Metal övgü mermer

Metal övgü mermer

Mermer sunulan en güzel ve sofistike tamamen doğal taş 1’dir. Bu taş sınıfı büyük miktarlarda herhangi bir boşluk eklemek için etkileyici yeteneğine sahiptir. Ayrıca çok çeşitli renk ve desenleri sağlayan bir tür karakteristik biri vardır. Mermer günümüzde yoluyla Yunan dönemine uzanan yapılı çevre içinde güçlü bir öğe olarak tanımlandığında ilham verici bir tamamen doğal malzemedir. Mermer mimari, mobilya tasarım ve sanat mahalle üzerinde bir avuç adlandırmak için derin bir izlenim yaratmıştır. While güçlü mermer sert bir malzemedir, çevresinde, özellikle metal ücretsiz bileşenler tarafından yumuşatılmış bulunabilir. Metal yardım mermer için her yapısal ve estetik olarak kullanılmaktadır.

Mimari mermer ve Metal
Mermer mimari sadece bir iç ve dış geliştirme süslüyor, aynı zamanda binanın itiraz değer ekleyerek yükseltmek için kullanılmaktadır. Mermer genellikle tarafından kendi gücünü artırmak ve taş’a eklendi yardım izin vermek için metal takviyeli ağırlık. Metal aynı zamanda taş mimari gerçekler iki bileşeni her diğer tamamlar düşünüldüğünde, estetik vurgu vurgulama için istihdam edilmektedir. Klasik mimari, metal genellikle her iki siyah olarak karanlık bir yüzey olarak keşfetti veya bronz açık renkli mermer yüksek bir kontrast oluşturur. Metal modern mimaride mermer kaplama desteklemek için bir çerçeve olarak oluşturma, bir dış uygulanır. Metal çerçeveli kapı ve windows ek olarak, ayrıca süsleme, cephe panel, saçak ve heykel istihdam edilmektedir. Metal destek sürekli yaratma dışarıdan fark etmemişti. Birçok örnekleri metal olarak takviye çubukları mermer veya mermer arkasında parantez içinde yapısal olarak görünür olmaktan yoksun desteklemek için istihdam edilmektedir. Bu olağanüstü örnekler vardır nasıl ücretsiz taşa ya da değil gözlenen olup olmadığını bir metaldir. Metal mermer mimari her yardım için sık sık bir iplik ve taş organik güzelliğini vurgulamak.

Mermer ve Metal merdivenler
Mermer iç ve dış alanlarda değişen renkler ve organik nitelikleri ile her ikisi için tercih edilen bir seçim için merdiven izleri var. Çizikler ve gravür içeren standart giyim, tamamen doğal mermer karakteristik öğesidir ve güzelliği için ekleyin. Mermer merdiven genellikle durumlar olsa bile var mermer veya ahşap korkuluklar, en gelişmiş ve estetik açıdan dengeli karar metal parmaklıklar. Çok daha geleneksel seçim Ferforje korkuluk siyah bir kaplama olacaktır. Normalde ya dökme demir kaydırma desen olduklarını veya bükülmüş çubuk tasarımlar. Metal korkuluk çağdaş bir almak yatay çubuklar veya kablolar ile paslanmaz çeliktir. Hem metal parmaklıklar mermer merdiven iltifat geleneksel ve modern gün de izleri.

Mermer ve Metal bâtıla
Banyo, mermer banyo vanity üzerinde genellikle kullanılan ve genellikle bir metal çerçeve veya kabine tarafından desteklenen. Mermer büyük paslanmaz çelik ayaklık çağdaş bir görünüm için seyir ya da karmakarışık etmek tamamen ücretsiz ve hızlı temizlemek şık bir stil isteyen bir banyoda müthiş bir karışım yapmak eğilimindedir. Metal üsleri kendilerini etkili nerede bir ahşap dolap belki de fazla yer alabilir veya istenen görünüm elde değil küçük banyolar için ödünç. Temel metal kombinasyonu ile büyük bir mermer, kat veya duvarlar, işlev alanı olmak harika mermer izni ve taş görünümünü yumuşatır. Taş iltifat diğer metal banyo musluk, donanım ve ışık öğeleridir armatürleri. Metal bir destek çerçeve veya yüklü bir fikstür süsleme aracılığıyla ise daha yumuşak, ziyanı yok bak mermer yapmak için özel yeteneğine sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın