Kindle Fire-çözünürlük Tablet pazarda bir boşluk için bir daha gözden geçirme

Kindle Fire-çözünürlük Tablet pazarda bir boşluk için bir daha gözden geçirme

Amazon orijinal Kindle 2007 yılında yayımlanan göz önüne alındığında, heyecan onların e-okuyucu ve onunla gitmek için dünya çapında satış şaşırtıcı bir miktar çevreleyen bir çok olmuştur. Amazon beri artırdı ante serbest bırakarak onların başlangıçta tablet, Kindle Fire 2011 Samsung Galaxy, Motorola Xoom ve RIM’in Blackberry Apple iPad hakim pazar yeri saymıyorum senaryo, seviyor ile rekabet edebilmek için bitirmek. Yani rakiplerinden ne size sunmak mı?

Her şeyden önce göz önünde bir bütün aygıtta harika bir ürün olduğunu işaret etmek istiyorum tüm özellikleri ve sadece 199 $ şaşırtıcı değerini. Bunu hemen ile iPad 2 için örnek başında 430 $ kalabalıktan sıyrılıyor. Yine de tüm büyük tablet bitirmek belgili tanımlık şekil yapmak tam gelmiyor. Şimdi biz nasıl havaya görmek için Kindle Fire özellikleri adlı bir görünüm alacağım.

Estetik:
Kindle Fire görünür ve iyi hissettiriyor! Düşük maliyetli değerini bakılmaksızın, arayan ya da ucuz hissi beklentisi meydan okuyor. Bu en hafif tablet erişilebilir, değil ama ben değil hiç şüphesiz bu ağır iletişim ve hızlı bir şekilde uzun bir süre için tek bir el düzenlenmektedir. Geniş bir görüş açısı ile bir yüksek çözünürlüklü çoklu dokunmatik 7 inç ekrana sahip. Okuma, tarama ve bazı uygulamalar için harika boyutuna sağlanan ama Filmler ve oyunlar daha büyük cihazlarda işi neredeyse kesin ilave edilir.

Genel performans:
Kindle Fire TI OMAP 4 çift çekirdekli işlemci, yani bir çok yetkili hızda (1 GHz) çalışır kullanır. Bize birkaç zaten aşina olan üç işletim sistemi Android 2. özelleştirilmiş bir sürümü üzerinde çalışır. Bunlar birbirleri ile iki koyun ve 1 gerçekten etkili Makinası var. Zaten hızlı değilse yeterli, Amazon dahiyane tasarlanmış yeni bir internet tarayıcısı olan kesintisiz net keşfetmek için izin vardır Kindle Fire için özel. Amazon ipek diyorlar. Aygıtınız zorunda değildir böylece yerleşik kablosuz internet yoluyla, ipek Amazon’un uzak sunuculardaki tüm yükleme yapar. Bu sadece yıldırım net tarayıcı hız ama düzgün olarak daha uzun pil ömrü anlamına gelir.

Unutmayın, Amazon, pil şarj etmek için çağırmadan önce beş saat video saklama sürekli okuma ve 7. sekiz saat bekleyebilirsiniz söz vardır kayda değer gerçekten. Bu oldukça yerinde olarak tespit edilmiştir. Buna karşılık bu 2 saat iPad’in pil ömrü kısa bir küçük düşer. Bellek için geldiğinde Kindle Fire de çabuk düşüyor. Sadece 1 seçiminde çeşitli ve 8 GB-in depolama, bunların 6 GB kullanılabilir olduğundan, elde etme ile orada değil çok hareketli görüntüleri ve şarkı bir bereket ve benzeri tutun yer. Rakip 16 ile 32 ve 64 GB iPad olanakları, bu biz saymak üzerinde yangın daha sonraki sürümlerde ele alınması gereken bir şey olabilir. Benim sadece diğer azabı verimlilik ile apps oldukça hızlı ateşte olarak piyasada daha büyük değer çeşitli diğer aygıtlarda oldukları gibi değil mi. Ücret olsa için world wide web tarama bilgi tazminat yeterli.

Ek işlevler ve avantajları:
İTunes yenmek için zor olsa da, Kindle Fire onun kurtarıcı hileci bir çift vardır. Kindle ürünler üzerinde Android yöntemi çalışırken, müşteriler Google Android App sanayi erişebilirsiniz. Ayrıca Amazon’un 20 milyonun üzerinde Filmler, Tv programları sunan Appstore, şarkılar, dergiler ve kitaplar ve iyi bilinen apps ve oyunlar, Netflix, HBO gitmek, artı Hulu, Pandora ve çok daha gibi binlerce erişim var.

Tüm kapalı hazırlamak için Amazon Prime tanıtmak. Gönderen üye nerede Kindle öğeler üzerinde çalışan yeni platformu olumlu yönleri her ay ücretsiz bir e-kitap ödünç yeteneği gibi bir sürü almak ve sınırsız akış 10.000’den fazla film ve televizyon hiçbir ekstra masraf gösterir. Ayrıca Amazon Kindle ateş hakkında bir film akarsu başlayın, daha sonra üzerinden televizyonunuzda kaldığınız yerden devam etmek izin veren Whispersync olarak bilinen bir özelliği vardır. Yeni alıcılar Kindle Fire 1 ay bilgi Amazon Prime hiçbir maliyet üyelik almak.
Tablet eksik olan rakiplerine göre 3 G şebekesine bağlanmak için potansiyel var. Kindle Fire sadece iyi bir bağlantı gerek kalmadan iseniz bir set-back olan Wi-Fi özelliğine sahiptir. Ayrıca diğer tablet Yani bu düştü sert eleştiriler gibi yangın tam olarak aynı işlevleri için tasarlanmamıştır söyledikten sonra bir kamera yok.

Özet Amazon’da onların Kindle ateş, bu gerçekte çok uzak Market’te diğer tablet gitmek niyetiyle değil. Bu vasiyetname ile bir aygıt için bir yere ihtiyacın için onlar yerine bir parlak alternatif catering ile geldi bir temel e-okuyucu ve bir iPad arasında. Onlar oldukça başarılı bunlar bir fiyat aralığı veya basit kendi gereksinimlerini verimlilik ile taşıyacak kolay bir cihaz için bireysel bir avcılık için bir orta yol yaptık. Ve 199 $ cömert değerini hiç.

Kindle Fire benim değerlendirme, ben mutlu bir şekilde cihazın herhangi bir kişi için tavsiye ederiz. Bu büyük bir tablet gelmek Filmler, müzik, televizyon, kitap, dergi, uygulamalar, oyunlar ve tarama ve yükseltmeleri ve sonraki sürümleri ile özellikle diğer tabletler için güçlü bir rakip için kullanılacak. Sadece 199 $ için tek bir Neden istemeyesin ki!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın