Limuzin adabı: Klas sürme

Limuzin adabı: Klas sürme

Size organizasyon arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz havaalanından otel veya Kongre Merkezi alabilir klas teknikleri bir limuzin ve Toronto özellikleri ile bu hizmet verebilir farklı şirketlerin bir dizi biridir. Ancak, en iyi restoranlar taleplerinde edep belirli bir düzeyde yalnızca tüketen gibi bir limuzin içinde sürme ahlak yüksek düzeyde karşılamak için beklemiyor.

Limuzinle yoluyla olması, senin ilk dürtü muhtemelen sanki o-si olmak be içinde içebilirim taksi tedavi olabilir. Yine de, kesinlikle hiçbir şey gerçeği ek olabilir. Limuzinler yüksek fiyatlı üzerinden inşa edilir, Küre-sınıfı sağlar, herhangi bir hasara dış veya iç getirmek değil beklenir. Bu düşünceler, biz sizin Toronto şehir bir Limuzin Hizmetleri sözleşme istiyorsanız uymak için görgü kurallarının bir miktar var.

Başlangıçta ve her şeyden önce her zaman zamanında pikap konumda olmak emin olun. Limuzin şirketi rağmen kendilerini onlar Limuzin yerine söz verdiğimiz gibi taksi odaklanmaya zorlanacak olsa değil özellikle eğer içinde Limuzin ya da bakım, aile üyeleri ve arkadaşları olabilir iyi. Bu yana limuzinler, çoğu aktarım Servisi çözümleri gibi sıkı bir zamanlamaya göre çalıştır ve olursa olsun sen gemide ya da değil olup bu gezi için fatura edilecektir.

İkinci olarak, limuzin sürücüsü gerçekleştirmek için ödenir fonksiyonların bilinçli gerekir. Özellikle, bu açılış ve kapanış limuzin kapılardan içerir. Duyarlılığına, rahatsız değilse veya olursa olsun ne olursa olsun seni sürekli onu bu konuda size teslim izin vermelisin. Ayrıca sık sık limuzin sürücüsü son derece saygı ile tedavi gerekir. Onun birincil işlevidir başlangıç noktanızdan bulunduğunuz yere iletmek için – hakaret senden almaya.

Benzer bir kayda göre liberal limuzinler üzerinde içmek için günaha rağmen kendini sorumlu ve makul bir şekilde sevmek gerekir. Normalde hiçbir yasaklara zehirlenme çoğu limuzinler içinde üzerinde olmakla birlikte, bu bu rapor çok odaklı limuzin servisi için saygı korumak emin olmak için yardımcı olacaktır.

Bill, limuzin binmek için bakıldığında, bahşiş son toplam eklendi görmek için pozitif olması. O olmasaydı, sürücü için alışılmış uç % 20 ‘s. Bu tabii ki zorunlu olmamasına rağmen stratejileri onların ücreti ek olarak birçok limuzin sürücüsü bağlı olarak çok saygı duyulur.

Saygı daha yüksek düzeyde bekleniyor gerçeği rağmen limuzinle, sürme gergin bir otomobil sürme karşılaşma eşleştirilemeyen 1 diğer her türlü motorlu otomobil içinde olur. Zerafet, stil ve limuzin tarihinin tüm Toronto güzel şehir – olduğunda senin olacak sadece pazarlığın bitirmek kadar ikamet emin olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın