Sağlık sigortası almıyorum için cezalar

Sağlık sigortası almıyorum için cezalar

“Havuç de sigorta 1 Ocak 2014 olmak satın almak için” ve hemen sonra ele verdik ama biz dışarı “sopa” işaret değil ve kesinlikle olacak bir. Kim bir şirket aracılığıyla sağlık sigortası almazsınız çoğu ABD vatandaşları için onlar olacak Eğer kendi sağlık sigorta kapsamı güvenli olmayana ceza değerlendirildi. Yoksulluk % 400’e kadar yapmak ve sahip bireyler için Grup genel sağlık sigortası, bu oldukça büyük genel sağlık sübvansiyon vazgeçmek ama aynı zamanda ayrı bir ceza uğramak için küçük ekonomik mantıklı olacaktır. Haydi bakalım sağlık reformu ceza ve dişleri varsa tanımlamak.

Sağlık ceza yokuş yukarıya daha–dan 1 kaç yıl için

İyi olan sigorta kapsamı elde değil cezasını geliştirilmiştir rampasının daha fazla birkaç yıl 1 Ocak 2014 başlayan tabii. Zamanlanmış yaklaşım bakalım:

2014 için takvim yılı 2014, hangisi daha büyükse, ceza her aile üyeleri üye veya 1 yıllık gelirin % 95 $ olacak.

2015 için 2015 yılı takvimi, hangisi daha yüksek ise, ceza 325 $ her aile üyeleri üye veya yıllık geliri % 2’si olacak.

2016 için takvim yılı 2016, hangisi daha yüksek ise, ceza 695 $ başına sevilen olanlar üye veya two.5% yıllık kazanç olacaktır.

Hadi sağlık ceza eylem örnek görünür

2014 yılında, genel sağlık sigortası satın almak için beklenen tek bir kişi için $50 K yapmak diyelim. o kişi için ceza 500 $ yıllık gelir % 1 daha yüksek olduğunu düşünüyor olabilir. Bu yine de ne o kişi muhtemelen bireysel genel sağlık sigortası için ödeyecek daha çok biraz daha düşük ama bu “”Bu sadece iyi olan reform başladı sonra iyi sigorta olan satın alma konusunda kararsız ölçeği ipucu için tasarlanmıştır. Tahminlerimiz bronz genel sağlık için plan dışı (hangi büyük olasılıkla olmak kadar erkek ve kadınlar için iyi geçerli olmayan en çok tercih edilen isteyerek varlık sübvansiyon) Exchange hakkında $3 K her yıl yaklaşık 250 $ ay olup-için-ay yaş ve konum bağlı olarak. Öncelikle bu kişi hiçbir sigorta kapsamı ve ceza 500 $ ya da $3 K için genel sağlık sigortası kapsamı edinme karşılaştırarak olduğunu. Nasıl kadın ve erkek bu ticaret-off analiz görmek ilginç olacaktır. Sen-ebilmek görmek çok daha fazla $1250 cezalar ile seyahat sağlık sigortası satın alma aynı belirli kişi için yukarıdaki doğru iğne sokmak out yıllık genel sağlık ceza başlar.

Peki %400 Federal yoksulluk düzeyi altında olan tek bir?

%400 Federal yoksulluk düzeyi altında yapmak ve bir sağlık sübvansiyon için hak, yukarıdaki örnekte numaraları aslında değiştirmek için başlamak. Her yıl $25 K yapan belirli bir kişi görünür. Biçilen ceza 2014 yılında 250 $ olabilir. Belgili tanımlık sigorta primi için sağlık sübvansiyon gümüş Exchange planla sorumluydu, söyledikten sonra $2 K için yakın olmak (Sağlık sübvansiyon hesap makinesi için tahmini bakınız) her yıl önemli ölçüde daha zengin örtmek için. Beklenen prim sağlık sübvansiyon ile %9,5 gelir aşmayı varsayalım değildi kadar 200 $/ Premium hakkında 2000 $/ ay için aylık, yapan belirli kişi için yukarıdaki. Sadece % 33 genel sağlık sübvansiyon ile belgili tanımlık sigorta primi indirimli! %9,5 kuralı aşağıya doğru bir kişinin gelir bağlı olarak dalgalanma ama asla ama asla %9,5 aşan. 2016 yılına kadar ceza de (en) 750 $2400 $ Premium karşı her yıl olabilir. Ceza tefekkür için bir sübvansiyon hakkınız varsa genel sağlık sigortası kapsamı satın alma değil haklı göstermek zordur.

-Çok daha, bakın:

Dennis Jarvis erkekler yardım üzerinde odaklanan bir lisanslı sağlık sigortası kapsamı ajanı ve kadınlar için sağlık reformu yoluyla orada yeni sağlık sübvansiyon anlamak. De sigorta varlık satın alma değil için çok daha fazla bilgi ceza.

Dennis Jarvis kim erkekler yardım üzerinde odaklanan bir lisanslı sağlık sigorta acentesi ve kadınlar yeni genel sağlık sübvansiyon kullanılabilir bir anlayış için genel sağlık reformu yoluyla.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın