Reside Streaming Tv için sekiz En Popüler Çözümler

Akış Televizyonu artık yok sayılabilir. Yavaş yavaş ama kesinlikle kablo ve uydu Tv abonelikleri sadece akışa göre değiştiriliyor. Tv şovlarını içeren bu kadar önemli bir seçim olduğu için, isteğinize uygun bir hizmete rastlamak çok daha fazla ve ek stresli hale geliyor. Bu raporda, şu anda ABD’de sunulmakta olan dokuz iyi bilinen akış hizmetinin bir listesini derledik.
8) Amazon Prime VideoBu hizmet ile tercih edilen gişe rekorları kıran filmleri ve televizyon programlarını bir fare tıklamasıyla satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Platform reklam ücretsizdir. Bir abonelik gereklidir ve üçüncü taraf materyallerine doğru şekilde erişmenizi sağlar. İstenilen abonelik uzunluğuna göre benzersiz fiyat planları mevcuttur. Canlı Tv izlemek istiyorsanız, siz & rsquoll bir Amazon Fire Tv çubuğu satın almak zorundasınız.
7) DirecTV NowThis akış hizmeti, ABD’deki en büyük uydu TV sağlayıcısı olan DirecTV tarafından kuruldu. Servis, tipik olarak HD’de çeşitli televizyon kanallarına canlı akış erişimi sunar. Premium içeriği yayınlamak isteyen kullanıcılara ek ücret uygulanır. Aboneler, birden fazla yüz bin televizyon kanalına ve 15000’den fazla isteğe bağlı uygulamaya erişim elde edecektir. DirecTV Now akışının belirli bir büyük dezavantajı var: maliyet. DirecTV Now, müşterilerin kendi seçtikleri herhangi bir cihazda içerik izlemelerini mümkün kılan bir uygulama sunuyor.
Altı) CBS All AccessFor halkı CBS’nin geliştirdiği Tv şovları ve programlarıyla ilgilenen bu hizmetin yoludur. Bölgesel CBS istasyonunuza, önceki ve şimdiki TV şovlarının tüm bölümlerine canlı akış erişimi sağlayabilirsiniz. Bazı özel, orijinal programlama da kolayca kullanılabilir. CBS’nin abonelik programı, yayın yapan Tv pazarında en az pahalıya mal oldu. Eğer bir yıldız trek hayranı iseniz, tüm bölümlere sınırsız erişim sundukları için kesinlikle CBS All Access’den memnun kalacaksınız.
beş) HBO NowHBO Artık aboneler, ikamet olayları da dahil olmak üzere HBO bağlantılı programlamanın büyük bir kütüphanesine erişim sunan bir yayın hizmetidir. Televizyon kanallarına kendilerine erişim izni yoktur. Bir abone iseniz, prömiyer primleri de izlenebilir. HBO Now’da en tanınmış programlardan bir tanesi Game of Thrones.
Dört) Sling TVSling Televizyonu,% 100 canlı yayında yayınlanmak üzere & ldquotraditional & rdquo Tv kanallarını sağlar. Taleplerinize bağlı olarak kendi özel paketinizi seçebilirsiniz. Sling Tv, istediğiniz herhangi bir cihazda canlı kanallar yayınlamanıza izin veren mükemmel, kullanıcı dostu bir uygulamaya sahiptir. Sling Television, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük ikinci uydu televizyon kuruluşu olan Dish Network iletişimine ait.
3) PlayStation VuePlayStation Vue, pahalı donanım ihtiyacından yoksun canlı akışlı Tv kanalları sunar. En yüksek fiyatlı televizyon çözümlerinden 1’ini almasına rağmen, bu hizmet için teşekkür ederiz, çünkü yıllık sözleşmeler veya gizli masraflar yoktur. PlayStation Vue, premium kanalları, bir bulut DVR servisi ve çok daha fazlasını sunuyor. Kanallar haberler, spor, yakındaki, hareketli resimler vb. Pek çok kategoride kullanılabilir. PlayStation Vue, Sony Entertainment’a aittir ve yalnızca ABD’de erişilebilir durumdadır.
iki) HuluHulu, televizyon ve talep üzerine yayın akışı sunan tercih edilen, ancak ucuz bir akış hizmetidir. İçerik materyali, reklamlarla veya harici reklamlar ile yayınlanabilir (abonelik programına bağlı olarak). İsteğe bağlı başlıklar arasında gişe rekorları kıran hareketli resimler ve premium Tv bölümleri elde edeceksiniz. Bir bulut DVR’a erişim, her bir abonelik ile entegre edilmiştir. Hulu kütüphanesi, seçebileceğiniz binlerce merak uyandırıcı başlığı ödünç alıyor ve tüm ödeme yapan müşteriler için erişilebilir durumda.
1) NetflixWho hash & rsquot Netflix’i duydu mu? Henüz canlı yayın yapmadıklarına rağmen, bunu gelecekte de yapabilirler. Netflix, dünya çapında tercih edilen kişisel şovlarını ve hareketli resimlerini oluşturma eğilimindedir. Netflix’te yayınlanan tüm içerik materyalleri HD’de. İzleyicinin istediği herhangi bir cihaza kullanıcı bölümlerini indirmek mümkün. Netflix, bu hizmetin neden bu kadar iyi bilinen gezegenin ana sebebi olduğunu düşündüğümüz gerçekten makul fiyatlı.