Rahatlık ve kendine güven ile toplum içinde konuşmak

Rahatlık ve kendine güven ile toplum içinde konuşmak

Toplum içinde konuşma kavramı gerginsin ki? İnanılan kötü hissediyorsun? Daha fazla korku olmanın vaktidir. Okuma için en değerli kamu konuşma kurallar korumak. Pratik korumak ve toplum içinde konuşma çocuk oyuncağı gibi hissedeceksiniz.

Konu aşk. Desteklemek için güvenle diğer bireylerin önünde konuşurken konuşmak, hakkında çok şey biliyorum bir konuda karar vermek için bir konumda olması. Çerez genellikle meşgul kitlenizi korumak için tanımlanmamış ayrıntıları içerir. Sonuçta, sakin ve oluşan kalmak için konuşma bir tonda konuşun.

Önceden bir konuşma için hazırlamak planlıyorsanız, sözlerinizi ezberlemek girişimi. En kısa zamanda ezberledim konuşma var, o zaman karar teslimat stratejisi üzerinde çalışmış olabilir. Konuşmanı önceden de belleğe sahip size bir fırsat için ad lib rahat sahne alanı’nda sunmaktadır.

Ne kadar etkili kamu konuşma yapmak görünüşünü belirleyebilirsiniz. Eğer sen değil etkili bakımlı veya senin büyük giyinmiş, gerçekten ile kendini çok güvende hissediyorum olmayacak. Bu güvensizlik hakkında daha fazla endişe çok getirebilir ve tüm konuşma kadar karışıklık. Yani, senin en etkili görünmesini emin olun!

Bir konuşma verirken, izleyici olarak gösterilmesini sağlayın. Arkanda veya başka bir yerde oluyor faktörler ilgi kapatmayın. Ne diyorsun girişme seyirci istiyorum beri onların ilgi almak gerekmektedir.

Senin konuşma ezelî belgili tanımlık lüzum daha–dan o birkaç kez gidiş vermeyin. Bazı durumlarda, erkekler ve kadınlar sadece podyum kadar ve ne orada ve o zaman ideal söylemek gidiyorlar anlamak iyi olduğunu düşünüyorum. İşin aslı, yapamaz-e doğru belgili tanımlık konuşma gidiş korumak kendini keşfetmek olabilir. Konuşma geliştirmek ve daha fazla bu oldukça birkaç kez gitmek için pozitif olması.

Destek yardımcı olmak için özgüven seviyeniz öngörülüyor konuşma konuşma duymak endişeli bir kalabalık için sağlama. Seyirciler konuşma topladığınızda bir ayakta alkışlayarak vererek ayakları ayakta düşünün. Bu yardımcı olacaktır konuşma sağlamak için zamanı geldiğinde gerçekten emin hissediyorum.

Bazı insanlar bugün hazırlamak onların notlar bir tablet veya diğer aygıt ile yine de çalışarak toplum içinde konuşma için bu mutlaka mükemmel bir kavram değil. Murphy’s law grev ve ölü bir pil ile çalıntı bir aygıt veya bazı diğer felaket bırakmak emin olduğunu. Güvenli ve onları Mobil cihazınızın bakımı olarak güzel sözlerinizi dizin kartları yazmak.

Düşmanca bir seyirci önünde gidiyorsun hiçbir koşulda varsayıyorum. Zaman ve odak onlar veriyoruz. Bilgili, büyüledi, taşındı ve eğlenin isterler. Onları görselleştirmek muhtemelen umuyorlar çünkü senin için alkışlar onlara sadece bir noktada bunu açıklama.

Bu gerçekten bir kamu konuşma sağlanırken gergin hissetmek normaldir. Hissediyorum, ne kadar gergin olursa olsun söyledikten sonra diğer bireylerin fark izin veremem. Kendinizi gergin gelirsen, kendini konuşma sağlayan görselleştirmek girişimi birine biliyorsun. Bu sakin ve etkili konuşma vermek için izin.

Toplum içinde konuşma olacak vaktinden bildiğinizde, düzgün giyinmenizi. Çocuklar bir yaz kampında bir grup için konuşuyorsanız elbise ama resmen açıklamalar bir kurumsal öğle yemeği de üretiyoruz ek giyinip. Gösterişli renkler ve dikkat dağıtıcı aksesuarları kaçının. Dikkate iletiniz yerine giyim veya takı harcamak için seyirci istiyorum.

Konuşman çok daha ilginç hale getirmek için uygun görsel araçlar kullanmak için pozitif olması. Bir görüntü veya nesneye bin kelimeye bedeldir ve derinlik ve boyut, sununuza ekleyebilirsiniz. Görsel araçlar, alternatifleri içinde yaratıcı olun. Fotoğraf, Resim Sergisi, heykel, Hatıra Eşyası, çizelgeler, grafikler ve başka bir nesne türleri bir sürü yardım istediğini açıkça kızdırmak.

Sinirli ya da toplum içinde konuşma fikri hakkında neredeyse hasta iseniz, daha fazla endişe etme. Şimdi en uzmanlık dışında yapmak istediğiniz bilgi var. Basit fikirler ve yukarıda listelenen hileler uymak ve size ömür boyu konuşmasını.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın