NE ZAMAN BİR MİRAS HABERDAR YAPMAK

Planlı bir hediye yapmak için benzersiz yolları çok hakkında devam tüm eğitimleri ile gerçeği yaklaşık %75-in tüm planlı hediyeler birşey üretilen olduğunu. Ne zaman birşey olgun avukat veya Mütevelli Heyeti bir güven olması durumunda bir uyarı vasiyet veya bir mektup aldığınızda en normal hayırsever yararlananların dışarı bu konuda bulun.
Gerçekten otomatik olarak alınması gereken bazı adımlar vardır.
İç:
1. uygun merhum ve rsquos hediye dosya gösterimine, veritabanınızda belirli bir mektup veya bir talep için bu özel kişi tarafından rahatsız olduğunu yaparak.
iki. Sen ve donör ve rsquos dosyasındaki rsquore görmek iken bir taziye mektubu garanti herhangi bir ilişkileri vardır.
a. sen-ebilmek da almak bu haberdar etmek avukat ve bir not oluşturursanız, neden çok önemli ölçüde merhum için ciddi göstermek için kuruluşunuz hakkında bazı bilgiler gibi şeyler dahil etmek istediğiniz.
3. Merhum miras/miras toplumun bir üyesi olup olmadığını görmek ve onların adı ortadan kaldırmak (veya ekstra uygun bir yere listelemek için) doğrulayın.
4. herhangi bir hükümleri atama projeler veya anma plaklar gibi olacak kaydetti ve zamanında katıldı emin olun.
Yönetici İletişim:
1. yüzde veya dolar miktarı ile ilgili uygun bilgi sahibi pozitif olarak avukat kayıt ile ilgili kişi veya öngörülen yapmanız gereken resmi belge ve ayrıca bunu bildirmek için ürün (ler) siz (veya her kim) olduğundan olun ile temas Bu kişi, kuruluşunuz için önemli ve e-posta sağlamak, telefon miktar ve gelecek için doğru adres için konuş.
iki. Don ve rsquot zaten-si olmak 1 a kopya-in son olacak isteyin. Vasiyetinde söz, sen ve rsquore bir kopyaya hakkı.
3. Sadaka bıraktığı merhum bu gerçekleşmesi ve yapmak istediği nedeni oluyor akılda tutmak vermek değil belirli olmadıkça mantıksız istekleri veya diğer hak sahibi veya Hanehalkı fertlerinin zorluklar bu en büyük yararına mevcuttur senin örgüt. Bir durum emin değilseniz, bazı ne yaptıklarını görmek için listelenen diğer hayırsever yararlananlar, veya organizasyon ve rsquos hukuk danışmanı ile bağlantısını doğrulamak isteyebilirsiniz.
İzleme ve sopa kadar:
1. bir emlak dosyası için evrak, gösterimler, başlamak ve benzeri. ve uymanız yukarı rutin ne ve ile işleme devam rsquos görmek için.
a. rağmen bazı fonlar genellikle geri bu hedefi için tutulur büyük estates durumunda of kısmi dağıtımları olması normal bir durumdur, vergiler, ödeme önce bile.
iki. Değerlendirme accountings, siz onları emin olmak için mantıksız almak veya uygunsuz masraf dağıtım öncesinde yapılıyor değil.
a. Don ve rsquot sen don ve rsquot tam olarak kavramak veya konumu dışında görünen bir şey soru için tereddüt. O ve rsquos doğru ve şey en iyi kalmak görev.
3. Devam eden yazışma derhal cevap ve don ve rsquot sorguları varsa avukat ve rsquos çalışma alanı ile konuşma hakkında utanma.
4. kez miras kuruluşunuz için tamamen ödenmiş, dosyanın kapalı ve sonunda uzakta eğe gerekir. Bu noktada, Bütün plaklar ve tanıma diğer türleri gerçekten yerde olmalıdır.
Ek yönetim:
Bu yüzden normalde ölen biri şahsen ya yıl konuşmaları ve hediye veya olaylar ya da gönüllü faaliyetler yoluyla yoluyla bilinen vardı. Eğer uygun, sen ya da kimse–dan senin kar amacı gütmeyen son dileklerini ile birlikte diğer ve ldquofamily üye ve rdquo, kuruluşunuzun gibi şeyler eklemek yeterli umursayan bir birey için veda cenaze veya anma hizmet katılmak için teslim alabilirsiniz.
Sen de merhum bülten içinde bir yol sadece miras tanıma hatırlamak, aynı zamanda katkıda bulunan hediyeler bu türleri kuruluşunuz için ne kadar önemli olduğunu biliyorum izin vermek isteyebilirsiniz. Bu yapılırsa, hayatta kalan aile üyeleri, bir kişisel not ve bir daha da olabilir ndash birlikte Gazetemize teselli onları ve o ve rsquos için çok daha hakkında senin kar amacı gütmeyen bildirmek için bir yol ve rsquos gerçekleştirmek göndermenizi tavsiye ederim , ve onların aşk bir önemli neden.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın