OBD tarama aracı – otomobil maç tüm zaman korumak

OBD tarama aracı – otomobil maç tüm zaman korumak

OBD tarama aracı gerçekten bir aracın OBD ile-11 yöntemi iletişim kuracak bir cihazdır. Bu kadar hızlı tanı ikinci nesil olarak tanınır. Kesirli tedaviler oldukça fazla göz önüne alındığında bu yıl 1996 geliştirilen herhangi bir veya tüm arabalar vardı. Bu ekipman ile donatılmış araçlarda 16-pin bağlayıcı herhangi bir tarama aracı bağlantı için izin çizgi altında olması belirtilmiştir.

Tarama aracı olarak elde taşınır bir aygıtta bir led göstermek veya belki de bir dizüstü bilgisayar ya da belki bir Pc sofistike değerlendirme yazılım programı işletim karmaşık olabilir basit olmak gelmek ifade etmiştir. Araç hem basit hem de gelişmiş tanılama bir servet harcamalarının gerek kalmadan yürütmek sağlar. Dizüstü öncelikle dayalı kapasite çizmek ve sensör veri, için oturum gibi özellikle zengin bir işlev kümesi övünme tarama aracı Yardımı yakıt verimliliği ve tahmini beygir gücü ve tork hesaplamak.

Pro – tarama en kullanıcı dostu pc tabanlı OBD tarayıcı hazır pazarda, onun sık sık–dan tüm önemli kabloların, donanım içeren bir donanım ve yazılım demetleri olma pazar yeri satın olmak büyümek olarak kabul edilir ve bilgisayar yazılım dizüstü bir OBD tarama aracı teslim yardımcı olur.

Yanlısı tarama otomobil sahipleri gibi olumlu yönleri bir yeri vardır ve mekanik bir pozisyon okumak için ve bir gaf oluştuğu sırada otomobil ne arıyordu donuk çerçeve bilgi anlık görüntü görüntü olabilir. Her bir özel kodları temizler ve bilgi donuyor. Kaydeder ve geri bilgi çalış. İngilizce ve ölçü birimleri arasında geçiş olabilir, düzgün kapatarak kontrol motor ışığı sıfırlar için sağlar. Ayrıca tam bir yanlısı inceden inceye gözden geçirmek senin are tamamen Hayır için uygun elde etmek bir kez kavrayabilir sonsuza dek bilgisayar yazılımı fiyat? Kepçe fırsat geçirdiğiniz izin verme.

İyi haber tüm bu kendi motoru kontrol etmek için sahip, OBD tarama aracı istediğiniz zaman oldukça birkaç konut içinde senin para ve zaman mekaniği için muhtemelen kaybedecek hiç giriş ile ışık. Emisyon fırsatta tarayıcı izin verir emisyon durumunuzu doğrulayın.

Olanlar için hiçbir koşul altında aracın en az değerli belirli bir satın ve öğeyi zevk başlamak için gereken zaman ve para değer. Bu ürün destekler gelişmiş tanılama için çok çeşitli araçlar ve genel tanı Obd-11 şikayet araçları dünya üzerindeki herkes orada bir adım üretmek için yardım istiyorsunuz ürün elde etmek ve denemek, sen asla sizi temin ederim. Bu her şeyi madde ve uzun süreli bir yüksek kaliteli, ekonomik, kabul pişmanlık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın