Nayanthara: Çekici erkek güneyde Hint Film sektörünün

Nayanthara: Çekici erkek güneyde Hint Film sektörünün

Nayanthara 8 Kasım 1984’te Thiruvalla kasaba Kerala yılında doğdu. O gerçekte bir yeminli mali müşavir (CA içine) geliştirmek için ilgi ve tam teşekküllü oyunculuk kariyeri hakkında ciddi değildi.

Onun başlayarak cızırtılı bu oyuncu 2002 yılı içinde en büyük modeli Ödülü kazandı. Sonucu olarak o onun 1 Malayalam film Manassinakkare 2003 Torbalı Jayaram karşısında. Bu onun için büyük bir fırsat ve bir CA olma onun kavramı verdi ve filmlerde yoğunlaşmıştır.

Kariyerine erken yaşta başlayan rağmen Nayanthara yine de Mammooty Rappakal (2005) ve Thaskara Veeran () ile Vismayathumbathu (2004) ve Natturajavu (2004), Mohanlal kasaba gibi bazı önemli adları ile gerçekleştirmek için fırsat var 2005) ve Rajnikanth bir blockbuster film Chandramukhi (2005), Surya süper hit Ghajini (2005) yılında ve patron Nagarjuna (2006).

O da aylarca müzik listelerinde üst sıralara çıkan 2007 Rajnikanth starrer Shivaji bir madde numarası seslendirdi. Nayanthara yirmi 20 gibi önemli aktörler büyüleyici rolleri ile dizilmiş sayısız yaklaşan projeleri bulunmaktadır. Onun yetenek, çekici, şehvetli fiziksel, görünür ve özelliklerine kesinlikle yardım onun kural endüstrisi için uzun.

Şu anda Bayan besbelli Nayanthara ve net Nayanthara duvar kağıtları ve Nayanthara görüntüleri ile sular altında olduğunu. Ama en içten görünümlü Nayanthara fotoğraf istiyorum o zaman hemen gel

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın