iPhone 8 ve iPhone X Kılıf

Bununla beraber, iPhone 7S ‘nin arka tarafındaki iphone 4’ün altındaki bilgi harflerinin renklendirilmesi yumuşak gri renkte ve Apple logosunun boyanması iPhone 3GS’deki üst yüzde elli yüzde gibi eş. Davanın arka tarafının üst yarısındaki Apple logosu hala gümüş rengine sahipken, iPhone 7 ‘nin daha uygun maliyetli yarısı üzerine basılan bilgiler koyu gri harflerle yazılmış. Ayrıca, iPhone ‘un ikinci yarısında Apple logosu karanlık sıkıntılı ve iPhone arka tarafındaki metal kısmında altta yazılı bilgi de koyu gri renkte.

Listedeki orijinal iPhone’larla alakalı model numarasını, iPhone 8 Kılıf ‘ın altındaki Metal Kısmın alt kısmına doğru, Model No’un sağında iPhone’un altında görülen bilgilerden alabilirsiniz. IPhone 4 iyi düz bir ön ve arka, iki ayrı ses irtibatı ve makinenin etrafını saran bir paslanmaz metal anten sunuyor. Apple iOS 12 versiyonuyla beraber, öbür iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları tarafından deneyim edilebilecek Mesaj uygulaması aracılığıyla sevk edilen iletileşmeye ilave edilebilen az rakamda efekt getirdi.

İPhone 5 genellikle pek çok açıdan Apple’ın harikulade bir biçimde piyasaya sunulmasına karşın iyileştirmeye lüzum dinleyen birkaç alan bulunmaktadır. Bununla beraber, iPhone 5’teki rastgele bir Blog yüklemek için, son kullanıcılar mahsulün kilidini açmak zorundalar, tıpkı iPhone 4’ün yaklaşımının kilidini açarken ilerlediklerini yapıyorlardı. Apple en son iphone 5 bilgilerinde iOS 6’yı tanıttı. Müzik yazılımı şahanedir, Yazılım kutuyu Mağazası şahane uygulamaların basitçe yükseltilmesini sağlar yanı gizeme Facebook entegrasyonu da iyidir.

Neredeyse tüm iddialara karşın, iPhone’un beş efor kaynağı ömrü, iPhone 4S’in efor kaynağı ömrüyle aynıdır Apple iPhone ‘un batarya ömrü mevzusunda dev bir adım atmayı öneri ediyor. Apple’ın verizon iphone 5 daha az taviz veren rastgele bir Telefon hayranının en iyi dostudur. Apple ‘ın iPhone X Kılıf Başlıca Özelliklerin Gücü ve Cılız Güzergahı.

Mesele netlikle bir hayli Apple iphone iPad alıcısı tarafından bu iOS 8’de neredeyse paylaşım özelliklerini kullanan resim veya video görüntüleyemiyor veya veremiyor bildiriliyor. Kullanıcılar bunu hakikatleştirmeye çalıştıklarında, iPhone’un kusur mevzusuyla ilgileneceği Orada görüşmeye hazırlanırken bir yanlış hesaplama oldu.Kullanıcı Facetime pic’i iPhone ‘la almaya çalıştığında, iphone 4 resim çekildiğini doğrulamaktadır ancak lps’te hakimiyet edildiğinde iphone değişmez sürücüsünde rastgele bir yere benzemiyor gibi görünüyor. zil sesi işe yaramıyor iPhone X ‘de mesele çıkmış gibi görünebilir.

Mevzu, bazen iPhone X zil ses seviyesi çok düşük oluyor ve ses seviyesini yükseltemiyor, böylece daha yüksek sesle kalıyor.