Şahsen Sözlü Olan Konuşma ve İvme Oto, Sıvıların Sıkıştığını Tahmin Ettiniz, Aracınızın ve Arızalarındaki Mekanik Sorunların Tamir Edilmeyeceğini!

Şahsen Sözlü Olan Konuşma ve İpucu Oto, Muhtemelen Akaryakıtların Tepkimesinin Kamyonet ve Otomobilinizi Tamir etmeyeceğini tahmin edecektir!
Çok daha fazla şey, muhtemel müşterilerimle, konuşmalarını onarmak ve şarkı söylemek sesleri ve hellip nasıl telafi etmek için bazı öneriler isteyen bir görüntülü sohbet (Skype, FaceTime, WeChat ve neyin var) için talepler alıyorum ?
Bununla birlikte, bazıları oldukça kritik ses / ses sorunları yaşıyor.
Bunlardan biri son derece çok uzun zaman önce bana, neredeyse kök salmış olan aşırı asit reflüsünü söyleyerek şarkı sesini mahvetti.

Bu, e-postasından doğrudan bir alıntıdır:
& ldquo2 yıl önce düşük notalarda sesim çatırdıyor ve bugün bugün harika günlerim var, ama yine de yüzde yüz değil son ayıma gelerek boğazımıza baktım. Korkulan dokuyu gördüğümü ve ses tellerinin en üstünde ve en altında iki iğne damla nodülü gördüğünü söyledi. Ayrıca kordonumda çok fazla mukus vardı dedi. & Rdquo
& ldquo Ben, tam kurtarma konusunda yardım edebileceğiniz, tüm notalarda sabit kalacak şekilde ses tellerini yeniden eğiterek verebileceğiniz öneriler için uzlaşıyorum. & rdquo
Dolayısıyla bu kişi (ve bu konuda diğer herhangi birisi) kesinlikle bir şeyin şiddetli olduğuna (açıklandığı gibi) inandığına göre, şahsında düzeltme yapacak bir konumdadır, bunu nasıl yapacağı ve hellip’in nasıl kullanılacağına ilişkin ipuçları & rdquo’yu edinir mi?
Affedin beni, ama az söylemek tamamen saçma geliyor! Otomobilin veya aracın sorunlarıyla bir kez daha karşılaştırdığımızda, oto tamircisinin, örneğin, şanzıman akışkanına öncülük etmeye veya sıvı frenlemeye çalışmaya, araç verimliliğini geçici olarak artırmaya çalışmak gibi bazı yönergeleri sürücüye verebileceğini görebiliyordum.
Bununla birlikte, eğer motor, frenler ya da şanzıman vurulmadıysa, doldurulan sıvılar gerçek zorluğu giderecek değildir. Otomobilin değerlendirilmesi, teşhisi ve ardından sabitlenmesi için otomobil tamircisine çekilmelidir.
Söylemeye gerek yok, BT UZAK DURUMDA TAMAMLANMAZ!
Öğrencinin önümde olması gerektiği için aracın tamircinin önünde olması gerekiyor, bu yüzden sesiyle ilgili değerlendirme ve değerlendirme yapabilir ve ses verimliliği bazı testler yapabilir ve en kısa sürede ikilem tanımlandığı gibi düzeltmek için en iyi eylem çizgisini özetleyin & hellip IN Person!
Sorgulamadaki kişi (tanım gereği) bir araç tamircisi DEĞİLDİR ve bu nedenle, yalnızca, gerekli bilgi ve / veya bunu yapmak için gerekli olan lisansı olmadığı için, gerçekten ideal mekanik araçtan gelen ipuçları, kendi otomobilini düzeltmesine yardımcı olacaktır.
İnsanlar hayatımızdan daha fazla şey aldığını düşünürken, insanlar herhangi bir beyin varlığı olmayan robotlar gibi davranmaya ve her türlü yaygın anlamda düşünmeye başlamıştı.
Web’in sorunlarını sadece bir şeyler okumakla çözebileceğini ve internetteki her ufak şey kimseden ve herkesten faydasız ipuçlarını alıp daha sonra atılmak için yetkin olmayan bazı şeyleri denediğini düşünüyorlar.
Bazıları açıkçası problemlerden başka hiçbir şey istemiyor!
Toplumumuz genelde oldukça tembelleşti ve son derece geriye döndü çünkü kanepeyi bile bulamazken zorluklarını, arzularını ve isteklerini çözebileceklerini düşündüler. Kuşkusuz yavaş yavaş ama kesinlikle beyin atrofisi ve vücut yetersizliği yaşıyorlar.
Duyguları ve şefkatleri (fiziksel özelliklerden söz etmemek için) yeterli değil. Bazıları LITTERALY & ldquocannot aynı zamanda & rdquo’da sakız çiğniyor ve yürüyor.
Vokal Bilim yaklaşımının doğası, doğru konuşma / şarkı söyleme sesini ve telaffuzunu öğrenmek ve keşfetmek için sürecin zihinsel anlayışını ve motor becerilerini karşılıklı ilişkilendirmeyi içeren güçlü bir bağlantıyı gerektirir
Egzersiz rutinlerinden bazıları, öğrenciye dolaşmalarını ve (belirli bir fiziksel hareketlerle) gezintiyi birleştirmesini ve bu fiziki hareketlerle fiziksel sesi tamamen daha yakından kavrayabilmelerini ve çok daha somut türde olmasını sağlamalarını ister.
Toronto’da neredeyse 37 yıl (ve bu yılların 33’ünü kendi okulumda) öğretiyordum. Ne yazık ki, gün geçtikçe gelişen teknolojilerle, bu konuda erkekler ve kadınlar ile rsquos istihbaratları, zihinsel ve müzikal bir düşüş görüyorum. Yazı yazmak için hiç bir şeyleri yok çünkü mesajlaşma ve e-posta ile 24 saat tüketiliyorlar.
Northwood İpoteği endüstrisini duyduğumda genelde gülümserim.
İdeal ipotek fiyatlarını savunuyor ve pazarlıyorlar ve bugün insanlardan şarkı söylemelerini istiyoruz (bu konuda şarkı söylemek istedikleri kadar mükemmel olduğu için). Onların şarkısının aslında oldukça fantastik olduğunu ve şüphesiz o zaman bazı müziklerden ve radyoda duyduğum bazı şarkılardan daha üstün olduğunu söylemek zorundayım! LOL!
Ne kadar üzücümü
Kesinlikle üzgünüm!
Kişiler artık telefonda konuşmaktan (bireysel olarak izin vermekten) veya şarkı söylemekten korkuyorlar.
İletişim duygusu kaybettiler.
Gerçekten hızlı düşürdükleri için, müzikleri gerçekten ‘dinlenemez’ hale geliyor. Birkaç yıldır şarkıcı / söz yazarları ile iştigal ediyorum ve önceki yıllarda en azından bazı müziklerini sevdiğimi söylemek zorundayım.
Ne yazık ki, artık çok fazla!
Hiç şüphe yok ki, dünyam delirdi ve artık saniyene kadar daha çılgınlaşıyor (uzak olmayan geçmişte, dakikayı & ldquoby olarak söylemek için kullandım).
Ben de öyle olsa da, her gün dünyaya üstün olmak için dua ediyorum ve erkekler ve kadınlar kendi insanlıklarını ve hellip’i yeniden elde etmeye çalışıyorlar.
Ve, tabii ki & dünya barışı için hellip!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın