R2880 yazıcının bir daha gözden geçirme

R2880 yazıcının bir daha gözden geçirme

Sağlayıcıları pazar yeri sürekli değiştiriyor. Yeni sağlayıcıları ay görünmüyor. Bazı yararlı pazarı merak içinde onların sistem bulma ve şimdi her eğlence ve tanıma büyüdü. Bu bir çift olmak ilave faiz ve kontrol dışarı değer gerçekten oldukça büyük görünüyor. Kolayca vermek sunulan seçkin yeni çözümler arasında büyük fotoğraf yapısı yazıcı yeni bir tedarikçi adlandırılmış epson r2880 yazıcı olabilir.

Lider ve gelişmekte olan bu kıyafeti arkasındaki motivasyon Epson var.

Ne epson r2880 için son derece iyi büyüyen onun şunları yapar senin yaratıcı vizyonun uzlaşma ile gerek olmadan sağlamak için tasarlanmıştır, bir devrimci mürekkep set ve çok yönlü özellikleri için Epson Stylus görüntü R2880 içerir olağanüstü yüksek kaliteli ve kolu. Kesin çok aynı mühendislik uzman fotoğrafçılar olması gerekir övünme, canlı kırmızı mürekkep ile Epson UltraChrome K3® R2880 çok çok daha doygun kırmızılar, blues ve morlar için daha büyük bir renk dizisi verir…

Kurulan bu devrimci mürekkep da üç düzeyli siyah teknolojik yenilik için kullanır üstün ton hatta çift siyah-beyaz görüntü modu onlar olmak zorunda yönetim bitiş kullanıcılar verir rağmen farklı, elbette muhteşem tarafsız yapma veya karanlık oda parmak rakip siyah-beyaz fotoğrafları tonda. Görüntü harika en kaliteli daha da Radiance® alarak know-how daha gerçek, daha canlı boyama ile gelişmiş açıkton ve gölge ayrıntılarını sunar.

İzin verirseniz ben biraz her ve her hakkında ayrıntılı ve bunların her biri olarak ters çevirin.

Bu güçlü cihaz luster ve ilâ 13 inç geniş tuval baskı uzmanı ve parlak birleştirmek, yüksek-mükemmel-sanat reklam toplam bir dizi güzel inşa etmek çok yönlülük vardır. Özel ödüller her zaman mükemmel yüksek kaliteli, kolu ve Epson pikap iğnesi fotoğraf R2880 çok yönlülüğü destekli ulaşmak.

Sofistike kırmızı pigment ile küme bu deneyimli, 8-boyama mürekkep çok çok daha dramatik kırmızılar, blues ve morlar sergi büyük baskı için sunar.

Onun 3 derece siyah mühendislik daha zengin siyahlar sunar ve benzeri görülmemiş bir gri uyum tüm bunların bazı çarpıcı siyah-beyaz baskılarını fantastik ton farklı. Bu pigment mürekkep set parmak dışarı uygun yazıcı ile görüntülediğiniz zaman fazla tutarlı tutmak öneriyor rengi ayarı sunuyor.

Tek otantik bilincinde r2880 yazıcı kurulumunu Epson UltraChrome K3 canlı kırmızı mürekkep teknolojileri ile dezavantajıdır.

Bunu doğrulamak için oldukça faydalı olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın