Neden önemsiz araçları satın motifleri

Neden önemsiz araçları satın motifleri

Önemsiz otomobil alıcı, zaman zaman neden ilk etapta önemsiz arabalar satın olarak tuhaf sorular sorulur. Bu garip bir sorgu biz bir şirketiz ve herhangi bir kuruluş gibi amacımız bir kar elde etmek için nedenidir. Sahipleri ve önemsiz otomobillerin alıcılar arasında bir aracı olarak işlev.

Aynı zamanda, bir kar yapmak ve biz de artık kullandıkları araç satmak isteyen diğerleri yardımcı. Önemsiz araç işe yaramaz ve sahipleri için sakıncaları temsil ve önemsiz otomobil satın almacılar desteklediğimiz bir yarar o belirli dezavantajı açın. Herkes kazanıyor.

Nasıl önemsiz araç sahipleri destekliyor musunuz? Şu aşağıda bazı örnekler verilmiştir:

Para ödüyoruz

Önemsiz araba ünlü para çukurlar var. Tamiri çok masraf sonra çalıştırmak için onları istiyorsanız örneğin, daha fazla için çalışma bir otomobil maliyeti. Onarım belki de en sonunda arabayı çalışır aldığın zaman ne sen-ebilmek almak daha çok daha fazla da olabilir. Gerçekten oldukça önemsiz araç ya da kamyon bu çıkmaz bittiğinde tamir olsun mantıksızdır.

Sonra da önemsiz arabalar çok daha yararlı veya daha karlı bir şey için bu alanı kullanamazsınız anlamına gelir garajında yer bir sürü kadar sürebilir gerçeklik. Dışarıda bırakırsanız, o zaman bu bir göze batan şey ve hatta konumunuzu etkisi ev değerleri olabilir. Sızıntı sıvıları iyi bile bir çevre tehlike olabilir.

Nedenle yerine para harcamak alma, bir sahibinin fon alır. Şu anda, bu büyük bir yarar vardır.

* Biz sorunsuz eleme çözümler sunuyoruz

Ne zaman hissettiğini, bazı sahipleri bile onların önemsiz otomobil sadece kurtulmak için dolar harcamaya istekli olabilir. Otomatik kapalı ellerini almak için verdiğimiz zaman, biz onlara dolar öyle bir bonus.

Ve sahibi olarak, asla hiç otomatik durumu hakkında endişelenmenize gerek. O ya da değil, biz önemsiz otomobiller her halükarda elde nedeni olsa önemli değil. Onlar-ebilmek var olmak tamamen bozulmamış bir durumda veya tamamen harap olabilir ve biz de yatırım.

Ve biz bile yapacağınızı önemsiz arabalar bize, sadece verdiğiniz için size çekici çözümlerimiz ile geldik çünkü. Çekme de tamamen ücretsiz bir hizmettir. Şimdi bu değil sorunsuz?

Son olarak, araç için başlık olmasını istiyorsun ki değil. Karşıya gelemiyorum Eğer, bu yüzden sorun değil. Aslında, sadece bizi bir alıntı istiyorsanız bile gizliliğinizi güvence altına alınmıştır. Asla e-posta adresinizi, telefon miktar veya adınızı bile bu konuda bilmek istiyoruz.

* Her şey yasal olarak yaptığımız

Ne zaman bir birey için önemsiz bir araba satmak biliyorsun değil, sürekli bu “Sen yasal olarak musallat ki” bir olasılık olduğunu. Belki de bazı nefarious amaç için yeniden istihdam olacak veya hatta sadece terk edilmiş bir yer ve o zaman (Bu size) önceki sahibi Belki takip. Bu yasal bir karışıklık olabilir. Bizimle, aksilikler hiçbir yasal hiç.

Ve ne zaman biz önemsiz araçlar satın almak ve çevirmek onları hurda, biz böylece çevre korunan tüm prosedürlerimiz çevre önerilerine uygun olumlu olun. Bu sadece sahibi için ama herkes için bir hizmettir.
Bill Morin otomotiv meraklısı yazardır. Ortaya çıkarmak için out nasıl ek önemsiz otomobil biz satın almak, bize bir göz atın

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın