Kendini araç ya da kamyon sigorta dolandırıcılıktan koruma

Kendini araç ya da kamyon sigorta dolandırıcılıktan koruma

Eğer araba için kurban veya sigorta kapsamı dolandırıcılıktan kamyon pahalıya ödeyecek. Sadece kendi sabit gelirli ekonomik kaynakları ile değil ama sonuçta belki de hatta hayatınızı olabilir. Bu yüzden dikkatli olun ve bu gibi programlar karşı savunma kalmak çok önemlidir. Var a sayı dolandırıcılık koruma tedbirlerinin kendisi veya ailesi korumak için belirli bir evlat edinebilirsiniz.

Sigorta dolandırıcılık tarihinin neredeyse icat edilmiş an başladı. Gemi batırma Antik Yunanistan tam olarak nerede gemi bilerek batırıldı sigorta dolandırıcılığı yapıldı. Daha sonra sigorta kapsamı dolandırıcılık sonra Amerika’ya İngiltere’ye gitti. Otomobil tanıtıldı zaman sahte sigorta kapsamı iddiaları için tüm yeni bir arenada açıldı. Günümüz teknolojisi ile bu gün bir sürü sahte araç kaza iddiaları ortaya sofistike organize suç halkalarından tespit etmek çok zor olabilir. Bu sigorta dolandırıcılığı kurbanı yapmak asla. Sigorta aldatmaca bir organize suç halka ya da bir kişi olup olmadığı, olursa olsun orada size yardımcı olmak için gerçekleştirebileceğiniz dolandırıcılık koruma girişimlerinin olması çok daha bilinçli ve bir scammer Başlarken uzak tutmak sonraki kurban.

Belirlenecek ihtiyacı ilk sorunun ne farklıdır olup işlem (modus operandi) kullanılan karşı farklı scammer veya grup scammers tarafından. Otomobil sigorta kapsamı dolandırıcılığı birçok türü vardır. Set-up araba kazaları kasıtlı olarak yararlı ama bir araba neden niyetinde gibi yapıp şoför ya da masum sürücüleri hata gibi görüneceğini kamyon kaza arka-bitiş araç kazası hakkında getirmek için bir sürücü önünde durdurma araçlar arasında olabilir. Dolandırıcılığı da erkek ve kadın bir genellikle doktorlar ve avukatlar gibi güven olur içerebilir.

Kendinizi otomatik sigorta dolandırıcılığı karşı dolandırıcılık koruma hakkında eğitimli bulma böyle organize suç onların web üzerinde yerellik döner sonraki zaman bir daha fazla kurban almıyorum uzak kalmak en iyi yoludur. Bunlar tarafından çıkardı sık dolandırıcılığı şunlardır con erkekler:

1. Stageding bir sözde Rear-End araba veya Kamyon kazaları – tam burada bir sözde sürücü hemen masum bir arabanın önüne almak ve onların frene slam. Bu arka-hemen soruna neden aldatmaca sürücü bitiş masum sürücüsü neden olur bir tarih için koruma onarım gerektirir onların. Araba hasar için gelir toplama ile birlikte, aldatmaca sürücü kez toplamak için sağlık yaralanmaları bile ek sahte.

iki. Ekleme kasıtlı zarar – bu yakında bir kazadan sonra ortaya çıkar ya da değil düzenledi. Aldatmaca sürücü farklı bir konuma gidin ve onların otomobil kapsamlı hasara yol ve ne sadece onların otomobil içinde verdirdi sadece küçük bir araç ya da kamyon talep edeceğini bile zarar orijinal kaza süresince meydana geldiğini iddia koruma onarım.

3. sahte yardımcıları – biri taklit edecek yardımcı olmak ve dalga sonra masum sürücü kazası ama hedefli trafik içine masum bir sürücü olacaktır. Dava açmak zamanı geldiğinde, aldatmaca sürücü herhangi bir birey için sallayarak reddeder. Sahte yardımcıları aldatmaca erkek ve kadınlara yardım için masum bir sürücüsü sunarak girişimdir diğer yöntemleri ortaya çıkarmak bir oto tamircisi, doktor veya avukat. Bu durumda, kesinlikle herkes hilekarlık üzerinde mevcuttur. Kaportacı sen doktor ve avukat da daha senin sigortasından toplamak için yalan büyük oranları şarj eder.

Dolandırıcılığı bu gibi herhangi bir zaman ve yer, olabilir hazır olmak önemlidir. Farkındalık en hayati önem taşımaktadır. Kim seni takip bırakılabilecek veya sürüş alışkanlıkları inceleyerek sürücülerini dikkat et. Ayrıca, ateşkes için bir sürü yer önünde bırakmak olumlu olun. Eğer bir kaza yer almak, diğer arabada her şey diğer otomobil, kaza ve herkes hakkında notlar üstlenirler. Tek kullanımlık fotoğraf makinesi her otomobil rekor zarar için araç korumak. Buna ek olarak, sürüş, diğerleri değil kendi değerlendirmelerinizi kullanın. Dışarı çıkıp sadece diğer otomobil “içinizde feragat.” diğer insanlar icar yerine geçmek izin için yeterli alanınız olduğundan emin olun Ve, sigorta kapsamı firmanız konuştuğunuzda, onlara bir şey şüpheli olduğunu hissettim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın