Kings şehir

Kings şehir

Kıyı şehir Lima, Peru Güney Amerika’nın Batı kıyısında yer alır. İspanyol sömürge yönetiminden gün süresince şehrin İspanyol Amerika’nın en önemli ve müreffeh şehir olarak kabul edildi ve City of Kings tanımlanan bölgede en iyi oldu.

Lima Pasifik kıyısında sarp bir yama sarılmak. Plajlar rocky ve soğuk sudur, ama sen bir acelesiz güneş kümesi için mükemmel konumu yürüyüş çiçek bol cliff lideri parklar sunar.

Sokakları, plazalar ve sokak teknikleri Lima tarihi merkezinin sayısız kafe ve Restoran, klasik–dan hangi değişiklik açmak gibi modern gün Palais konsere yüzyılın var.

Eski şehrin kalbinde çarpıcı Plaza Mayor veya Plaza de Armas, onun bronz çeşme ve eski sokak lambaları ile incelikle sömürge merkezli. Merkezi pazar yeri tam olarak nerede boğa kavgalar düzenlenmektedir en kısa zamanda sırasında İspanyol kural oldu.

Millet, ülke ve en uluslararası lezzet etrafında gelen göçmenler nüfusu ile en büyük şehri olarak Lima kesinlikle Peru’nun en çeşitli gece sahne vardır. Penas hakkında caz müziği sunan barlar gece hayatı merkezleri, caz, Perulu Creole Avrupa Müzik formları yerel Perulu, İspanyolca ve Afrika ritimleri ve aletleri ile bir araya getiren bir müzik.

Barranco, Belediye Meydanı tarafından yerleştirilmiş muhteşem 19. yüzyıl mimarisinin bir mahalle kentin modern sanat ve gece hayatı kalbidir. Miraflores Lima’nın merkezi kültürel, birkaç iyi restoranlar, tiyatrolar ve Galerileri içeren bir bölgedir.

Larcomar çok uzun zaman önce oluşturulmuş bir eğlence ve satın alma, hangi deniz cephesinde ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Restoran, dondurma salonu ve aksesuarları, kitapları ve hediyeler bir multiplex sinema, bowling salonu olarak etkili bir şekilde teşvik mağazadan bir seçim vardır.

Lima’nın başlıca turistik mekanlarına belirli bir olduğunu onun enfes yemek kaliteli food keşfetti her tam olarak nerede ve sadece gitmek çok iyi yemek zevk almaya en pahalı restoranlar için gerekli değildir. Kentin mutfağı birkaç etkileri dahil başardı ve birkaç geleneklerini kendi yarattı.

Balneario La Punta ile çeşitli boulder plajlar, güzel bir deniz açık bir deniz üssü ve aile geri 20s arasında kalma evler ve Pasifik Okyanusu’na uzanan bu genişletilmiş Yarımadası üzerinde 50s arada. Onlar soğuk sularda serinlemek için mükemmel bir yer vermek gibi sırasında yaz sezonu ay yıkananlara özellikle bu plajlar için ilgi vardır. Sessiz bu bölgede sadece bir saat-Lima mesafededir olarak yaşamak için mükemmel bir yer olmuştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın