LISP yardımcı programlarını, 3D modelleme ve AutoCAD LT içinde resim düzenleme çalıştırma

LISP yardımcı programlarını, 3D modelleme ve AutoCAD LT içinde resim düzenleme çalıştırma

Bu mali açıdan zor durumlarda konsantre tasarımcılar için yüksek kalitede sunmak için devam etmektir ama fiyat tasarruf ve verimlilik bulmak için mümkün olan her yerde artırır.

Şirketler onları bu önemli rekabet avantajı sağlar tarzı yazılım gerekiyor. Araç kutusu LT, AutoCAD LT için bir eklenti seçenek sunuyor maliyeti üretken çözünürlüğe yardımcı uzatmak stil ve yetenek önemli bir maliyet, gerek kalmadan hazırlanması.

Araç kutusu LT AutoCAD LT özelliği yüklemek ve LISP alışılmış çalışma yöntemi ve yardımcı programları çalıştırmak, katı ve yüzey modelleme ile 3 boyutlu tasarım, gölgeli gerçekçi render üretmek ve almak ve grafik fotoğraf işlemek için müşteriler sağlar. Ayrıca, fiyat tahmin etme araçları dahil edilir ve özel bloklar gibi içerik malzeme tasarımı ve kapak desen bir sezgisel Kütüphanesi arayüzü yoluyla tedavi edilebilir.

LISP yardımcı programları çalıştırabilir
——————————-

AutoLISP (LISP) araçlar ve yordamlar yüklemek için araç kutusu LT aþaðý açýlan menüsünden, uygulamaları yük, yük uygulama seç.

Alternatif olarak, komut satırında APPLOAD oluştururlar. Eğer göz atmak ve herhangi bir bölge üzerinde konumlandırılmış LISP (.lsp) dosyaları seçmek için izin yük uygulama iletişim kutusu görüntülenir veya ağ götürmek. Üçüncü kutlama DES, ARX ve DBX uygulamalarını da yükleyebilirsiniz.

Eğer bir LISP yardımcı programını veya başka bir uygulama çok genel istihdam olduğunu otomatik olarak yüklenen yeni çizim her açtığınızda başlatılan, kullanıma hazır AutoCAD LT her zaman tercih edebilir. Araç kutusu LT bunu yapmak için başlangıç paketi olarak bilinen bir işlevi vardır. Araç kutusu LT aşağı açılan menüsünden, yüklü uygulamaları, başlangıç paketi al.

Ortaya çıkan iletişim Ekle düğmesi ile çalışma dosyaları aramak için izin verir. Gerçekten gerekli, Ayrıca hangi hizmet programlarını ve uygulamaları yüklenir sipariş değiştirebilirsiniz olmalıdır. Dosyaları eklemeyi bitirdiğinizde Kapat düğmesini tıklatın. Listelenen tüm dosyaların otomatik olarak kullanmak her zaman AutoCAD LT denize indirmek için hazırlanan yüklenecektir.

Stilinizi 3D model
—————————–

Araç kutusu LT ile AutoCAD LT çeşitli 3B katı ve yüzey modelleme komutları kullanarak içinde bir 3D model oluşturabilirsiniz. Görüntüleme 3D modeli 3D yörüngesi, 3B Yakınlaştırma ve 3D Pan gibi komutları ile mümkün oluşturulur Gerçekçi gölgeli sayısı orada sofistike Gouraud moduna tel kafes tarafından seçilmiş, gölge modları çeşitli uygulama.

Yüzeyler menüsü/araç oluşur komutları Edge, 3Dmesh, Revsurf, Tabsurf, Rulesurf ve Edgesurf doğru oluşturma ve 3D yüzeyler gösterimi için.

Resimler ve fotoğraflar ile gerçekleştirmek
———————————-

Almak ve fotoğraf ve çizim resimleri işlemek için görüntü adlı menüsü/araç araç kutusu LT içermektedir.

Görüntü ayarı komutu görüntüleri çok daha kolay görüntülemek veya parlaklık, kontrast ve fade gibi özel efektler için tamamen birkaç gösteri özelliklerini değiştirmenize olanak sağlar. Küçük görüntüsünü yalnızca görünür istediğiniz resmin parçaları görüntülenecek şekilde 1 veya daha fazla resmin kenarlarını kırpmak için istihdam edilmektedir. Örneğin görüntü tarafından görünmeyebilir çizim detay görmek istiyorsanız şeffaflık komutu görüntünün şeffaflık, değiştirir. Görüntü mükemmel görüntü kaliteli REGEN kez çizim yardım artırmak için geçici olarak azaltmak için kullanılmaktadır. Sonuçta, resim çerçevesi olsun görüntü kırpma sınırlarını göstermek veya gizlemek ne olursa olsun yönetmek için istihdam edilmektedir.

Özeti
———–

Araç kutusu LT AutoCAD LT sunulan araç geliştirilmesi üretken bir maliyet anlamına gelir işletmeler kendi tasarım ve stil ve çizim becerilerini genişletmek olanak sağlar.

Bakın özellikleri ve araç kutusu LT ile bağlantılı toplam listesini görüntülemek için sayfaların iki-5 alma Başlangıç Kılavuzu’nu – öğesi 1

Gerçekler ve gider tahmin etme ve tasarım ve stil içerik yönetimi araçları araç kutusu LT hazır ile ilgili adım adım yönergeler için alma başlamak Kılavuzu – bölümü 2’na başvurun

Araç kutusu LT ödüllü bir eklenti destekleyici AutoCAD LT 2000-2009 ve GlobalCAD web sayfasından indirilebilir.

Yazar – Darren Bond, Ürün Müdürü, GlobalCAD

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın