Neden hatırlayasın yemek değil Your araç ya da kamyon

Amerikalılar her yerde şu anda mutfak masası ve ndash, spor etkinlikleri, sosyal etkinlikler, mutfak tezgahı, televizyon önünde ve onların araçlarda bile ayakta, onların masada oturan dışında yemek. Neden olabilir meşgul hayatı ile bir yemek için oturarak de mümkün değil sonraki görünebilir. Ama bir sürü neden gerçekten sadece ve tamamen birkaç nedenleri otomatik tüketen atlamak gerekir yapmanız gereken faktörler.
Araç ya da kamyon yeme tehlikeleri
Sürüş sadece düz olmasına rağmen başlangıçta ve her şeyden önce tüketen tehlikeli. Nasıl tamamen birkaç erkek ve kadınlar onlar araba kullanırken başka bir şey taşıyan ve ndash yararlanarak kendi telefon, makyaj, saç yaptığını ve çok sık tüketen dikkat edin. Deli sürüş otomatik çöker önde gelen bir nedenidir. Pek çok aktivite rahatsız edici, ama onlar gerçekten are ve anonim yeme ndash aklınıza değil.
Sürüş güvenliği ve otomatik tüketen ndash ötesinde düzgün olarak sağlığınız için güvenli değildir. Dikkati yemek overeating en önemli nedenlerinden bir tek şey. Ve şişmanlık ve obezite bir rol oynayan bileşenleri tek bir overeating kilolu için tek neden olsa bile, biz bu gün deneyim salgın. Tüketen ya da genellikle akılsız yemek yeme eylemi ve de senin fiziksel besleyici olsun ekledi yararları için ödeme yok dikkate alınarak tüketen olarak açıklanan dağıttı.
Deli ya da akılsız yemek etkisi iyi olabilir bazı stratejileri dahil:
ve yemekten sonra aşırı tam duygu boğa.
ve bir yemek veya aperatif yemek ama karşılaşma hatırlamadığım boğa.
ve bir kez daha kısa bir süre takip yemek yemek için cazip duygu boğa.
ve inanılmaz hızla yeme, muhtemelen aşırı gaz üreten ve şişkinlik boğa.
Alıcı dikkat olumlu yönleri de dahil olmak üzere bir miktar vardır:
ve boğa gıda büyük zevk.
ve overeating içinde boğa azaltma.
ve gıda ve sizin vücut sağlıklı bir ilişkisi oluşturulması boğa.
ve senin yeme ve ndash sindirim genel sağlık ve açlık ve dolgunluk cues tanınması için yararlı boğa yavaşlatan.
ve açlık ve ndash yorgun dışında tüketen, üzgün, mutlu ve benzeri sıkılmış için tanıma nedenlerinden boğa.
Maddelerin aracınızda yeme ve dikkati tüketen ateşkes için ne yapabilirim?
ve boğa planı yemekler ve aperatifler. Bu yemek zamanı tüketmek için kullanılabilir bir şey var ve siz kazandınız yemek hazırlamak için teşvik edecek ve rsquot ne zaman yolda bir şey seçmek için çabalıyorlar.
ve ne zaman yemek Plan boğa. Bazı müşterilerim günün belirli saatlerinde yemek için düzenleme mindfulness tüketen teşvik yapısı sağlar ortaya çıkarmak.
ve boğa planı tam olarak nerede sana tüketecektir. Yemek odası veya masanın önünde bile öğle yemeği için zaman oluşturma öğleden sonra bir toplantı için dışarı baş ne yiyorsun haberdar kalmasını sağlayacaktır.
ve yemek yemek hem de atıştırmalık don ve rsquot sıklıkta gün boyunca yemek sahip olduğunuz böylece sen doldur boğa. Protein ve ekstra sindirmek sağlıklı yağların dahil yavaş yavaş ve duygu tam ve tatmin korumak.
ve besleyen ve lezzetli yemekler yolda zaman kapmak için cazip olacak değil tat Seç gıdalar boğa.
Senin yeme dikkatli olmaya çok büyük avantajları olabilir. Söyledikten sonra yaşam tarzı dönüşümleri ile için çağırır:
ve boğa üreten değer bir değişiklik olduğunu bir seçim
ve boğa ayarla uygulamak için bir eylem planı yapma
ve boğa bir dönüşüm üreten ve bu engelleri ele önündeki engelleri tanıma
ve değişiklik yürütme boğa.
Aracınızda yeme değiştirmek istiyorum, oluşturduğunuz bir alışkanlık ise, şu anda en iyi genel sağlık için yeni bir alışkanlığı oluşturmak için yukarıdaki eylemleri eylem alarak başlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın