Sabit disk yedekleme ve kurtarma çözümleri bir sürü

Sabit disk yedekleme ve kurtarma çözümleri bir sürü

Zor sürücü yedekleme ve kurtarma bir şey, endişe gerektiğini, özellikle de herhangi gerçekleri bilgisayarınızdaki veya ağ pahalı ya da bile değil, kişisel fotoğraf veya belge gibi eski yerine koymak mümkün olacaktır.

Pek çok çözüm erişilebilir ve her ve her kendi artıları ve konsensüs sonuçta var, ne nasıl önemli ölçüde ayrıntıları, yedeklemek zorunda ne kadar önemli ise, ne kadar önemli ölçüde eğer bütçenizi (Bu bile olabilir var öncelikle tabanlı kullanılır belirlemek gerekir hiçbir şey), ve ne en muhtemelen gerçekler ve bilgi kurtarmanız gerekir açıklama bu.

Başlangıçta yedekleme türünü bölgesel veya doğrudan bağlı yedeğidir. Bilgisayarınıza yapıştırılmış gerçek bir ikinci zorlu götürmek bu. Bu gerçekten sabit disk bir masaüstü laptop ya da bilgisayar üzerinde tam olarak aynı boyutta bir başparmak götürmek gerçekten sabit disk kadar içerebilir.

Böylece dizüstü bilgisayarınıza takılı oldukları sürece otomatik olarak bilgilerinizi geri bu cihazlar genellikle uygulama ile gelir. Bir sürü bu cihazların taşınabilir ve başka bir laptop için büyük miktarda veri aktarmak için kullanılabilir.

En büyük endişe, bilgisayarınızın çok zor bu formu yedek oldukça düzgün gerçekleştirir sürücü başarısız. Aygıtın bilgisayarınıza yapıştırılmış tutarsanız, yangın ya da sel, gibi olağanüstü bir çeşit kişisel bilgisayarınızı bu yana yok eder eğer bu size destek vermeyeceğini, söyledikten sonra en büyük olasılıkla yedek olarak etkin bir şekilde yok edecek. Bir taşınabilir aygıt kullanıyorsanız, kapmak ve yaklaşan bir felaketi karşısında tahliye etmek zorunda kaldılar Eğer yanınızda daha az karmaşık olurdu.

Bu cihazların pahalı olabilir, ama onlar perakendeci büyük miktarda veri için ve bunu oldukça çabuk. Ders, daha büyük depolama alanı ve daha hızlı bir şekilde yaptıkları, çok daha pahalı olurlar.

Yedekleme için farklı bir seçim üzerinde bir satırı kullanmaktır yedekleme tekniği, bulut yedek olarak bilinir hale geldi. Bunlar çok sayıda tamamen ücretsizdir, ve genellikle kullanmak ve devam oldukça basit. Bilgilerinizi bir felaket durumunda kaybetmemek çok daha büyük olasılıkla bu yüzden onlar da güvenli bir şekilde, dizüstü bilgisayar, uzak depolama yapacak.

Bu maliyet çözüm 1 Microsoft’un Windows ikamet SkyDrive, 25 gigabayt (GB) alan veren biridir. Verileri el ile yüklemek var ve bu yüzden söyledikten sonra bu bilgilerinizi otomatik olarak yedekler hizmeti kendine sağlamaz. Bu fotoğraflar, videolar veya yedeklemek istediğiniz müzik büyük bir kütüphanesi varsa yararlı olacaktır.

SugarSync bilgilerinizi tamamen ücretsiz ve hatta izin vermek için otomatik olarak dosyaları paylaşmak için de yedeklenir, ama sadece 5 GB depolama alanı sunuyor. Bu düzenli olarak güncelleştirilen çok önemli belgeler için gerçekleştirmek istiyorsunuz. SugarSync çok daha fazla depolama alanı otomatik olarak yedeklenmesini istiyorsanız, özel kullanım ve aylık ücretler için iş girişim için sınırsız depolama ilâ 250 GB sağlar. Dropbox benzer bir hizmet sunar, ancak sadece 2 GB ücretsiz depolama ortamını olduğunu.

On-line yedek düşük maliyetli ve kullanışlı olsa da, bir World wide web bağlantıya erişimi talep etmez. Ayrıca, çevrimiçi yedekleme sık yavaştır ve yerel yedekleme daha önemli ölçüde daha az depolama alanı vardır. Ayrıca yerel depolama kompakt bir miktardan ilave gerekecekse ay aylık ücreti ödemek yerine kullanmak için uzun vadede daha az maliyetli olacaktır.

Gerçekten gerekli bilgi için de her bir yerel uygulama ve web yedekleme üzerinde bakmak isteyebilirsiniz. Ne sizin için çok iyi olurdu kullanacağınızdan emin değilseniz, büyük olasılıkla yapımı, bakmak isteyebilirsiniz size yardımcı olabilir bir dizüstü bilgisayar teknik destek firma kullanımı kurmak zor sürücü yedekleme ve kurtarma için vermek ne kadar büyük.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın