D ileri gibi görünüyor eğilim içinde ev eğlence bu neredeyse kesinlikle bir 3D Blu-ray oynatıcı her kişi ihtiyacınız olacak dişli önemli bir parçası olacağını söylemek güvenli sağlanır. Samsung BD-C6900 Blu-ray oynatıcı ev, 3D karşılaşma için avcılık Görünüşe göre herkes için uygun yapar. Fiyat etiketi–400,00 $ altında satın alma için görünmesini istiyorum

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın