Neden yeşil otomobil oluşturulmuştur

Yeşil araba:
========
Bir yeşil araç veya çevre dostu otomobil veya yankı araba kesinlikle başka bir şey daha karşılaştırılabilir klasik motor otomobil benzin, dizel veya tek bir çalışma ortamı için çok daha az tehlikeli etkileri üreten bir yol motorlu araba değil bu bazı Alternatif yakıt kullanır. Bazı ülkelerin uymak veya çok daha katı Avrupa emisyon standartları (örneğin Euro6) veya Kaliforniya’nın sıfır emisyon araç standartları (örneğin ZEV, ULEV, geride bırakarak herhangi bir araç için terim yeşil otomatik ya da Eko Dostu araç şu anda kullanılmaktadır SULEV, PZEV), ya da birçok Milletler yürürlüğe giren düşük karbon yakıt gereksinimleri.
Yeşil otomobil tarafından standart fosil yakıt yerine alternatif yakıtlar tarafından desteklenmektedir ve otomobil teknolojileri sofistike çalıştırılır. Seçenek yakıt otomobil tarafından biz ima hibrid elektrikli otomobil, plug-in hibrid elektrikli araçlar, pil elektrikli araçlar, sıkıştırılmış hava araçları, hidrojen ve yakıt hücreli araçlar, düzgün etanol arabalar, çok yönlü Yakıtlı Araçlar, tamamen doğal gaz araçları, temiz dizel arabalar ve benzeri. Bazı kaynaklar da içeren karışımlar biyodizel ve etanol yakıt veya gasohol uygulama arabalar da vardır.

Neden yeşil otomobil oluşturulmuştur?
==========

Çok sayıda bireyler almak içine hesap kendi otomatik her gün hayatının önemli bir parçası. Yine de, otomobiller büyük kirleticileri ve tetikleyici zarar organik atmosferimizde. Onlar daha az kirletici emisyonlarının ve sürdürülebilir yakıt kaynakları kullanmak bugün günde dünya çapında ısınma ve çevre kirliliği, yeşil ya da çevre dostu araçlar genellikle önemli ölçüde ek çevre dostu şunlardır.
Klasik bir araba hareket oluşturmak için yakıt yakar bir içten yanmalı motoru kullanarak çalışır. Olmayan yenilenebilir ve belirli bir gün bitecek ettiğinizi bir fosil yakıt yakıttır. Son fosil yakıt yanma atmosfere sera gazı emisyon sonuçlanır. Sera gazları dünya çapında ısınmanın etkisi katkıda bulunmak için teyit edilmiştir.

Bu iyi, ham petrol yakıt yapılır. Ham petrol yalnızca bir belirli gün petrol üretimini de organik çevre için çok zararlıdır, çalıştıracak olmayan yenilenebilir bir kaynak değil. Petrol sızıntıları, derin deniz Horizon afet BP petrol sızıntısı, 2010 yılında organik yaşam alanları yok eder ve yaban hayatı öldürüyor gibi.

Formlar
====
Yeşil Araçlar genellikle tamamen ya da kısmen seçeneği güç kaynakları daha az karbon yoğun benzin veya dizel ile standart yakıt dışında gerçekleştirir çeşitli arabalar formları içerir.

Türleri şunlardır:
•Electric ve yakıt pili elektrik
•Hybrid elektrikli arabalar
•Compressed hava aracı, stirling otomobiller ve diğer insanlar
•Improving standart araçlar

Ödüller yeşil otomobil kullanmak
============
•Çevre:
Petrol er ya da geç bir belirli gün çalışacak ve kullanılamaz duruma gelir sınırlı bir kaynak olduğu gibi. Yeşil araç bu kaldırır söz konusu hiç benzin üzerinde bağımlı ve seçenek Yakıt tarafından işletilen değil gibi.

•Health:
Karbon ve kükürt emisyonu müthiş hibrid otomobillerde indirdi ve elektrikli araçlar tamamen ortadan kaldırılmıştır. Toksik emisyonlarının azaltılması temiz hava ve daha sağlıklı bir çevre gösterir. Biyodizel veya etanol benzin Hibrid Araçlar için yerine kullanarak, sürücülerin onların aracın toksik emisyon olduğu kadar 97 oranında düşürebilir.

•Monetary:
Bir hibrid veya elektrikli otomatik alma büyük avantaj kesinlikle belgili tanımlık geliştirmek yakıt giderleri sağlıyor. Benzin pompası daha az geziler ya bir tek irade sonucu sahibi.

•Tax avantajları:
Hükümet bir çevre dostu araba satın alma için bir vergi indirimi verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın