Meditasyon – Pretense Gücü

Meditasyon – Pretense Gücü

Şimdiye kadar ‘doğru zamanda’ sadece talep etmeniz gereken ayrıntılarla teklif edildi mi? Biri sizin için mükemmel bir e-posta gönderiyor olabilir, radyo hakkındaki verileri dinlediğiniz belirli bir kişiye telefon edip hatta televizyonda görebilirsiniz (normal rastlantı gibi görünen herhangi bir zamanda). Tesadüf yöntemlerimi anlamıyor musun? ‘Tanrı’nın boşa çıkma şekli’. Bunun neden oluştuğuna dair düşünceler, muhtemelen, düşüncelerin, etöre “gerçekten dikkate değer” Meditasyon dersi Sidney’de olan- karşılaştırılabilir odaklı düşünceler üretmesinden kaynaklı olduğu için, zihin gücü olarak tanımlanabilir ya da gerçekten konsantre olduğumuza bağlıdır Buna inanıyorduk.

“Korkular sadece akıl için kurallar” üzerine düşünürken, son zamanlarda benimle yaşanan böyle bir senaryo idi. (Bir asansörde gerçekten ezilmeyi kabul etmiyorsunuz – sadece sınırlı yerlerden hoşlanmadığınızı ve bunun muhtemelen bilinçaltınıza girebileceğini düşünüyorsunuz).

Ve sonra ABC Radyosu’nun “Sistemi” üzerine gerçek ifadeyi duyduk: “Yeni araştırmalar, glandüler bir ateş ve Kalıcı Yorgunluk Bozukluğu (CFS) arasında bir köprü olabileceğini önermektedir; bu durumda gerçek ateş komplikasyonları akılın hemen ardından olan bir alanına vücudunuzu düşünmek için kandırılmış olan hasta ve dolayısıyla rahatsızlık kadar etkili şekilde yorgunlukla bağlantılı mesajlar gönderiyor.

soruşturma
Mastering sayılarının radyo demeçlerinin her birinde yer alan benim özel araştırmam (net) ve Sabah Habercisi’nin “Enfeksiyöz Hastalıklarla Bağlantılı Dergisi” başlıklı makalelere atıfta bulunduğu Üç Aylık raporda yer alan Bildiri. Bu kısa makale, otuz dokuz Avustralyalıyı, glandular ateş ile birlikte, örneğin kronik yorgunluk sendromu edinen sekiz kişi gibi 12 aylık bir soruşturma hakkında da rapor etti ve aynı zamanda ne herpes ne de mükemmel anormal bir savunma yanıtı geriye ve ilerici grupların ayrımını tarif etmediği tespit edildi.

Araştırmanın, örneğin nevrotiklik ve örneğin depresyonun uzun vadeli hastalıkları öngörmediği zihinsel sorunlar gibi karakter stili keşfettiğinden bahsettiler. Yeni güney Galler Üniversitesi’nden rehber araştırmacı Tim Lloyd, soruşturmanın, devam eden “Dubbo Enfeksiyon Nihai Sonuç Sonuçları” nın yer aldığını ve bu kişilerin uzun süreli sağlıklı yaşamlarının Ross River dizüstü virüsü, Q a ile sözleşme yaptıklarını izlediğini belirtti. Epstein-Barr virüsü gibi ateş enfeksiyonu, sırayla glandüler ateşe neden olur. Yedi yüz millet, 2000 yılında başlayan toplam analizi denedi.

Uzun süreli Aussie araştırması, Kronik Eglenme Sendromunun muhtemelen muhtemelen düşüncelerdeki herkesin bulabileceğini buluyor – muhtemelen beynin yaralanmasıyla tetiklenebilir. Yerel bilim insanları şimdi, bu sıkıntı bir virüsün sonucu değil, aynı zamanda vücudun savunma mekanizmaları içerisinde bir sorun değil, daha ziyade, glandüler ateşin başlangıcı tarafından getirilen bir beyin hasarının sonucu olarak ortaya çıkıyor. Gerçek araştırmanın yazarları, çalışmayı senaryoya tekrar konsantre edebilmek ve daha iyi tedavilere neden olabilmek için, genellikle anlık bir çözüm üretmeyeceğini belirtiyor.

Profesör Lloyd, “Bu hastalıkla ilgili olarak, kendinizi kandıran kötü niyetli veya efsanevi faktör olduğunuzu, bitkin olduğunuzu ya da rahatsızlığınız olduğunu, sadece nihai olarak geçerli bir karşılaşma olduğunu düşünmüyoruz” dedi. çünkü zihninizdeki kimyasal maddeler rahatsızlığınız olduğunu söylerler ve bu düşüncelerin kimyasal göstergelerinin yönetilemediği durumlarda, o zaman konu bireyin ağrı ya da hatta yorgunluk ya da hatta ruh hali ile ilgili rahatsızlıktan dolayı karşılaşır. üzerinde.

Kilit nokta

Belki de kaymayı tercih etmişsinizdir – koroner kalp atışı daha hızlı, adrenalin sıcak terleme kadar düzgün çalışıyor. Ne zaman uyandığında kendine haber verdiğin ilk başlangıç ​​meselesi nedir? Doğru duydun – “sadece bir rüya”. Bilinçli düşünceler şu: Gerçek bilinçaltı veya rüya düşüncelerinin bilmediğini belirten budur – kaymanın gerçek olduğuna inanıyordu. Bilinçaltı, yaratıcılık ve gerçeklik arasındaki farkın farkında değildir. Hiçbir koşulda, bunu yapana kadar yalancı-sahtekarlık gücünü tahmin etmeyin! Bu sebeple, eğer bu işle uğraşsak, aklımızda klostrofobi olduğunda “kesinlikle mağaralara uzun mesafelerde gezebilirim” ile bağlantılı yeni alışkanlıkları kasıtlı olarak yerleştirirsek, akıl tekniğini alabiliriz. Bunu başarmak için, aşırı derecede hızlı bir zaman içinde (bir ay devlet) ortaya çıkabilecek, yönlendirilmiş imgelem, görselleştirme, yapıcı özel konuşma ve aktif derin nefes alma gibi yeni rutin hakim olursunuz.

Son zamanlarda sadece tuvalete yürümek karmaşık olduğunu düşündüğü yaşlı bir adam (herkese ortak hastalıktan beri) her şeyden önce, kendisini banyoya doğru yürüdüğünü düşünürken düşüncelerini düşünerek etkili bir şekilde seks yapıyordu. uyandım ve sadece bunu. Düşünceleri kandırmak – her sabah!

Olası bir özünürlük
Bir düşünce, zihinsel becerilerin hatalı biçimde verdiği rahatsızlık ve tükenme göstergeleriyle savaşmak olabilir, CFS ile bağlantılı hastalığınız olduğunda, bilinçaltımızın içinde çalıştırabiliriz, güzel olduğumuz gerçeğini ve öğeleri yürütecek bir konumda görseydik. hepimiz hastalık yaygınlaşmadan önce yaptık.

Yalnızca iyi, olumlu deyimler ve çok fazla duygu – bilinçaltı düşüncelerinden gelen dil duygusu olmak için pozitif olun. Egzotik Mac Gregor, kesinlikle Sivil Yetenekli, Avustralya Ordusu Askeri Albeni üzerine kurulmuş ve Vietnam’ın Cu Chihuahua Tünellerinde gerçek Askeri Karma ve Birleşik Devletler Bronz Ünlülerini cesurca ödüllendirilmişti. İlk Tünel Kemiricilerine komuta etti.

Zırhını kendi kişisel Astımına yardım etmeye teşvik etmiş olan çocuğu aracılığıyla ve kişisel bacaklarını amputasyon yoluyla kurtarmak için bir düşünce stratejisi keşfetti. Sandy, kilo vermesi için – Kırk kilo (Yirmi iki Kg ms) ve kan basıncını yönetmek için kullandı. Hatta aynı prosedürlerle 3 kız çocuğu ile ilgili yürek burun cinayetinden hemen sonra dahili gücü buldu. Altı yayın, çeşitli Kompakt diskler ve DVD diskleri ile bağlantılı olarak en çok satan yazar gibi, bilimsel olarak tasvir eden teknikler, son 20 yıldan binlerce ve binlerce fayda sağlayan teknikleri doğruladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın