Ne türleri metallerin geri dönüştürülebilir mi?

Atmosfer yardım şu anda toplumun tüm üyelerinin çok önemli bir katkı olduğunu. Ve ne geri dönüşüm daha toplum için çok daha yararlı olabilir kaynakları yeniden kullanmak üzere uygulanır. Ne zaman kaynakları numaralandırılır ve -ecek lüzum zaman zaman büyüyor her dakika, azaltmak, yeniden kullanmak ve geri dönüşüm için esastır. Metallerin geri dönüşüm bile ek önemli bir rol oynar. Onlar geri dönüşüm için en kolay malzemeler ve sadece erişilebilir çok. Ayrıca, onların değeri oldukça iyi tutuyorlar. Metaller birçok örneğini geri dönüştürülmüş. Aşağıdaki metallerin geri dönüşümlü ve yararlı kaynaklar yeniden:

1. çelik:

Bireyler ekstra 150 yıl daha için çelik geri dönüşüm. Demir çelik alaşımları için yeni ürünler geliştirmek için eritmiş. Tüm çelik çözümler elde edilebilir içinde belgili tanımlık endüstri 25 için %100 arasında ABD Çevre Koruma Ajansı göre içerik malzeme, geri dönüşümlü. Hurda metal satıcıları genellikle aletleri buzdolapları, fırınlar ve çoğunlukla çelikten üretilen bulaşık gibi kabul. Diğer aletleri çelik çerçeve veya kasa var. Geri dönüştürülmüş çelik araç üreten veya binalar çerçeveleme veya mutfak eşyaları günlük kullanım için üreten kullanılır. Çelik geri dönüşüm yeni çelik yaratmada istihdam güç bir kısmını gerektirir. Uzak daha bu geri dönüşümlü, çok daha fazla üreticileri için yeni çelik kazıma yerine daha uygun fiyatlı geçerli çelik malzemeleri güvenebilirsiniz. Bu da asist tutmak değeri marjı içinde belgili tanımlık çarşı.

2. alüminyum:

Bu metal tüm daha fazla millet geri dönüşümlü ve en azından talepleri – sadece 60 gün geri dönüşüm için zaman. Çok sayıda teslim depo veya dükkan alüminyum kutular ve folyo yeniden kabul edin. Onlar geri dönüşüm curbside unsuru değildir olsa bile, onlar geri dönüşüm merkezlerine çok kabul edilebilir. Alüminyum bir sürü yeniden bir konut 10 yıldır iktidara yeterli enerji Oberlin College içinde gerçekleştirilen bir araştırmaya göre tasarrufu yapabilirsiniz. Geri dönüşümlü alüminyum yeni kutular, gıda kapları üretebilir ve mekanik aygıtlar, arabalar ve sac unsuru olarak.

3. bakır:

Sıhhi tesisat dişli, malzeme ve elektrik telleri, bakır oluşturma büyük bir kısmını da evler için süs nesneler için ortak bir alternatif yapmak eğilimindedir bir zengin Organik Boyama sahip sağlam bir metaldir. Aynı şekilde pirinç veya bronz alaşımları için kullanılmaktadır. Bireylerin aslında bakır yüzyıllar boyunca, mutfak eşyaları yapımında kullanılacak en erken metal getting kullanıyoruz. Şimdi dünyanın en ham bakır kaynağı sadece % 12’si gerçekten 2010 yılında, uluslararası bakır Derneği göre mayınlı. Bu gerçeğini yüksek bakır fiyatları geri dönüşüm nedeniyle. Hurda bakır hurda bayilikler için yararlı bir emtia üreten yepyeni bakır değerini % 95’i vardır. Genellikle bakır sorunları hurda olarak onların eski veya yaratıcı değer nedeniyle ağırlıklı olarak satılan değil. Bakır sınırlı bir kaynaktır ve bu nedenle sağlanmalıdır.

dört. Pirinç:

Bir metal donanım nesneleri tuşları, kapı kolları, ışık armatürleri ve banyo armatürleri, gibi pirinç bakır ve çinko üretilen bir heavy metal bulunur. Aslında onun dayanıklılık ve ağırlığı nedeniyle zahmetsiz bir metal geri dönüşüm için değil, ama kesinlikle bireyler için avantajlı bir tek. Pirinç nesneleri kendi değerli oymalar ve vücut için kabul edilmektedir. Bakır gibi sağlam ve uzun ömürlü, dolayısıyla geri dönüşüm dünya yararlı kaynaklar ile teslim edecek.

beş. Yol:

Sağlık cihazları, yapı eşya ve otomobil piller kullanılmaktadır. Ne zaman bu tür etkenler uzak kapalı atılmış veya gömülü, otursun ve buluntular onun yol içine erkek ve kadınlar için çok riskli yeraltı suyu teknik kurşun. Ekolojik mahalle ve onların günlük kullanım için yeraltı suyu bağlıdır millet olarak güzel deniz yaşamı zarar verebilir. böbrek ve karaciğer hasar, çocuklar arasında özellikle ilgilidir. Böylece, dikkatli yol–dan aygıt kullanımdan sonra almak insanlar ve atmosfer için son derece önemlidir.

Metal geri dönüşüm ses hantal iyi olabilir, ama inanılmaz avantajlı bir işgal ve asist çevre ekstra sondalama ve imha kurtarmak bir.

Kaynaklar:

1.

2.

3.

4.

beş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın