On Dating Sıfır bir Dating Promosyon gibi Dating?

On Dating Sıfır bir Dating Promosyon gibi Dating?

Bu günlerde, bir arkadaş edinme ve yeni bir mülk elde etme eylemi ürkütücü ve garip bir şekilde ilişkilidir. Herkes ideal arkadaşı veya ikametgahı için bir dizi ölçüt takabilir ve olası eşleşme listesini açabilir. Kalma web sayfasında bir kişi hızlı bir şekilde listeyle dolaşabilir ve çok fazla birikemeyen “maç” ı ve “çok sıska ve yeterli saç ve hellipew, bu diş helezonunu hellip” yazabilir! ” Benim fikrini biliyorsun. Alıcılar, konut ararken aynı şeyi yapar! E-Harmony’den konutunuz için başarılı bir çevrimiçi profil hazırlama konusunda ne eğitim alabiliriz?

Bir Resim Bir Bin Dolar değerindedir! İşte, hiç bir yerde bir profil resmi yerleştirmeyi düşünmüyorsun, en büyük ayak parmağını yerleştirmeye çalıştığın bir yeri kesinlikle boşa çıkarmayın, bu sizi idealinizde görünmüyor – sizi daha uber yapan biri – tutkunu veya genç ve çivili. Niye ya? Potansiyel bir arkadaş tarafından “seçilmiş” olmanın en iyi yolunu almak. Ayrıca, buluşma siteleri gibi gerçek emlak siteleri de bir dizi resim göndermenizi sağlar. Ve tahmin edin, web sitelerinde çıkma profilleri ve konunun en çok fotoğrafını fantastik arayan gerçek emlak web sayfalarında profiller en çok isabet elde eder. En orijinal emlak alıcının aramayı çevrimiçi olarak başlayacağını biliyorsak – tıpkı buluşma internet siteleri gibi – neden yine de kötü listeleme resimleri veya liste ile birkaç falan resim görüyoruz? Sanki biriniz dişinizle ya da kendinizi damatlamayı unuttuğunuz günden itibaren profil imajınızı üretmek gibidir & hellipthink about it & hellip

Evinizin çevrimiçi resimlerde güzel olup olmayacağını bilmek için harika bir yol, her alanın kendi fotoğraflarını çekip alanı değerlendirmektir. Hatta rakiplerinizi kontrol ederek mahallenizde satılık eşdeğer evlerle fotoğraflarınızı inceleyebilirsiniz. Belirli bir insanda ayarladığımız şeylerin önemli bir kısmı bir fotoğrafta büyütülüyor, değil mi? Bu yüzden normalde kişisel bir kişisel kusurumuzu, kendimizi bir aynada gördüğümüzde hiç rahatsız etmeyen fotoğraflarda fark ediyoruz – ya da sadece ben) Sonra, kişisel görüntülerinizle silahlanmış durumdasınız ve rakiplerinizin ne olduğunu biliyorsunuzdur. güncellemek, dağınıklığı gidermek ve her odanın varlıklarını daha iyi vurgulamak için ne yapabileceğiniz konusunda çok daha iyi kararlar verebilirsiniz.

Fantastik Bir Mesajla Harika Fotoğrafınızı Geliştirin! Mesajlaşma, evinizin tanıtım materyalinizde nasıl tarif edildiği ile ilgilidir. Tanınmamakta olan bir kalma profili gibi, evinizi özel yapmaya eğilimli şeyleri, mahalle ve evinizin ilgisini çekmek isteyen alıcılar için niçin harika bir seçenek olduğunu vurgulamanın imkânı budur ve alıcıların muhtemelen nasıl yaşayabileceğini görselleştirmesine yardımcı olur evinde. Şimdi, biraz ayrılmam gerekiyor burada. Mesajlaştığım zaman, asla “büyüleyici” ve “rahat” gibi kelimeleri kullanmayı ima etmiyorum. Bunlar, çok sayıda alıcı ve Emlakçılarının ideal yoluyla görebilecekleri kod kelimeleri. Ve dürüst olmak gerekirse, dijital çağda teşvik ederek, satıcılar fotoğraflarda şu an bunu görebilirler. Ayrıca, Satış 101 bize milletlerin nitelikleri değil de kazananları elde ettiklerini söyler. Açıklamanızdan çok daha iyi bir şekilde yararlanmanız, mutlaka fotoğraflarda görülemeyecekleri noktaları aktarmak olacaktır, örneğin:

Bölgenizde genç uzmanlar varsa, evinizin en yakın banliyö seçimlerine yakınlığını veya büyük şirketlerin ne kadar yakın olduğunu, hangi restoranların ve satın alımların yakın olduğunu vurgulamak isteyeceksiniz. Oturduğunuz konutun özelliklerini ve hangi itirazın olabileceğini belirtin. muhtemelen belirli bir alıcıya sahip olmak. Bir örnek muhtemelen 55 yaş üstü bir kişi için en iyi başlangıç ​​katında bir ana yatak odalı süit veya hazır bulunanlardan bir ev almak isteyen alıcılarla onlarla birlikte yaşamak için bir yasayı getiren bir aile üyesi olabilir. , yapılan önemli bir yeniden şekillendirme işlevi ile alıcıya ne önerdiğini vurgulayın. Ör. Zahmetsizce eğlendirmek için hazırlanan yeni mutfak

Farklı ve görünmeyen kolaylıklara dikkat! Net randevu profilinde olduğu gibi, bir fotoğrafta görünmeyebilecek olan varlıklar var. Evinizde yeni üst düzey cihazlar varsa, Viking, Bosch veya Sub-zero’dan bahset. Granit ve paslanmaz çelikten, yumuşak kapanma dolaplarından veya gezinme kilerinden bahsettiniz. Ayrıca, fotoğrafta tam olarak aktarılmayan olanaklar varsa – epeyce odadan çarpıcı manzaralar, sakin bir kutu-kese, özel açık alana geri dönüyor – bunları yakalayacak bir biçimde tarif edin. alıcının bedeli.

Doğruluk olun! Tıpkı net randevuda olduğu gibi, internette evde terfi eninde sonunda gerçek bir hayat toplantısı yaratır. Ödüllerinizi boşa çıkarmak ve zayıf yönlerini küçümsemek cazip olsa da, mülkünüz hakkında daha samimi olan evinizde avcılık yapacak bir alıcıyla alacağınız gelişmiş maç. Kusurları iyi bir şekilde sunarak gösterebilirsiniz “” Çatı onarımları ve bu ikametgahın tüm değerini anlaması için gerekli bazı TLC “. Tüm kusurları tanımlamak zorunda değilsiniz, yalnızca önemli ve yapabilecekleri kusurları tanımlamak zorunda değilsiniz. bir alıcı iki kere üstlenir. Üstün bir ev müfettişi bu kusurları ortaya çıkarır ve bu nedenle problemleri kabul etmek ve alıcının sonuçta elde edeceği büyük tasarrufları oynamak daha iyi bir yöntemdir.

A İçeriği Eylemle iletişime geçin! Bu nedenle, her bir rötik profili ve evinizin çevrimiçi listelemesinin nihai amacı, belirli bir kişinin karşılaşmasıdır. Bir alıcıya, bir sonraki adımın ne olduğunu öğrenmek için, çevrimiçi girişinizin bir parçası olarak, harekete geçirmek için sağlam ve kolay bir iletişim kurun ekleyerek yardımcı olun. “Bu haftanın gösterim programını yapmak, Rethink Home Realty’deki Lori ile xyz telefon miktarı veya xyz e-posta adresinden iletişime geçmek” gibi bir şey, açıklamanın sonuna yerleştirilen ad ve telefon miktarından daha iyidir.

Merak ediyorum, başka bir konuda hangi mülkün üstünü teşvik etmek için başvurabildiğimiz net buluşma sitelerinde keşfedebileceğimize inanıyor musun? Burada ve facebook sayfasında yorum almayı çok seviyorum … dama çevirin, itin …!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın