Otomatik sigorta primleri en aza indirmek için en iyi 5 yolu

Arabayı çevreleyen bir gizemli bir şey genellikle sigorta primleri ve ne kadar farklı bireyler benzersiz bir anlaşma olsun. Bazıları büyük miktarda rağmen bazı minimum ile git onların araba sigortalanması için ödemek. Oranı bina formülü yalnızca anlayabiliriz ne zaman ödeme prim başa çıkabiliriz. Uzmanlara göre yakında sağlayıcıları onun umutları gelen farklı primleri şarj ilgili önemli bir neden olduğu bir tehlike avantaj analizi, taşıma sonra tüm motor sigorta maliyeti hesaplanır.
Şimdi bu senin otomobil pozlar sigortacı için tehlike daraltırsanız azalma fiyatları geçirebilirsiniz bu açıktır. Bu sigorta çeşitli her ve her araç ya da kamyon ve dayanarak onun kullanımı, satın almak, kazalar ve sürücünün yaş yıl, sigorta kapsamı değer değiştirebilirsiniz göstermektedir. Ayrı–dan bu, sizin tarafta senin otomobil sigortası primleri azaltılmış için özel önlemler alabilir. Puan olarak üst altında beş teknikleri bulun!
Araç sigorta primleri azaltmak için en iyi 5 teknikleri:
Uygun araba veya kamyon üzerinde karar: senin motor sigorta kapsamı prim kaydetmek için azaltın tehlike otomobil seçmelisiniz. Pahalı bir otomobil ile eklemek-ons çok büyük onarım giderleri ve de bu nedenle, sigorta kapsamı premium fiyatları büyük ucunda olmak kanıtlamak.
Yaş sürüş aklı için eşanlamlı: genç sürücüler genellikle bulunur hızlandırmak ve hedefli trafik kurallarını ihlal hangi daha fazla prim için yol açıyor. Genel olarak, 16 ve zaman bu daha 26 ve 65, göre 25 ödeme daha yüksek prim arasında yaşlı sürücüleri sağlanan fantastik bir lisans geçmişini zorundalar.
Sarhoşken seni daha yüksek prim giderleri: sadece sen açık yaşam için tehdit kazalar tutar ama aynı zamanda mesleğin götürmek-e doğru otomatik sigorta olarak iptal olarak etkili bir şekilde etkiler sürekli içki ve sürücü için istenmeyen bir kavram olduğu kapsama. Bir içme alışkanlığı varsa, kesinlikle daha yüksek prim ile ücret olacak.
Şirket veya kuruluş indirimler: Mesleğiniz üzerinde bağlı olarak, kurumsal indirimler için motor sigorta kapsamı alabilirsiniz. Sen de mesleğinize göre çok daha iyi fiyatlar kazanıyor tarafından yararlanmış. Sadece bu konuda sigorta sağlayıcınızla doğrulayın ve görmek nasıl sen prim en aza indirmek.
Hayır demek için trafik ihlali: yaş ve araba türü dışında çoğu sigorta sürüş yeteneğinizi ve nasıl kaza dost sen hakkında düşünüyorum. Ayrıca, bir kişi iseniz kim trafik kurallarını ihlal eden ve o zaman o bir geçmişi vardır ile daha yüksek prim tahsil bulma olasılıkları artar.
Bunlar senin araba sigorta primleri düz bir etkisi ve azaltılmış bir indirim için dikkate alınması gereken bileşenlerdir. Tüm hakkında senin sigorta kuruluşu ile konuşmak ve az olası prim işletmek emin olun. Buna ek olarak, size ideal araç sigorta kuruluşu İngiltere’de seçmek için gerekir çevresinde alışveriş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın