Reside Streaming Television için 8 En Çok Tercih Edilen Çözümler

Akış Televizyonu artık yok sayılabilir. Yavaş ama kesinlikle kablo ve uydu Tv abonelikleri sadece akışa göre değiştiriliyor. Televizyon şovları arasında büyük bir seçim olduğu için, sizin isteğinize uygun bir hizmeti keşfetmek çok daha fazla ve çok daha stresli hale geliyor. Bu raporda, ABD’de halihazırda tedarik edilen dokuz ortak akış çözümünün bir listesini derledik.
8) Amazon Prime VideoBu hizmetle, bir fare tıklamasıyla tanınmış gişe rekorları kıran filmleri ve TV şovlarını kiralayabilir veya kiralayabilirsiniz. Platform reklamsız. Bir abonelik gereklidir ve üçüncü taraf materyallere de erişmenizi sağlar. İstenen abonelik uzunluğuna bağlı olarak çeşitli maliyet planları mevcuttur. Eğer canlı televizyon izlemek istiyorsanız, siz & rsquoll bir Amazon Fire Tv çubuğu satın almak zorundasınız.
7) DirecTV NowThis akış hizmeti, ABD’nin en büyük uydu televizyon sağlayıcısı olan DirecTV tarafından kuruldu. Servis, genellikle HD kalitesinde, çeşitli televizyon kanallarına erişim akışı sağlar. Premium içerik materyali yayınlamak isteyen kullanıcı için ek ücret uygulanır. Aboneler, tek yüz canlı televizyon kanalına ve 15000’den fazla isteğe bağlı uygulamalara erişebilecekler. DirecTV Now akışının 1 büyük dezavantajı var: maliyet. DirecTV Now, kullanıcıların kendi istedikleri herhangi bir cihazda içerik materyallerini izlemelerine izin veren bir uygulama sunuyor.
Altı) CBS Tüm AccessFor halkı CBS tarafından yayınlanan Televizyon şovları ve programları ile ilgilenen, bu hizmetin yoludur. Bölgenizdeki CBS istasyonuna, geçmiş ve mevcut Televizyon şovlarının tüm bölümlerine erişim akışına sahip olacaksınız. Bazı özel, orijinal programlama da muhtemelen mevcut olabilir. CBS’nin abonelik planı, akış televizyon sektöründe en ucuza aittir. Eğer bir yıldız trek hayranı iseniz, size tüm bölümlere sınırsız erişim sundukları için kesinlikle CBS All Access’den memnun kalacaksınız.
5) HBO NowHBO Artık aboneler, canlı etkinlikler de dahil olmak üzere HBO bağlantılı programlamanın büyük bir kütüphanesine erişim sağlayan bir akış hizmetidir. Televizyon kanallarına canlı akış erişimi yoktur. Abone iseniz canlı yayınlar da izlenebilir. Şimdi HBO’da en çok sevilen programlardan biri Game of Thrones.
4) Sling TVSling TV, yüz yüze çevrimiçi yayınlanmak üzere & ldquotraditional & rdquo Tv kanalları sunar. Taleplerinize göre kendi özel paketinizi seçebilirsiniz. Sling Tv, istediğiniz herhangi bir cihazda kanalların akışını yapmanızı sağlayan müthiş, kullanıcı dostu bir uygulamaya sahiptir. Sling Television, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük ikinci uydu televizyon kuruluşu olan Dish Network iletişimine ait.
3) PlayStation VuePlayStation Vue, pahalı donanım gerektirmeden televizyon kanallarının akışını sağlar. En yüksek fiyatlı canlı Tv hizmetlerinden birini özellikle öne sürse de, erkekler ve kadınlar yıllık hizmet sözleşmesi veya gizli maliyetler olmaması nedeniyle bu hizmeti sevmektedir. PlayStation Vue, premium kanalları, bir bulut DVR servisi ve çok daha fazlasını sunuyor. Kanallar, haberler, spor, yakın çevreler, filmler vb. Gibi birçok kategoride kolayca kullanılabilir. PlayStation Vue, Sony Entertainment’a aittir ve yalnızca ABD’de erişilebilirdir.
iki) HuluHulu, canlı Tv ve isteğe bağlı akış sunan popüler, ancak düşük maliyetli bir akış hizmeti. İçerik materyali, reklamlara ihtiyaç duyulmadan veya ihtiyaç duyulmadan yayınlanabilir (abonelik programına göre). İsteğe bağlı başlıklar arasında gişe rekorları kıran filmleri ve premium Tv bölümlerini keşfedeceksiniz. Her abonelik ile bir bulut DVR’a erişim dahildir. Hulu kütüphanesi, ödeme yapabildiğiniz ve merak eden tüm kullanıcılara erişebileceğiniz binlerce ilgi çekici başlığı ödün veriyor.
1) NetflixWho hash & rsquot Netflix’i duydu mu? Her ne kadar mevcut değillerse yayın akışı var olsalar da, gelecekte bunu yapabilirler. Netflix, dünyanın her yerinde iyi sevilen kendi şovlarını ve hareketli resimlerini yapar. Netflix’te yayınlanan tüm içerik materyalleri HD’de. İzleyicinin arzu ettiği herhangi bir cihaza kişi bölümlerini indirmek mümkün. Netflix, bu hizmetin neden bu gezegen hakkında çok sevildiğini ana açıklama olduğuna inandığımız makul fiyatlı.