Neden orijinal BMW rozetleri alternatif olarak satın sahte

Sahte tıraş losyonu veya parfüm almak ve orijinal sonrası gibi kokmasını bekliyoruz? Sahte bir saat almak ve özgün bir saat gibi zaman tutmak için saymak? Bu sorular her ikisi de cevabını muhtemelen değil. Yine de, çok aynı yok sahte BMW rozetleri elde etmek ve onlara bakmak ve hakiki bir rozet gibi son tahmin bazı BMW sahiplerine uygulamak için görünmüyor.

Ne yazık ki, sahte BMW rozetleri (veya yineleme onları bir girişim onları görünmek yapmak için meşru bir ilgili kişi olarak) için büyük bir Pazar vardır. Piyasada sahte kaput ve önyükleme rozetleri, sahte M-Tec rozetleri tüm formları ve sahte tekerlek rozetleri ile sular altında olduğunu. Normalde, rozeti fiyatı uzak oyun sunar. En hakiki BMW kaput veya önyükleme rozetleri arasında gider ve pound20 ve ve İngiltere’de pound30. Sahte rozetleri genellikle maliyeti arasında ve pound5 için satmak ve ve pound10.

Sadece son birkaç hafta öncesinde onlar başlamak onların doğru renkler, göstermek için rozetleri bu sahte birçok ya da tamamen birkaç durumda olmaması. Çok uzun zaman önce ben sadece iki hafta takip bozulmaya başlayan bir sahte M-Tec önyükleme rozet söylendi değil. Kırmızı şerit açıkça soluk. Bu rozeti için alıcı ve pound5 tarafından satın alındı. Özgün bir rozet rozeti önemli ölçüde beş kez gider ama uzun yıllar son olacak.

Rozetleri ile düşük yüksek kaliteli krom gözlenmiştir diğer M-Tec önyükleme bitirmek veya bir hızlı süre sonra hemen o kabuğu çizgili. BMW sahiplerinin bir sürü metal olan M-Tec rozetleri için arama başlar ve çizgiler üzerinde böyle bir rozet-ecek var olmak orijinal yanlış varsayım çizmiş. BMW hiçbir şekilde metal bir M-Tec önyükleme rozet yaptı ne de mi Onlar hiç çizgiler boyayın veya emaye yapmak onları. Whilst özgün bir M-Tec rozet öncelikle plastik şeritler için etiketleri tabanlı rozetleri için son oluşturulan ve son olacaktır.

Orijinal metal göre ben o BMW kaput ve önyükleme rozetleri gelince ilgili yanlış varsayımlar oluşturulur. Uzun yıllar önce bu durumda değil, herhangi bir ekstra ama oldu. Yine de, sahte kaporta veya önyükleme rozet genellikle olabilir bir biraz taraflı logo lop veya logo folyo rozetten plastik bir temel üzerinde daha az çok daha fazla olabilir. Bu tür rozetleri, ile onun rozeti ne zaman üstünde-e doğru auto iterek dent için nadir değildir. Er ya da geç logo indir veya soyulmak. Nasıl BMW çok çok uzun zaman önce yaklaşık bir gümüş disk ile kaporta veya önyükleme üzerinde sürüş değil gördün mü var?

Sahte BMW tekerlek rozetleri tamamen birkaç yıldır etrafında olmuştur. Bunun için temel faktörlerin tek bir satış sonrası jantlar için istihdam edilmektedir var. Normalde, bu jantlar Merkezi kapaklar orijinal jantlar için ayrı bir boyut ve orada sığdırmak için teklif edildi orijinal BMW rozet yok. Çok sayıda bu sahte bir şeffaf plastik reçine kaplı logoları vardı ve rozeti tarzı sık sık ne zaman özgün öğeye göre biraz garip baktı. Kağıt tekerlek rozetleri satılan olmak bile duymuş. Bir orijinal BMW tekerlek rozeti her zaman çok yönlü alüminyumdan üretilir.

Üretim ve sahte rozetleri satışı yasadışı nedir. BMW parçaları ve aksesuarları saygın satıcılar bu tür ürünler teşvik dikkate kabul etmedi. Sahte bulunduğunu tek sebebi ağırlıklı olarak para kazanmak için bunları satın almak için bazı BMW sahipleri seçin. Prestij nedeni bir BMW satın almak ve orada görünecek şekilde yanlış ekonomi içinde uzun olduğu gibi sahte rozetleri uygun küçük anlamı olmak kalite çalıştırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın